Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

:P wiadomo że w aso zawsze sprawdzą jak poprosisz - i to nieodpłatnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bingo ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he ale odkrycie :P adres jest przecierz na mocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to było odkrycie ;ddd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to Wam cos teraz w tajemnicy napisze widzial ktos kiedys zeby na mot sprawdzali przebieg inaczej niz z licznika bo ja nie i tu pies pogrzebany trzeba tylko co roku krecic przed MOT i tyle potem ladnie oddac kompa do zrobienia i na kablu tez nie wyjdzie realny przebieg. I co wtedy? Hmm zonk niech mi ktos udowodni ze krecony byl przebieg skoro w na HPI z MOT taki a nie inny wychodzi a w serwisie to sie zatrzymal przy 40000 mil? Kombinowac sie da tylko trzeba chciec oczywiscie ja tam nic nie przekrecam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupowalem skode to na stronie RAC pokazalo mi ze auto mialo przebieg ponad 100tys mil 3 lata temu ale rok temu juz 76tys mil (obecnie 90tys mil). Pojechalem do wlasciciela (osoba prywatna), okazalo sie ze mial auto wylizane i jak odkupil je od firmy to tak wypelnili dokumenty do DVLA (M.O.T. mial wszystkie i ostatni z tego roku z maja z przebiegiem 84tys mil). Do auta dostalem wszystkie faktury za serwisy z ostatnich 6 lat (przebiegi na fakturach pokrywaly sie ze srednia z dokumentow z M.O.T.), za wymieniane czesci itd. Jak bym sie sugerowal sprawdzaniem w internecie to pewnie bym nawet auta nie pojechal zobaczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ja tam nic nie przekrecam
a ja mam w oku czołg :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lasqs, dobrze ze jeszcze nie kazales sobie placic za to darmowe info. :o

 

luk_tor :D

 

Wszyscy kreca liczniki, czy to jest leasing czy ktos inny. Rzadko sie zdarzy, zeby nie byl krecony. Dlatego warto uciulac trosze kaski i kupic mlodszy rocznik.

Plastikbiker a co ma HPI do sprawdzania przebiegu?

Edytowane przez luke__t

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
plak..... ktorego uzywam do czyszczenia tapicerki w poprzednim aucie

 

Ja uzywam jet wash, pozniej wosk na goraco

 

:rotfl: laki - ja bym następnym razem chciał zobaczyć jak wjeżdżasz z jet washer'em do auta i pod ciśnieniem lecisz kokpit, a później go woskujesz na gorąco :D

 

 

 

:ok: - i jak tam w końcu lecisz na edition?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze jetem jade w srodku i na zewnatrz :) Tak najszybciej ;)

Nie wiem czy pojade na edition. Moze sie wybiore na karty sam do Milton, zobacze jeszcze jak bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luke_t

 

Zgodze sie z kreceniem bo w pasacie mialem zdjete okolo 50 tys mil co sie okazalo dopiero w Polsce ale auto byo po firmie i 2 osobach prywatnych- podczas sprawdzenia w RAC przebieg byl zgodny z licznikiem, skodowke sprawdzali mi w serwisie skody w Toruniu i powiedzieli ze ma na 100% tyle ile na liczniku wiec mozna trafic auto nie krecone (wlasciciel, osoba prywatna, miala auto przez 3 lata wylizane a potem je odkupila i trzymal do maja tego roku - na wszystko sa papiery i faktury).

 

Jako przykad ze mozna kupic auto nie krecone i to w Polsce: octavia I 1999 rok tdi 110 koni wersja SLX mojego ojca - perwszy i jedyny wlascicel, przebieg okolo 160tys km, pelna historia serwisowa z Z&Z Zlamanczuk Torun. Ojciec kupil teraz nowe mondeo i chcial sprzedac octavie to wiekszosc z ogladajacych mowila ze napewno krecona tak jak by sie domagali wiekszego przebiegu. Auto zostalo w rodzinie

Edytowane przez luk_tor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Plastikbiker a co ma HPI do sprawdzania przebiegu?

W raporcie HPI wyswietla Ci informacje o przebiegu z kolejno wykonanych MOT:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jet wash, pozniej wosk na goraco

 

takie rozwiazanie odpada... ;)

mam za delikatna tapicerke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slyszalem od handlarza,ktory mial problem ze sprzedaza, ze musial licznik krecic ale do przodu, bo nikt nie chcal uwierzyc ze auto ma tak niski przebieg i po niedlugim czasie auto sie sprzedalo.

 

Plasitk, juz dawno nie robilem HPI ( rok temu ) wiec nie pamietalem i nie bylem pewny, wiec zwracam honor :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt nie czysci?, nie poleruje? a to dziwne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyścić rozumiem ale co chcesz w środku polerować:confused: bo chyba nie deskę rozdzielczą ,która z założenia jest matowa ,po to by nie odbijała światła słonecznego:cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
polerować

 

moje przejezyczenie. ale i tak wiadomo o co chodzi ;)

Edytowane przez Luke
literowka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego i ja napisalem od razu, bo mi sie polerka kojarzy z zewnatrz. Wlasnie, co takiego w Pasku czyscic w srodku, ze 3ba niewiadomo jakie srodki ?? No chyba ze kots lubi tlusty polysk ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności