Skocz do zawartości
adam75pl

ANDROID - telefony i aplikacje

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś jak usunąć nieużywane pulpity w Androidzie 4.1.2? Dodam, że przytrzymanie palca na pulpicie do usunięcia powoduje tylko opcję zmiany tapety, a w rozwijanym menu też nie ma opcji jego usunięcia.

 

Wchodzisz na ekran główny. Przycisk menu i edytuj stronę. Tam usuwasz niepotrzebne ekrany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wystarczy przytrzymać w wolnym miejscu przez kilka sekund i wchodzisz w tryb dodawania widget'ów, zmiany tapet itp, a na każdym pulpicie masz w prawym górnym rogu "x" do usuwania danego pulpitu. U mnie to działa, tyle że ja mam andka 4.2.2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chodzi o pulpity a nie aplikacje

Dokładnie.

Jaki telefon?

Pentagram Monster P430-1 System Android 4.1.2, ale nie wiem jak się nazywa (Sandwich czy inaczej).

Możesz spróbować "zmniejszyć" ekran poprzez uszczypnięcie na pulpicie

To nie działa.

Wchodzisz na ekran główny. Przycisk menu i edytuj stronę. Tam usuwasz niepotrzebne ekrany

Niestety nie ma tam takiej opcji. Są ustawienia tapety, przejście do ogólnych ustawień telefonu (coś jak panel sterowania) i przejście do zainstalowanych aplikacji.

wystarczy przytrzymać w wolnym miejscu przez kilka sekund

I wtedy wyskakuje opcja zmiany tapety;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale feng szuja mi te puste pulpity zaburzają;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakiś dziwny ten twój android. U mnie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pentagram Monster P430-1 System Android 4.1.2, ale nie wiem jak się nazywa (Sandwich czy inaczej).

 

za bawienie się m.in. ekranami odpowiada launcher. Nakładka na system, która daje różne możliwości w zależności od tego, który launcher jest zainstalowany

 

używam w każdym telefonie Launchera Nova i szczerze go polecam. Wiele możliwości edycji, ustawienia pod siebie, zabawy ekranami itp. Wersja darmowa jest wystarczająca, ja kupiłem pro- jest kilka opcji więcej.

 

Możesz zainstalować, pobawić się i w razie czego odinstalować. Wrócisz do tego co masz teraz. Ale podejrzewam, że zostawisz to sobie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki drobiazg, a jak cieszy. Dzięki Tomek:padam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od zawsze używam GO launcher ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku tygodni używam nova i jest ok, powodem instalacji tej apki była chęć usunięcia szukajki Google z pulpitu. Jak napisał kolega wyżej dość dużo możliwości ma ta aplikacja w wersji darmowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taki drobiazg, a jak cieszy. Dzięki Tomek

 

 

nie ma problemu, ciesze się, że mogłem pomóc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetny jest jeszcze Apex luncher jak by co ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro mowa u usuwaniu widżetów to czy da się usunąć 1 pulpitów w htc desire500 na którym są wyświetlane info z fejsika i innych podobnych serwisów?

android 4.1.2 z nakładką HTC Sense 5.0.

na obrazku widać o co chodzi

51ef26a581e97969853989.jpg

 

PS: nie chcę innych nakładek na androida, do tej się przyzwyczaiłem tylko ten pulpit mi nie pasi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jak przytrzymasz palec na danym widgecie to po kilku sekundach nie powinna pojawić się ikonka kosza w miejscu wejścia do menu? U mnie tak jest i da się to bez problemów usunąć przeciągając dany widget do tego kosza.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Tak to u mnie wygląda.Screenshot_2014-09-01-19-09-29.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym przypadku to nie działa... inne widżety mogę tak usuwać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w tym przypadku to nie działa... inne widżety mogę tak usuwać

 

Dopiero w nowszych wersjach nakładki Sense 6.0 można to przenieść na inny pulpit lub usunąć. Sprawdź czy nie masz jakiegoś update systemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi opisać z kad i jak zainstalować navi na xperi z taka ktora nie bedzie pobierać neta do odświezania map oraz ktora bedzie darmowa.

Za wsZelka pomoc wskazowki na pwbede wdzięczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności