Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Passerati_B5 napisał:

Założone biale ledy wstecznego ;) 

Oświetlają drogę podczas cofania czy tylko walą po oczach niczym DRL jak się na nie patrzy z tyłu? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, jihad napisał:

Oświetlają drogę podczas cofania czy tylko walą po oczach niczym DRL jak się na nie patrzy z tyłu? ;) 

Ładnie oświetlają drogę i dobrze wyglądają ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Passerati_B5 napisał:

Ładnie oświetlają drogę i dobrze wyglądają ;)

Podeślij jakiś link które brałeś .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, WojtasTDI napisał:

Podeślij jakiś link które brałeś .

Zwykła żarówka ledowa z białym światłem. Nie zamawiałem online. Coś takiego niżej foto

 

18B33FD3-EEA4-457D-88EE-34DDB4B869D3.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyłem nowe nadkole i chlapacze na przód. I teraz wszystko wróciło do normy bo po każdym przejeździe przez spowalniacze ocierają jak by miały się zaraz urwać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adaptacja tylnego siedziska (calej kanapy tył w sumie) z paska 3bg kombi do 3b sedan ( z 99r do 97). Tez sie niby naczytałem, ze pasi plug and play...

Miałem nie dzielona kanapę, założyłem dzielona. Nowa dzielona byla mocowana na zawiaski, stara nie dzielona na uchwyty  wpuszczane w otwory w podwoziu. Trzeba bylo dospawać do nowych dwa uchwyty takie jak byly w starej kanapie, żeby nie jeździlo razem z  nami podczas hamowania.

 

CO do oparć tył, to podwozia z sedana przekładka na nowe z 3bg .Czyli pościągać tapicetki i nowa z 3bg tapicerkę obsadzic w podstawie oparcia z sedana . Inaczej nie podejdzie inne wysokosci mocowań zamków sedan 3b vs kombi 3bg . Podłokietnik może zostać, chociaz w sedanie byl prosciejszy bez mocowania kubkow w srodku, no i tez ciołem kontówka podstawę podłokietnika, dospawanie jednej str zeby założyć tan z 3bg do 3b. No ale jak ktoś nie chce sie motac ze spawaniem stary wymiarowo jest taki sam.

 

Jak ktoś chce mogę zrobic foty, czy cos pomóc skoro to robiłem. W necie sa ogólniki, i ciazko dojsc który rocznik pasuje zamiennie ktory nie, możliwe, ze sedan 3b i sedan 3bg pasuja zamiennie tego nie spor. Ja mailem od kombi.

Robilem w niedziele z zamiarem tylko przełoznia siedzonek, a tu kontowka i spawarka poszła w ruch ,:crazy:

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako,że to  post nr 10000

NIC

:crazy::crazy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymiana napinacza łańcuszka wałków rozrządu, wymiana oleju i filtrów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

założona nowa osłona silnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem urwany odbojnik przy tylnym amortyzatorze i wgrałem nową mapę V15 do RNS'a.

Edytowane przez mgboczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe poduchy pod silnik i skrzynie (febi). Zalozna oslona silnika, na skrzynie nie zakładałem, nie ma za bardzo do czego zamocować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymienione tuleje tylniej belki łatwa robota :) ,orginale były 20 lat wytrzymały szok :crazy:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj podejście Nr 1 do naprawy zamykania klapy z centralnego zamka. Niestety zakończone nie powodzeniem.

 

Wszystko działało okej, do czasu montażu plastików. 

 

Jutro podejście drugie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyciemnione tylnie lampy 

wymiana filtra kobinowego ;)F079A018-5A01-4EF5-BE85-3010E2960605.thumb.jpeg.fd20509163e88ddd1ceb3dd79caadd91.jpegpo 4F14495D-F99E-4CD2-993C-7388EEC25263.jpeg.77a9e175535fcbfef7d41ef85bebff31.jpegprzed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Passerati_B5 napisał:

Przyciemnione tylnie lampy 

A po co? :blink

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.12.2017 o 22:29, mundy1 napisał:

Nowe poduchy pod silnik i skrzynie (febi)

 

Wszyscy mówią, że jak poduchy to tylko oryginał / AVON. Żadne lemfordery czy febi.   Jak wrażenia po wymianie ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, jihad napisał:

A po co? :blink

Chciałem je trochę zmienić lecz pozostać przy oryginale ;) O gustach się nie dyskutuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, StreamHD napisał:

 

Wszyscy mówią, że jak poduchy to tylko oryginał / AVON. Żadne lemfordery czy febi.   Jak wrażenia po wymianie ? 

I też raczej to podtrzymam. Tam gdzie ja kupuje w miejscowym, to lemfordera nie mieli avona także. Febi z katalogu od skody, bo takie same miała zamontowałem. Na pewno w dieslu lepiej pofatygować sie o te co piszesz , u mnie 1.6 benzyna i fibracje ucichły (silnik przy ruszaniu wyraźnie podskakiwał), natomiast wzrosły te na biegu jałowym, gdy silnik pracuje na wolnych przy 800 obr/min ,to na kierownicy bardziej czuje.

Edytowane przez mundy1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyłem "świąteczne" :hyhy: oświetlenie 

5a3e7faf17780_IMG_20171223_1633001.thumb.jpg.e9f37f47cafce483602c1486a1fde019.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności