Skocz do zawartości
gino9

Wszystko co wiecie na temat 2.8 V6 4motion

Rekomendowane odpowiedzi

O to czy sobie poradze z cycepką to się nie martwie. Także jeździłem z różnymi ogonkami mniejszymi i większymi. Chodzi konkretnie o skrzynie, bo nie brakuje opinii, że te automaty nie nadają się do holowania przyczep, a nie chce zabiś auta. Co prawda jego wartość nie jest już zbyt duża, ale lubie tego dziadka ;). Skrzynke mam w dobrym stanie, tak jak i cały samochód mimo 15 lat trzyma sie świetnie, poza blachami w newralgicznych punktach tych aut. Wiadomo, że przed taką podróżą jedzie na duży przegląd i robimy wszystko co potrzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie koledzy.mam maly problem.niedawno kupilem passka z tym silnikiem za smieszne pieniazki ale okazalo sie ze nie ma wiatraka ktory znajduje sie miedzy silnikiem a chlodnica.czy bede mial problem z montazem?on jest od chlodnicy czy od klimy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś mieć dwa wentylatory. U mnie w ACK jest jeden na "silniku" a drugi na chłodnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak kolego mam dwa.brakuje mi tego na silniku.czy cos sie moze stac jak bede jezdzil bez niego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak kolego mam dwa.brakuje mi tego na silniku.czy cos sie moze stac jak bede jezdzil bez niego?

 

ależ skąd nic się nie ma prawa stać on jest zupełnie niepotrzebny a montują go tak dla jaj :hehe:hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy do kupienia tylko wiskoza czy i podstawa . Do kupienia , do zrobienia na MUST.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym sie poradzić czy warto bawić się z montażem podwójnego wydechu? w sensie, czy jest to trudne do zrobienia, czy wymaga wiele pracy i przeróbek i jakie najlepiej tłumiki kupić? chciałbym posłuchac tego dzwięku v-szostki.. ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież passat ma podwójny wydech? Sprecyzuj się bardziej o co Ci chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam chciałbym sie poradzić czy warto bawić się z montażem podwójnego wydechu? w sensie, czy jest to trudne do zrobienia, czy wymaga wiele pracy i przeróbek i jakie najlepiej tłumiki kupić? chciałbym posłuchac tego dzwięku v-szostki.. ;p

Polecam Ori wydech REMUS dedykowany (mam u siebie) morda się cieszy jak dodajesz gazu a przy równej jezdzie cisza i spokuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polecam Ori wydech REMUS dedykowany (mam u siebie)

 

Lewy czy prawy ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to teraz będzie problem bo robią tylko do W8

 

mam pytanie jakie bloki odpowiadają za rozrząd i jakie wartości są bezpieczne

i czy sprawdzać na zimnym silniku czy 90 stopni

Edytowane przez slawekzaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'"Przecież passat ma podwójny wydech? Sprecyzuj się bardziej o co Ci chodzi"

 

tylko z lewej strony, bo kolektory się łączą w jedną linię, a mi chodzi, żeby po lewej i prawej wyprowadzić. nie wiem, czy wspawywać sie z jakąs przeróbką i czy to wogóle legalne jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko z lewej strony, bo kolektory się łączą w jedną linię, a mi chodzi, żeby po lewej i prawej wyprowadzić. nie wiem, czy wspawywać sie z jakąs przeróbką i czy to wogóle legalne jest?

 

Ty na pewno masz V6 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty na pewno masz V6 ?

 

Pewnie V6 ale ośka i ma pojedyńczy

Co do rozrządu to chyba 93 a na 90 są parametry napinaczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co to jest co zaznaczylem na zdjeciu z lewej strony? Ma to cykać czy w ogole nie powinno urzadzenia slychać?

 

503_w.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

wiec dziś zrobiłem diagnozę i nie wiem czy mam się martwic czy jeszcze nie

blok 93

0018,79%

-0008,00 KW

-0004,00 KW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie co to jest co zaznaczylem na zdjeciu z lewej strony? Ma to cykać czy w ogole nie powinno urzadzenia slychać?

 

[ATTACH=CONFIG]116826[/ATTACH]

 

Jest to zawór odpowietrzenia zbiornika paliwa i ma cykać cały czas czy jeździsz na benzynie czy na gazie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makaron pierwsza klasa i na dodatek wąż gumowy zamiast odmy -- profeska że hej :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
będę zmieniał w tygodniu zimówki na letnie to sprawdzę jak piszesz wyżej

 

Na prostej też ale w łukach się nasilało, książkowe objawy padniętego łożyska.

Sprawdzałem na podnośniku a koło było rozpędzane siłą rąk ;) do tego żeby się upewnić zostało zdjęte koło i zacisk ( kilka minut pracy ) i było w wtedy już pewne. Łożysko wydawało " dźwięki " , co jakiś czas przeskakiwało...

 

Teraz z prawym z tyłu mam to samo ale nie ma czasu zrobić, czekam jak będę przekładał sprężyny :)

 

 

Hej

Sprawdzone jak podpowiedziałeś nic nie słychać..... po zmianie na letnie chuczenie na łukach ustało.

Ale pozostało przy jezdzie na wprost i jest głosniejsze gdy się hamuje.... ewidentnie słychac to z przodu.

Czy bedzie to wina łożysk ? czy tarczy lub klocków ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak może coś znalazłeś w tym temacie

Miałem kiedyś taki zestaw bloków pomiarowych , też miałem plan żeby zerkać, ale po co ;) . Jak nie zapomnę to Wam ten opis bloków znajdę. Tak naprawdę kluczowe w silniku są napinacze i jeżeli tam wartości mieszczą się w normie to jest super .

 

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności