Skocz do zawartości
Passek2.0DPF

Usunięcie DPF-a w Passacie

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś juz kilkakrotnie pod rząd próbował zalogować się na moje konto. Chyba komuś moje pozytywne wypowiedzi odnośnie Tune-Soft nie podobaja się, z pewnością konkuręcia. Naszczęćie forum jest w jakiś sposób zabezpieczone.

 

KOWALNY tu sie z Tobą zgodzę chyba lepiej kupić benzyne, patrząc na ceny paliw. Nowe silniki benzynowe duzo wiecej nie palą, nie ma tylu problemów co z dislami, chociażby nieszczęsny DPF, no i głos silnika całkiem inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś juz kilkakrotnie pod rząd próbował zalogować się na moje konto. Chyba komuś moje pozytywne wypowiedzi odnośnie Tune-Soft nie podobaja się, z pewnością konkuręcia. Naszczęćie forum jest w jakiś sposób zabezpieczone.

 

może sam się źle logowałeś itp. ? napisz do admina niech sprawdzi co było nie tak, czy IP osoby która sie logowała na Twoje konto

 

KOWALNY tu sie z Tobą zgodzę chyba lepiej kupić benzyne, patrząc na ceny paliw. Nowe silniki benzynowe duzo wiecej nie palą, nie ma tylu problemów co z dislami, chociażby nieszczęsny DPF, no i głos silnika całkiem inny.

 

hehe ostatnio miałem Golfa TSI w którym zasiarczył się katalizator :-)

jeśli samochód przejechał w trybie miejski ok 1000km to katalizator może się zasiarczyć, należy wówczas przeprowadzić procedurę odsiarczania...

kiedy KAT jest zasiarczony to ECU cofa zapłon...samochód dysponuje mniejsza mocą itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może któryś z kolegów próbował usuwać dpfa w b5fl w Olsztynie w V-Techu/ogólnie w warmińsko mazurskim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może któryś z kolegów próbował usuwać dpfa w b5fl w Olsztynie w V-Techu/ogólnie w warmińsko mazurskim?

 

powinni ogarnąć temat, jak nie to dopisuj się do listy i wpadaj do nas :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam gdzie mozna usunać DPF audi a3 2,0 TDI 2008 rok sterownik EDC16 w miare tanio i solidnie bo w internecie sie oglaszaja juz od 500 zł ale wolałbym zeby to byl warsztat sprawdzony przez kogos z forumowiczów , interesuje mnie rejon zachodniopomorskie, wielkopolskie tak do Poznania , pomorskie i lubuskie . Wiem że w wątkach bylo to opisywane ,bo przeczytałem już chyba wszystkie na temat DPF i napędu pompy oleju, ale wiele postow jest sprzed 2 lat , takze moze do tej pory któryś z kolegów robil usuniecie DPF w jakims nowym i dobrym warsztacie. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim podpisie masz link do tematu ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich , moje auto audi a3 2,0 TDI BMM jest po usunięciu DPFa i zrobilem to u kminka, bo najpierw probowalem u elektronika w Swidwinie , ktory mowil ,ze zrobi usuniecie z kompa za 4 stowki , ale auto bylo uziemione kilka dni i sobie nie poradzil, nast tel do kminka i u niego 6 godz i po bólu i z kompa i fizycznie , polecam tego goscia zwlaszcza ludziom z pomorza bo tanie nie znajdziemy, chyba ,ze jechcac na poludnie polski. Teraz mnie czeka wymiana mam nadzieje , że regeneracja turbiny czy macie koledzy moze namiary na dobre warsztaty . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musze wywalic DPF szukam odpowiedniej firmy do tego zadania, najlepiej woj. warminsko mazurskie lub podlaskie.najlepiej zeby to byla firam ktora ma doswiadszenie w tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadzwon do kminka ja tam bylem (Poznan) 800 zl taniej niż w Gdansku , nie idz do jakiegos paproka jak ja zrobilem bo mialem auto uziemione przez kilka dni. Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komink

Widzę że jesteś w temacie dobrze ogarnięty, ale do poznania czy też krakowa mam sporo jazdy.

Czy znasz kogoś z województwa Lubelskiego kogo mógłbyś polecić, bo nie chciałbym aby ktoś coś mi spartaczył?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możecie polecić kogoś taniego i dobrego co usuwa DPF w okolicy Ślaska?

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z lubelskiego polecam Ci http://www.tune-soft.pl

Sam tam kilka miesięcy temu robiłem, do tego momentu bez najmniejszych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gre11

Usuwałem taki filtr 2 tygodnie temu. Fizyczny OFF soft OFF i to jeszcze nie koniec. Jak coś to mogę pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A możecie polecić kogoś taniego i dobrego co usuwa DPF w okolicy Ślaska?

 

Pozdro

 

Na ślasku to nie wiem, ale z okolic krakowa mogę polecić http://www.gcstuning.pl/ słyszłem równeż sporo pozytywnych opini o tej firmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na ślasku to nie wiem, ale z okolic krakowa mogę polecić http://www.gcstuning.pl/ słyszłem równeż sporo pozytywnych opini o tej firmie.

No ale cena tez mała nie jest ... w Katowicach jest niby gościu co za 1000zl robi pełne usuwanie DPF [programowo + mechanicznie] no ale boje się żeby czegoś nie zepsuł , za 1500zł robi Dynosoft i tam to w ciemno mogę odać : > ale kusi mnie te 500zl które bym mógł wydać na korekte programu...

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak byś miał czas to jedż do kminka to za 1500 bo jestes z forum ,Ci zrobi usunięcie DPFa programowo i fizycznie oraz program , mi DPFa usuwał w kwietniu, a program 2 dni temu bo były podejrzenia ,że turbina mi szwankuje . w 2,0 TDI BMM zrobil mi ze 146 KM zrobił 166 i 351 nm @406 nm prawie jak u Ciebie w BMM. Pozdrawiam , aha odezwę się jeszcze odnośnie nawigacji do audi a3 RNS-E polskie menu i czy możliwy polski lektor?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłeś u Kminka w poznaniu czy krakowie ? jak długo trwał zabieg?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności