-
Liczba zawartości
321 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O Lasqs
- Urodziny 03/10/1987
Informacje osobiste
-
Imię
Maciek
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Piła/St Neots
Samochód
-
Silnik
B6 1.6 FSI 115KM
-
Rok produkcji
2006
-
A czy ktoś wie które piny powinny być podłączone? Wystawilem na ebay licznik (którego w koncu nie założyłem do T4) i potrzebuje zczytać pin. Mam kable do liczników tylko nie mam gdzie podłączyć licznika Nie jestem pewien które piny powinny być podłączone
-
A taki jest efekcik ;d ... tylko koła są inne
-
Phaeton wibracje przy 18-1900 obrotów przy delikanym przyspieszaniu
Lasqs odpowiedział Lasqs → na temat → Ogólno-techniczny
Jeden mechanik stwierdził że to może być któryś z przegubów, ale stwierdził to bez oględzin -
Witam jak w temacie Mam problem z moim Phaetonem 3.0 TDI V6 4motion przy 1800-1900 obrotach delikatnie trzęsie jak bym przejechał po tarce, lecz tylko przy delikatnym przyspieszaniu przy normalnej jeździe, lub trochę bardziej dynamicznej nie ma żadnych drgań skrzynia w tym aucie to 6HP26A (4 x 4) Montowana także w 2002–UP Volkswagen Phaeton (Typ 3D) 2003–UP Audi A8 (D3, Typ 4E) 2003–UP Bentley Continental GT 2005–UP Bentley Continental Flying Spur 2006–UP Audi S6 (C6, Typ 4B) 2008–UP Audi RS6 (C6, Typ 4F) Widziałem gdzieś zapis o konieczności wymiany uchwytu skrzyni biegów po 160 tyś km, mój ma ponad 200 więc by się kwalifikował. Ogólnie zmiana biegów odbywa się tak delikatnie że ciężko wyczuć kiedy zmienia bieg, nie ma żadnych anomalii związanych z przełączaniem na wyższe lub niższe biegi. Czy ktoś się spotkał z podobnym problemem? Pozdrawiam Maciek
-
Wymiana licznika bez FIS na FIS - passat 3B i 3BG
Lasqs odpowiedział pogromca → na temat → Poradniki i instrukcje
Cześć, Prześledziłem twój temat i gratuluję umiejętności i wiedzy. Pomyślałem że zadam Ci pytanie z twojej dziedziny. Jestem w trakcie kompletnej odbudowy T4 na standard Eurovan z Usa, tylko że z silnikiem diesla... liczba modyfikacji jest długa, lecz nie o tym. Wymieniam licznik z normalnego (wizualnie licznik golf 4) na Full fis (z multivana), do obsługi MFD w wersji D. Ogarnąłem montaż podgrzewanych siedzeń, przeciwmgielnych, bluetootha, mfa (na oryginalnych wiązkach). Wiec z kablami sobie radzę całkiem nieźle. Lecz jeśli chodzi hexy to tutaj juz czarna magia Jedyny kłopot jest w przekopiowaniu potrzebnych elementów do nowego licznika. W trakcie śledzenia poradnika twojego autorstwa, zauważyłem wiele różnic w różnych modelach liczników. Czy mógłbyś mi podpowiedzieć czego powinienem szukać lub gdzie? Wątpię że znajdę gotowy przepis, ale nie od razu Rzym zbudowano. Dzięki z góry (chociażby za to że czytasz/cie moje wypociny ;d) Pozdrawiam Maciek -
Polo 1.9D Falujące obroty, podwyższone gdy ciepły
Lasqs odpowiedział Lasqs → na temat → Ogólno-techniczny
Troche trzeba pokręcić... nie pali od strzała... nawet jak ciepły... ale troche pochodzi i jest spoko. Tak to jest ten diesel na linke... jedyna elektryka to odcięcie paliwa. -
Witam, Znajoma kupiła polo 1.9d z 96 rok, jako pierwsze autko I ma z nim problem. Obroty faluja dosc znacznie na zimnym, a gdy cieply są podwyższone. Czy ktos jest wstanie nakierowac mnie na możliwa usterkę? Pozdrawiam
-
Dolny tylny wahacz - gniazdo w piaście Problem
Lasqs odpowiedział Lasqs → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
Wykręciłem zwrotnice... w miejscach gdzie są dwa dolne wahacze, są dwa gniazda wciśnięte z twardszego metalu... jednego brakuje... prawdopodobnie ktoś wymieniał wahacz... i sworzeń wyszedł razem z tuleją. Orientujecie sie czy można coś takiego dostac? gdziekolwiek? -
Dolny tylny wahacz - gniazdo w piaście Problem
Lasqs odpowiedział Lasqs → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
No właśnie jest dosyc sporo za duże -
Witam.. Kupiłem sobie kolejnego passata... b5 fl i w drodze do domu przy hamowaniu było słychac uderzenie znalazlem przyczyne i był to luźny dolny tylny wahacz od strony kierowcy Zamówiłem nowy... i okazało sie że po włożeniu go w gniazdo... na jeszcze z pół centymetra luzu.. myślałem że to ten wahacz co sworznie maja 2 rozmiary... ale nie ... w sklepie mowia że tylko jeden jest. Numer piasty 8D0 407 257 AP a wahacz podobno pasuje do wszystkich modeli...passata... pomocy!!
-
Polerowanie lakieru - Wszystko od początku
Lasqs odpowiedział dlugiiii → na temat → Ogólno-techniczny
Autosol.. do polerowania chromów, aluminium, miedzi Ale to do bardziej zaniedbanych chromów Dostępne w każdym Carshopie -
Czy jest możliwość kupna potencjometru do radia z rodziny vag? konkretnie chodzi mi o Alana od seata... oś ma luz i samo się wyłącza ... przy robieniu głośniej ciszej. Pozdr
-
No troche bez sensu pakować kase w taka puszkę... mam dostęp do foli i plotera, a z naklejaniem vinyli tez nie ma problemu bo pomagam koledze od czasu do czasu który ma swoją firmę reklamową Chodzi tylko o pomysł ;d cos w photoshopie ;d
-
Podjął by się ktoś modyfikacji? http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=101134
-
Mam łogromny problem... Moja kobieta zażyczyła sobie naklejki albo vinyl na aucie... Tylko jak to często bywa sama nie wie czego chce... A ja też z grafiką za bardzo nie jestem... bo wolę się bawić narzędziami ;d Dlatego proszę was o pomoc drodzy forumowicze, Kobietka moja posiada Polo 6n2 w kolorze czerwonym Znalazłem dwa zdjęcia, jest identyczne, poza listwami i klamkami które są w kolorze nadwozia i alufelgami. Mam małe wyznaczniki czego by chciała moja pani... ponieważ jest maniakiem koni, kwiatków oraz gryzoni (szczególnie szynszyli). Typowa babeczka z offroadowym zacięciem ;d. Jest także fanką VW Ze względów technicznych muszą być kolory jednolite, ponieważ nie mam dostępu do druków wielkoformatowych Maksymalnie od tylnej ćwiartki do drzwi kierowcy Jeśli będą chętni to zrobimy sondę i najfajniejszy pomysł zostanie zrealizowany na jej autku. Oto shoty podobnego polo.
