jerzalke Zgłoś #9921 Napisano 18 Stycznia 2018 1 godzinę temu, marcin_pesel napisał: @lukaszlbn allegro, olx. Akurat na olx pod hasłem "uchwyt na telefon passat b5" jest jedna sztuka za 50zł, taniej ciężko znaleźć więc warto Ogólnie mało tego. Jak ja szukałem to patrzyłem po prostu po ogłoszeniach passatów na części i tak kupiłem. Toś mnie zaniepokoił, bo mam OEM do nowej konsoli i jak to ma tak wyglądać, to kurde razi. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
jihad Zgłoś #9922 Napisano 18 Stycznia 2018 2 godziny temu, lukaszlbn napisał: To prawda. Zdjąłbym pierwsze co, bo nie ciekawie wygląda. Natomiast pytanie do kolegi od małego uchwytu. Gdzie to dostać i jak szukać? Jak jest włożony telefon, to zasłania w pełni konsolę. W tej chwili produkuje to Kuda. Z mniejszych i dyskretniejszych to szwedzka firma Brodit, ale do B5 tylko w kratkę nawiewu: http://www.brodit24.pl/product-pol-1233-ProClip-do-Volkswagen-Passat-97-05.html Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
marcin_pesel Zgłoś #9923 Napisano 18 Stycznia 2018 30 minut temu, jerzalke napisał: Toś mnie zaniepokoił, bo mam OEM do nowej konsoli i jak to ma tak wyglądać, to kurde razi. Ja mam trochę modzony z uchwytem magnetycznym i tak to wygląda. Tragedii nie ma 19 minut temu, jihad napisał: Jak jest włożony telefon, to zasłania w pełni konsolę nic nie zasłania Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
jihad Zgłoś #9924 Napisano 18 Stycznia 2018 38 minut temu, marcin_pesel napisał: nic nie zasłania Mówię o mojej konsoli, że jest brzydka, ale telefon ją zasłania. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
marcin_pesel Zgłoś #9925 Napisano 18 Stycznia 2018 a spoko, nie skojarzyłem Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
emil Zgłoś #9926 Napisano 21 Stycznia 2018 (edytowane) Taka zabudowa wpadla do bagaja,jeszcze okleic kocem i bedzie git.ze wzgledow odsluchowych nastapila zmiana glosnika na RF R1S4-10,poprzedni byl za duzy do tej zabudowy i przy wiekszym vol sie dusil,teraz gra o niebo lepiej ? Prawie skonczona Edytowane 26 Stycznia 2018 przez emil Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mgboczna Zgłoś #9927 Napisano 1 Lutego 2018 Dzisiaj przysłali mi z serwisu DATA PŁUG - VW CONNECT. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
wlodek83 Zgłoś #9928 Napisano 7 Lutego 2018 Ja dzisiaj odnalazłem w aucie przycisk do wyłączania podświetlenia kierownicy multifunkcyjnej w B5 FL. 1 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
StreamHD Zgłoś #9929 Napisano 8 Lutego 2018 (edytowane) Uprościłem i skróciłem układ podciśnień. N18 narazie nie jest potrzebny z racji zaślepionego EGR więc tak mam teraz w kwestii zasilania N75. Cała reszta instalacji też odpowiednia skrócona i odchudzona. Edytowane 8 Lutego 2018 przez StreamHD Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
enkil Zgłoś #9930 Napisano 11 Lutego 2018 Dziś będąc na ciężkim kacu postanowiłem wyjść z domu by zaczerpnąć świeżego powietrza, zawędrowałem oczywiście do garażu i medytując co by tu zmajstrować wymyśliłem takie cudo ciekawe co o tym będę myślał gdy wytrzeźwieję . Kulkę uchwytu owinąłem taśmą by zwiększyć jej objętość, Dzięki czemu nie jest luźna w zatrzasku szybkozłączki. Gdy już otrzeźwiałem wypierniczyłem złączkę od szlaufa i założyłem taki krążek 1 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
77Marek Zgłoś #9931 Napisano 14 Lutego 2018 Fajną masz wiertarkę Wczoraj wieczorem zdejmowałem przedni zderzak bo czujnik wysłał błąd. IPA i sprężone powietrze uratowało sytuację. Profilaktycznie przemyłem wszystkie kostki wiązki czujników. Na koniec deskę przetarłem ulubionym środkiem. 2 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
emil Zgłoś #9932 Napisano 21 Lutego 2018 Zmienione pompki na AL-ki plus kpl. uszczelniaczy i filtr paliwa Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
StreamHD Zgłoś #9933 Napisano 22 Lutego 2018 (edytowane) Zaczynam stosować ARCHOIL 6900-D MAX Zlogowałem przed zastosowaniem i będę logował po każdym kolejnym baku z dodatkiem AR. Edytowane 3 Marca 2018 przez StreamHD Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
grabson7 Zgłoś #9934 Napisano 11 Marca 2018 (edytowane) wczoraj umyte i zmienione papcie na lato...chyba mnie poniosło Edytowane 11 Marca 2018 przez grabson7 1 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
prezess7 Zgłoś #9935 Napisano 12 Marca 2018 @grabson7 czym myłeś felgi? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
grabson7 Zgłoś #9936 Napisano 12 Marca 2018 7 godzin temu, prezess7 napisał: @grabson7 czym myłeś felgi? Najpierw spryskane płynem do usuwania zaniesczyszczeń metaliczntych (tzw. krwawiące felgi Tuga chemie), potem APC od ADBL, spryskane, odczekane i szczoteczka. Następnie płyn do usuwania resztek smoły od Prickbort. Splukane i gotowe Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
prezess7 Zgłoś #9937 Napisano 12 Marca 2018 Dobra, to zbyt skomplikowane Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
grabson7 Zgłoś #9938 Napisano 12 Marca 2018 29 minut temu, prezess7 napisał: Dobra, to zbyt skomplikowane Nie, wcale nie. Kup tylko w sklepie detailingowym, internetowym plyn APC (all purpose cleaner). Zrób roztwór z woda, taki 1:5, spryskaj, odczekaj z 10-15min, szczoteczka i jedziesz. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
prezess7 Zgłoś #9939 Napisano 12 Marca 2018 (edytowane) 32 minuty temu, grabson7 napisał: Kup tylko w sklepie detailingowym Gdzie? Edytowane 12 Marca 2018 przez prezess7 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
marcin_pesel Zgłoś #9940 Napisano 12 Marca 2018 Jest taki dział w tesco... płyn do sprysków, plak, choinki zapachowe. To tam Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach