Skocz do zawartości
m3iaz

Jakie instrukcje byście chcieli?

Rekomendowane odpowiedzi

Znajomy po podłączeniu komputera zapytał mnie ty nie masz kontrolki spryskiwaczy mowie ze często kończył mi się płyn i nic się nie świeciło vag pokazywał ze nie aktywowana była ta funkcja pewnie ten egzeplarz níe miał włączył mi ja i nadal nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przydałaby się grzana kiera. Dostępna jest w B8. Da się zrobić jakiegoś moda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Przydałaby się grzana kiera. Dostępna jest w B8. Da się zrobić jakiegoś moda?

 

Jak przeszczepisz pająka i panel klimy z b8 to może coś z tego będzie :)

 

m1myppnb95uy.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

instrukcja jak podłaczyć przycisk awaryjnych z b7 do b6 po zmianie dekorów albo jakieś schematy, rozpiski pinów obydwóch przycisków...cokolwiek na ten temat :)

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może być nawet między świętami a Sylwestrem, ważne żeby było...coś :) po numerach pinów i kolorach kabli też da się dojść :)

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna była by jeszcze instrukcja dołożenia grzanych foteli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie manual do podlacznia czujnika poziomu plynu spryskiwacza sie gdzies znajdzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam prymitywne pytanie, od stycznia mam B7 varianta, na tylnych bocznych szybach mam ścieżki podobne do podgrzewania tylnej szyby. jak odmrażałem tylną szybę na bocznych nic się nie działo. Czy ktoś wie co to jest i do czego to służy?

i drugie gdzie znaleźć schemat instalacji podłączenia RNS315 i MDI?

Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam prymitywne pytanie, od stycznia mam B7 varianta, na tylnych bocznych szybach mam ścieżki podobne do podgrzewania tylnej szyby. jak odmrażałem tylną szybę na bocznych nic się nie działo. Czy ktoś wie co to jest i do czego to służy?

i drugie gdzie znaleźć schemat instalacji podłączenia RNS315 i MDI?

Michał

 

To są anteny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam schematu podłączenia fabrycznej syreny alarmu vw b7. Łącznie z rodzajem zastosowanych pinow, konektorów do kostki BCMa w instalacji elektrycznej. Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukam schematu podłączenia fabrycznej syreny alarmu vw b7. Łącznie z rodzajem zastosowanych pinow, konektorów do kostki BCMa w instalacji elektrycznej. Z góry dziękuję.

 

Syrena wpięta jest nie do BCM, a do modułu komfortu za schowkiem pasażera. Syrenka ma 3 piny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukam schematu podłączenia fabrycznej syreny alarmu vw b7.

 

Bez tytułu.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam schematu/opisu pinów kostki/wtyczki która jest wpinana do modułu Bluetooth pod siedzeniem w Pasku B6 wraz z instrukcją jak ją rozebrać . Wcześniejszy właściciel powyciągał niektóre piny :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można gdzieś tutaj znaleźć polską instrukcję dla użytkownika VW Passata B6 BlueMotion?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem zainteresowany manualem montażu uruchamiania silnika z przycisku startENGINEstop . czy ten układ istnieje tylko z kessy ? Czy osobno też może być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję instrukcji podłączenia halogenow do modelu b7. Z gory dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poszukuję instrukcji podłączenia halogenow do modelu b7. Z gory dziękuję.

 

Tu masz całą instrukcję: http://forum.vw-passat.pl/threads/149288-Montaż-halogenów-doświetlanie-zakrętów-w-Passat-B7-Co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie znalazlem zadnego pasujacego tematu, wiec napisze tutaj.

 

potrzebuje porady odnosnie montazu kamery-rejestratora jazdy w B6.

chcialbym zrobic to mniej wiecej tak jak na tym filmiku:

 

z tym,ze tak:

1. mam problem ze znalezieniem wiazki kabli po stronie pasazera.

2. w gniezdzie zapalniczki bez wlozonego kluczyka caly czas jest napiecie- wiec stosujac sposob przedstawiony na filmiku chyba nie za bardzo zda to egzamin?

 

prosiłbym o jakieś porady jak zamontować kamerkę w sposób jak najmniej problemowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności