Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

założyłem koła letnie :)

tylko czy na weekend nie będzie trzeba znowu przekładać ?:D

i umyłem CAŁE autko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umyłem ojcu Passata :D

 

+ mycie szyb odkurzanie i wycieranie wszystkich plastików :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jutro wyjazd do Tune up w Gdańsku więc wymyty po zimowych brudach, odkurzony i położony wosk, założone zimówki nowe bo na slickach nie dało się już jeździć a jutro zapowiadają opady śniegu.

 

Mógłbyś na kawę zajechać :) Z Gdańska daleko nie jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile go odmłodziłeś ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też się dołączę. W końcu umyłem z zewnątrz autko, wygląda w końcu miodnie:), parę km dodałem do przebiegu. Plany na następne dni. Umyć plastiki w środku auta, odkurzyć i umyć deskę rozdzielczą.

Co do pogody i zmiany opon, jeszcze zła pora na oponki letnie. Weekend ma być śnieżny i niezbyt ciepły. Ja wymienię na letnie jak już temperatura często będzie dochodziła do 10stopni C i w nocy skończy się mróz. To tyle na tą chwilę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem olej,filtry . Jak się dostałem do filtra powietrza i zobaczyłem ile syfu jest na jego dnie:zeco ,to wyjąłem go i wyczyściłem. Miałem wystający kabel USB od radia więc postanowiłem go fajnie obsadzić w jedynej zaślepce jaka była na konsoli środkowej. Teraz czekam aż dotrze do mnie zamówiony mieszek od lewarka:fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś wymieniłem olejek i filtr oleju Castrol GTX 15W40 i filtron OP526 i smigało będzie następne 10tyś :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wlasnie swojego oddalem do lakiernika na malowanie wszystkich listw czarnych w kolor. zastaawiam sie jak to bedzie wygladac bo na granatowym takim jak moj jeszcze nie wiedzialem. ale bedzie dobrze:) nie moge sie doczekac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dobry rano odśnieżyłem Passka,jak ja tego nie lubię :D

Później sprezentowałem mu nowe wycieraczki gumowe-co by się po dywanikach nie lało :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na dzień dobry rano odśnieżyłem Passka,jak ja tego nie lubię :D

Później sprezentowałem mu nowe wycieraczki gumowe-co by się po dywanikach nie lało :lol

Ja też musiałem rano go odśnieżyć, chyba nikt tego nie lubi,

ale jak już to przypominam sobie ten wątek http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=45651 i robi się lepiej:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja naprawiłem klamkę od schowka na desce rozdzielczej, która się standardowo urywa. Oczywiście wg schematu z forum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umyłem,odkurzyłem i jestem szczęśliwy :D:jupi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegoniłem szybciutko na trasie Jelenia Góra - Wałbrzych i pojechałem na przegląd. Na szczęście mój ukochany czarnuszek mnie nie zawiódł i nie było rzeczy, do której można by się przyczepić. :D Jednym słowem kasa zostaje w kieszeni, bo nie trzeba w nic inwestować. Normalnie kocham to auto. :kumpleA w nagrodę za dobre sprawowanie został umyty i odstawiony do cieplutkiego garażu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymieniłem filtr powietrza :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem że lampka od oświetlania kabiny w momencie otwierania drzwi kierowcy zapala się i gaśnie....

a teraz się zastanawiam nad przyczyną :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umyłem Paska, pomalowałem znaczek z tyłu na czarno:)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjalem kolumne kierownicza i wylalem kawe na tyle dywany :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności