Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

29 mpg to średnia od grudnia, więc nie ma powodów do narzekań

 

WOW chyba bym sie pocioł jak bym mial takie spalanie

od kąd żona jezdzi paskiem jest zawsze 42-45 mpg :D

 

sorki za OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
od kąd żona jezdzi paskiem jest zawsze 42-45 mpg :D

 

Bo masz diesla.Diesel mniej pali, co każdy wie, ale bez przesadyzmu. Za ON płacisz w Uk trochę drożej, ale masz niższy Road Tax. Nie chcę diesla w UK. W ogóle nie chcę diesla :D

A jak masz takie zużycie, to już wiem czyja żona mi codziennie drogę zajeżdża i snuje się 30 mil/h:D:D:D

Edytowane przez TommyHH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za ON płacisz w Uk trochę drożej

 

O czym Ty mówisz?

Chyba dawno nie tankowałeś bo już od dawna cena ropy jest taka sama jak benzyny .

Nawet czasami ropa jest o pensa tańsza :)

A co do jazdy mojej żony oczywiście demonem prędkości nie jest ale jak emeryt też nie jezdzi :)

 

pozdrawiam maciek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba dawno nie tankowałeś

Ostatnio przedwczoraj. Ci z silnikami benzynowymi tankują częściej.

http://www.petrolprices.com/

Ja sie nie chlastam. Gdybym chciał na wszystkim oszczędzać to może kupiłbym diesla. Po prostu nie lubię diesli. No, ale odbiegliśmy od tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki od tego jest OT!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

prezes bez nerwów,spalanie tez ma zwiazek z szukaniem auta :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby jeździć tdi trzeba mieć dużo kasy bo ceny przeglądów i wymian np rozrządu są dużo wyższe i dla tego po obecnym aucie będzie benzynka ale z podobnym momentem obrotowym. W benzynie płacisz więcej za paliwo bo więcej go spalasz (chociaż widziałem passata v5 ze śednią 42mile/galon po przejeździe autostradą między 70 - 80 mil/h) ale za to naprawy są tańsze (np wymiana uszczelki pod głowicą kształtowała się przy silniku AFN na poziomie 550 - 700f a w benzynie była by to połowa tej kwoty). Auta benzynowe rzadko są firmowe i mają dużo mniejsze przebiegi i oraz mniej rzeczy które mogą się popsuć (auta bez turbo).

 

Szukając auta należy jeździć i oglądać bo można trafić coś co w rzeczywistości jest lepsze niż na zdjęciach albo w gorszej kondycji. Kupować tylko od angoli bo mi się to na razie sprawdza(ja po peugeocie 406 mam uraz do aut od kolorowych).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiscie niedawno szukalem paska w UK i ciezko kupic cos ciekawego ogladnolem ich chyba worek szukalem 131ps 2001-2003 a w rzeczywistosci kupilem101ps 2005 za to mlodszy i naprawde ladny w poruwnaniu z tymi wczesniejszymi moze nie mialem szczescia do tego131ps w grodniu moze zawirusuje i nie bedzie zle

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedac?

spróbuj na

http://www.londynek.net

http://www.mojawyspa.co.uk

 

ogłoszenia za free

 

ja tam sprzedałem swoje autko po 3 godzinach od wystawienia

 

http://www.hbc.co.uk/index.html - dla chcacych kupic uszkodzone czasmi delikatnie czasami mocno

 

ja swojego paska znalazłem na autotrader, gosc wystawił w sobote wieczór a w niedziele z rana zadzwoniłem, umówiłem sie na oględziny i jazde próbną, dałem zaliczkę i za 2 dni odebrałem autko

 

72k na liczniku , 1 własciciel servis vw, 2.o tdi 2005r. za Ł55oo

Edytowane przez TheBrave
poprawka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(chociaż widziałem passata v5 ze śednią 42mile/galon po przejeździe autostradą między 70 - 80 mil/h)

 

Dokładnie. O tym nie mówiłem, bo od grudnia 2008, czyli od kiedy mam paska jeżdżę głównie tylko do pracy i do domu z pracy ( 20 mil dziennie) i dodatkowo po mieście. Dwa razy zrobiłem trasę od siebie z MK do Southampton i z powrotem (104 mile w jedną stronę) i przy prędkości jak piszesz 70 - 80 mph też mam spokojnie zużycie 41 mpg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy :!:

Chciałem Wam wszystkim serdecznie podziękować z pomoc, którą zaoferowaliście mi w sprawie przesyłki paczki z UK do Polski.

Paczuszka wczoraj wieczorem do mnie dotarła :) Ale wiem teraz, że w razie jakichkolwiek problemów mogłem na Was liczyć :)

Jeszcze raz WIELKIE dzięki :D

Pozdrawiam Was i jak będę miał kiedyś coś do załatwienia z wysp to już wiem, do kogo się zwracać o pomoc ;)

Temat już chyba definitywnie do zamknięcie-dzięki pobs za tymczasowe otwarcie tego tematu-musiałem podziękować :)

Edytowane przez Krawcol82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1050F rozrząd z pąpą + olej,filtr paliwa,oleju,powietrza,klimy passat b6 3c w wv london chiswick ,ale koleś mi wymienił za 400f z orginalnymi cześciami z aso + pieczatką w książce bo ma zaklad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mi
a czemu "mi" nie zawitał nigdy na AKE???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo żeby mi wiedział co to AKE to może i by zawitał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe wiesz a na dodatek ja mieszkam na perivale kolo ace caffe i codziennie przejeżdzam obok jak wracam z pracy....

mialem z żoną pojechac ale poprostu bylem w polsce a później na ostatni mialem jechac ale imprezka rodzinna wypadła wiec nie bylo mnie i wczescniej mialem xsare hehe wiec byscie zgnili ze mnie :) ale mam nadzieje ze uda mi sie przy najblizszej okazji

pozdrówka.

Edytowane przez pobs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm mnie tez własnie czeka rozdzad,i widze ze nie tak zle z cenami,w 300F sie wyrobie mam nadzieje,dam znac jak juz bedzie po.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam zakupilem ostatnio komplet rozrządu do 1.9 tdi 110 koni firmy qh ,oczywiście chciałem coś innego ale w sklepie nie mieli ,co o tej firmie myślicie,.? urzęduje w uk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam...mam pytanie czy mozna sprawdzic przebie silnika w jakis sposob tylko po numerze silnika w uk???...gdzyz wlasnie kupilem silnika byla okzja do mojego pasia i ma tylko przejechane 27 tys.mil i troszke niewiarygodne ale mozliwe....

wiec czy jest jakis sposob ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jestes w stanie powiedzec po br silnika!! jak bys mial nr rej to jeszcze cos zdzialasz ,ale po nr silnika to cienko widze

ps.

a tak zapytam dlaczego zmieniesz silnik ??? tylko mi nie mow ze ci tlok wylecial z magicznego 2,3 V5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności