Passerati_B5 Zgłoś #9881 Napisano 29 Listopada 2017 Założone biale ledy wstecznego Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
jihad Zgłoś #9882 Napisano 29 Listopada 2017 6 godzin temu, Passerati_B5 napisał: Założone biale ledy wstecznego Oświetlają drogę podczas cofania czy tylko walą po oczach niczym DRL jak się na nie patrzy z tyłu? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Passerati_B5 Zgłoś #9883 Napisano 29 Listopada 2017 Godzinę temu, jihad napisał: Oświetlają drogę podczas cofania czy tylko walą po oczach niczym DRL jak się na nie patrzy z tyłu? Ładnie oświetlają drogę i dobrze wyglądają 1 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
WojtasTDI Zgłoś #9884 Napisano 29 Listopada 2017 55 minut temu, Passerati_B5 napisał: Ładnie oświetlają drogę i dobrze wyglądają Podeślij jakiś link które brałeś . Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Passerati_B5 Zgłoś #9885 Napisano 29 Listopada 2017 7 minut temu, WojtasTDI napisał: Podeślij jakiś link które brałeś . Zwykła żarówka ledowa z białym światłem. Nie zamawiałem online. Coś takiego niżej foto Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
77Marek Zgłoś #9886 Napisano 4 Grudnia 2017 Założyłem nowe nadkole i chlapacze na przód. I teraz wszystko wróciło do normy bo po każdym przejeździe przez spowalniacze ocierają jak by miały się zaraz urwać Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mundy1 Zgłoś #9887 Napisano 4 Grudnia 2017 Adaptacja tylnego siedziska (calej kanapy tył w sumie) z paska 3bg kombi do 3b sedan ( z 99r do 97). Tez sie niby naczytałem, ze pasi plug and play... Miałem nie dzielona kanapę, założyłem dzielona. Nowa dzielona byla mocowana na zawiaski, stara nie dzielona na uchwyty wpuszczane w otwory w podwoziu. Trzeba bylo dospawać do nowych dwa uchwyty takie jak byly w starej kanapie, żeby nie jeździlo razem z nami podczas hamowania. CO do oparć tył, to podwozia z sedana przekładka na nowe z 3bg .Czyli pościągać tapicetki i nowa z 3bg tapicerkę obsadzic w podstawie oparcia z sedana . Inaczej nie podejdzie inne wysokosci mocowań zamków sedan 3b vs kombi 3bg . Podłokietnik może zostać, chociaz w sedanie byl prosciejszy bez mocowania kubkow w srodku, no i tez ciołem kontówka podstawę podłokietnika, dospawanie jednej str zeby założyć tan z 3bg do 3b. No ale jak ktoś nie chce sie motac ze spawaniem stary wymiarowo jest taki sam. Jak ktoś chce mogę zrobic foty, czy cos pomóc skoro to robiłem. W necie sa ogólniki, i ciazko dojsc który rocznik pasuje zamiennie ktory nie, możliwe, ze sedan 3b i sedan 3bg pasuja zamiennie tego nie spor. Ja mailem od kombi. Robilem w niedziele z zamiarem tylko przełoznia siedzonek, a tu kontowka i spawarka poszła w ruch , Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
lysy78_03 Zgłoś #9888 Napisano 5 Grudnia 2017 jako,że to post nr 10000 NIC Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
sirGrzesio Zgłoś #9889 Napisano 6 Grudnia 2017 wymiana napinacza łańcuszka wałków rozrządu, wymiana oleju i filtrów Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Adam204 Zgłoś #9890 Napisano 8 Grudnia 2017 założona nowa osłona silnika Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mgboczna Zgłoś #9891 Napisano 8 Grudnia 2017 (edytowane) Wymieniłem urwany odbojnik przy tylnym amortyzatorze i wgrałem nową mapę V15 do RNS'a. Edytowane 8 Grudnia 2017 przez mgboczna Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mundy1 Zgłoś #9892 Napisano 8 Grudnia 2017 Nowe poduchy pod silnik i skrzynie (febi). Zalozna oslona silnika, na skrzynie nie zakładałem, nie ma za bardzo do czego zamocować. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
adam66655 Zgłoś #9893 Napisano 15 Grudnia 2017 wymienione tuleje tylniej belki łatwa robota ,orginale były 20 lat wytrzymały szok Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
FLap Zgłoś #9894 Napisano 16 Grudnia 2017 Dzisiaj podejście Nr 1 do naprawy zamykania klapy z centralnego zamka. Niestety zakończone nie powodzeniem. Wszystko działało okej, do czasu montażu plastików. Jutro podejście drugie Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Passerati_B5 Zgłoś #9895 Napisano 20 Grudnia 2017 Przyciemnione tylnie lampy wymiana filtra kobinowego po przed Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
jihad Zgłoś #9896 Napisano 20 Grudnia 2017 Godzinę temu, Passerati_B5 napisał: Przyciemnione tylnie lampy A po co? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
StreamHD Zgłoś #9897 Napisano 21 Grudnia 2017 Dnia 8.12.2017 o 22:29, mundy1 napisał: Nowe poduchy pod silnik i skrzynie (febi) Wszyscy mówią, że jak poduchy to tylko oryginał / AVON. Żadne lemfordery czy febi. Jak wrażenia po wymianie ? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Passerati_B5 Zgłoś #9898 Napisano 21 Grudnia 2017 12 godzin temu, jihad napisał: A po co? Chciałem je trochę zmienić lecz pozostać przy oryginale O gustach się nie dyskutuje ? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mundy1 Zgłoś #9899 Napisano 21 Grudnia 2017 (edytowane) 18 godzin temu, StreamHD napisał: Wszyscy mówią, że jak poduchy to tylko oryginał / AVON. Żadne lemfordery czy febi. Jak wrażenia po wymianie ? I też raczej to podtrzymam. Tam gdzie ja kupuje w miejscowym, to lemfordera nie mieli avona także. Febi z katalogu od skody, bo takie same miała zamontowałem. Na pewno w dieslu lepiej pofatygować sie o te co piszesz , u mnie 1.6 benzyna i fibracje ucichły (silnik przy ruszaniu wyraźnie podskakiwał), natomiast wzrosły te na biegu jałowym, gdy silnik pracuje na wolnych przy 800 obr/min ,to na kierownicy bardziej czuje. Edytowane 21 Grudnia 2017 przez mundy1 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
kolec Zgłoś #9900 Napisano 23 Grudnia 2017 Założyłem "świąteczne" oświetlenie 1 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach