Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

na szczęście tylko troszke drożej ;) osobiście kupuje z tradera, tylko prywatne ogłoszenia, trzeba jednak być cierpliwym ........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NO no cargiant, masz pewnosc ze auto bylo walone z kazdej strony i sami je wyklepywali To chyba jedyna pewnosc z tej firmy. Co z tego , ze masz gwarancji itd. Ja osobiscie bym od nich nie kupil.

ja nie nazekam na auto , wiem ze auto nie jest kradzione , ksiazka serwisowa itp. wrazie jakis problemow prawnych to oni odpwiadaja , szukalem auto na autotrader bylem u 40 sprzedajacych i za kadym razem cos nie tak z autem bylo , wiec naprawde trzeba miec duzo cierpliwosci i czasu :)

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogládałem program w TV na temat angielskich Car-Supermarkets i tam przestrzegali kupujácych przed zakupami aut w tych miejscach. Jak myslicie, kto sprzedaje auta z wypożyczalni, courtesy car z warsztatów i byłe taksówki??? Cargiant ma na piśmie gwarancje i zapewnienia jednak gdy przyjdzie co do czego to maja wystarczająco pieniedzy i adwokatów żeby sie z tego wywinąć. Poczytajcie na ten temat na necie, włosy dęba stają co oni wyprawiają :eek:

Kupiłem kilka aut z autotradera (nigdy od prywatnych sprzedawców) i nie było problemów. Raz kupiłem Alfę, niski przebieg, po przejechaniu 50 mil silnik padł, dealer oddał pieniadze bez żadnych problemów. Kolega kupił Freelandera, okazało sie że uszczelka pod głowicą troszkę przecieka, dealer oferował kasę lub naprawę.

Edytowane przez adam75pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO i wszystko jasne :) Adam, widac zna sie na rzeczy ;) W Cargiant to mozna co najwyzej sprzedac swoje auto. Pozniej mozesz je odkupic za 2 kloce drozej, z przepiegiem o polowe nizszym i z pelna ksiazka serwisowa ;) ;)

Zdarzaja sie oczywisce wyjatki, nie uogolniam tutaj niczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz oglądałem tam vectrę, nie bita, pełna dokumentacja serwisu i przebiegu, tylko jak zapytałem dlaczego dach był malowany to mnie stamtąd wyprosili :rotfl:

Ciekawe dlaczego?

 

---------- Post added at 18:46 ---------- Previous post was at 18:44 ----------

 

szukalem auto na autotrader bylem u 40 sprzedajacych i za kadym razem cos nie tak z autem bylo

A dzwoniłes zanim tam pojechałeś żeby się upewnić że wszystko gra?

40 wypraw po auto i każde do bani to troche mało prawdopodobne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A dzwoniłes zanim tam pojechałeś żeby się upewnić że wszystko gra?

40 wypraw po auto i każde do bani to troche mało prawdopodobne...

myslisz kolego ze jechalem w ciemno?do kazdego dzwonilem maly wywiad z gosciem , a po przyjezdzie okazuje sie ze auto jest w delikatnie innym sytanie niz klient opisywal :) wiec znudzilo mi sie ( szkoda czasu i kasy ) wyprawa do car cargiant i wyjechalem autem do tego jeszcze wykupilem gwarancje na dwa lata w AA i mam spokoj ( padla mi turbina pojechalem do serwisu AA i wymienili mi za free -koszt okolo 700f ) ubezpieczenie kosztowalo mnie 700f na dwa lata :)

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do kazdego dzwonilem maly wywiad z gosciem , a po przyjezdzie okazuje sie ze auto jest w delikatnie innym sytanie niz klient opisywal

Dlatego unikam prywatnych transakcji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
padla mi turbina pojechalem do serwisu AA i wymienili mi za free -koszt okolo 700f ) ubezpieczenie kosztowalo mnie 700f na dwa lata

 

TO powiem , ze szybko padla ta turbinka. Gdyby nie ubezp. to co bys powiedzial po zakupie tego auta w Cargiant? hmmm? Bo jak dla mnie nasuwa sie tylko jedno.

Reasumujac, najwazniejsza rzecza jest zebys Ty byl zadowolony.

Edytowane przez luke__t

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TO powiem , ze szybko padla ta turbinka. Gdyby nie ubezp. to co bys powiedzial po zakupie tego auta w Cargiant? hmmm? Bo jak dla mnie nasuwa sie tylko jedno.

Reasumujac, najwazniejsza rzecza jest zebys Ty byl zadowolony.

ale to moze sie zdazyc tez jak kupisz u prywatnego sprzedawcy , nigdy nie dowiesz sie jak uzywal auto :)

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale to moze sie zdazyc tez jak kupisz u prywatnego sprzedawcy

Powtarzam: Dlatego unikam prywatnych transakcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja kupilem w cargiant juz kilka samochodow i nie narzekam,przy czym kazdy sprawdzam przed kupnem.moge to robic tak dlugo jak mi sie podoba.

kazdy kto zna troche temat wie,ze dobrych aut sie nie sprzedaje.

 

w serwisie vw tez mi oferowano super auta,ale za wieksze pieniadze i tak samo po przejsciach.

laik moze to kupi,ale nie czlowiek majacy jakiekolwiek pojecie o autach.

takze nie ma co opowiadac o super okazjach bo takich nie ma.

kiedys sprowadzano z niemiec szroty i mowiono,ze dziadek nim jezdzil tylko do kosciola.

mam tylko jedno pytanie to po co niemcy zrobili autostrady?

tutaj tak naprawde to atostrad nie ma .

generalnie kupujesz auto z miasta to bedzie mialo problemy z mechanika,

z okolic nadmorskich kilkuletnie bedzie mialo problemy z korozja i cudow nie ma,mimo wieloletnich gwarancji na mechanike czy karoserie.

pozdrawiam wszystkich w anglii!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://manchester.gumtree.com/manche.../45014346.html

kurde - za 400 oddam i brak chetnych

A ci co sie umawiaja na ogladanie to sie nie pokazuja i tylko czas trace :/

Autko naprawde pewne.

Nie, no. Sorry, ale zejdz na ziemie z czterema stowami. Przeciez ta fiesta gnije, co widac na zdjeciach. W grudniu sprzedalem swoja vectre b, tez P-reg. Byla nietknieta, po prostu normalne slady uzytkowania auta w tym wieku. Przebieg miala tez 116 k ale w kilometrach, ladne alu felgi. Zblizal sie MOT i trzeba byloby dolozyc ze 200 na wymiane elementow zawieszenia. Sprzedalem ja za 150 i to dla mego mechanika, ktory wzial ja na odsprzedaz. Za zlom dawali 50 (gdybym sam nia tam pojechal). Krzycz 100 funtow i gon parcha zanim sie sam rozsypie pod domem.:D

Edytowane przez TommyHH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gon parcha zanim sie sam rozsypie pod domem.

"Parch" sprzedany za tyle ile chcialem :]

Od 3 dni smigam juz paskiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję i życzę miłego czasu z Paskiem. A jak masz więcej takich jeleni jak od fieściny to ja się polecam na przyszłość.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Passata 2,0 w benztnie też trzeba klienta ze świeczką szukać :D , ale jak ktoś lubi ...... :tankujemy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:D Znajdziemy klienta. Na razie to długa melodia. Sprzedam za 400 jak będzie wart 100 :D. 29 mpg to średnia od grudnia, więc nie ma powodów do narzekań (przynajmniej z mojej strony). Chciałem 2.8, ale nie było dosłownie NIC godnego uwagi, gdy kupowałem. Ale lubię uruchomić silnik i słyszeć...jak nic nie słychać, tylko subtelnie grające radyjko.:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie robie reklamy cargianta tylko twierdze,ze nikt nie sprzedaje super aut w super cenie.

a odnosnie opinii anglikow

to u mnie w pracy ostatnio jeden sie okaleczyl

i zaczal twierdzic,ze robota zla.

wszyscy sie smiali,nikt nie narzeka na robote bo cos trzeba w zyciu robic .

tak samo jest z samochodami.

nie podoba ci sie uzywany pojdz do salonu kup nowke i wtedy porozmawiamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tez zrobilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności