Skocz do zawartości
m3iaz

Jakie instrukcje byście chcieli?

Rekomendowane odpowiedzi

mogę się zrobić jeszcze parę instrukcji jeśli chcecie z tego co już zrobiłem u siebie - oczywiście jeśli nie będę miał za wiele rozbierania...

 

na pewno nie zrobię instrukcji instalacji DYNAUDIO bo to prawie pół auta rozbebeszone i nie widzi mi się odrywać znowu boczków. poza tym instrukcja jest po angielsku na jednym z for...

 

najbliższa będzie o instalacji LEDayLine Helli.

 

jak będą ciekawe projekty czegoś czego jeszcze nie mam to też może się zabiorę więc piszcie co chcecie a ja w miarę możliwości (i puki jest ciepło) porobię co się da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączenie foteli elektrycznych z pamiącią do passata z fotelami manualnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze raz grzecznie chciałbym poprosić o instrukcję do podłączenia foteli elektrycznych z pamięcią do passata z fotelami manualnymi oraz pamięć lusterek zewnętrznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiana zwykłych lamp na oryginale bi-ksenony z doświetlaniem zakrętów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

A mnie interesowała by wymiana fitra osuszacza przy chłodnicy klimatyzacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Bardzo proszę o instrukcję do podłączenia foteli elektrycznych z pamięcią i podgrzewaniem do passata z fotelami manualnymi

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja bym prosil jak wyjac radio (chodzi o oslone jak sie dobrac do srub)
Żeby zdjąć ramkę trzeba ją delikatnie pociągnąć , najlepiej od dołu , jest na zatrzaskach . Potem już widać śruby mocujące . Trzeba pamiętać że na ramce jest kontrolka wyłącznika kontroli pasa pasażera i jak ją się odłączy i załączy zapłon sterownik Air-Bag zapisze błąd i bedzie potrzebny komp do wykasowania .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam .Od niedawna jestem szczęsliwym posiadaczem b6 105km z 2005 roku czy ktoś może mi podesłać manual podłączenia blokady sensorowej (gdzie można się bezpiecznie wpiąć w instalacje)z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

czy ktoś z szanownych użytkowników posiada manuala jak wymienić szybę w przednich prawych drzwiach w passacie b6 2007??

z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś popełni manual, jak zrobić bixenon skrętny (używając oczywiście ori bixenonów) z samopoziomowaniem itd. :?: Chodzi mi o taką instrukcję, jak ta dot. spryskiwaczy przednich reflektorów :) Kilka osób na forum już przerobiło te światełka, to może ktoś skrobnie :?::padam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś wbić fragment instrukcji od B6 (bodajże zeszyt 3.2 lub 3.3), w którym jest mowa o programowaniu systemu kontroli ciśnienia w oponach opartego o system abs...?!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A może ktoś wbić fragment instrukcji od B6 (bodajże zeszyt 3.2 lub 3.3), w którym jest mowa o programowaniu systemu kontroli ciśnienia w oponach opartego o system abs...?!?

 

W zeszycie 3.3 jest tylko tyle cisnienie.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy ja mogl bym prosic o instrukcje(krok po kroku dla lajka)jak podlaczycz elektryczny fotel z sporta w trendlajnie passat b6.dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie może warto było by w jedno miejsce spisać montaż oryginalnego parktronika.

1. jakie części potrzebne (jaki sterownik, jaką wiązkę tył, przód, nr brzęczków,)

2. jak zrobić wiązkę łączącą całość (tył, i przód)

3. jakie kodowanie jest potrzebne,

 

Przydała by się jeszcze instrukcja dołożenia oryginalnych halogenów

 

może ktoś już ten temat przerobił i warto było by podzielić się swoimi podbojami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam prośbę czy może ktoś z was dać opis jak zdemontować zewnętrzne listwy na drzwiach aby zmienić je na chromowane, oraz jak poprowadzić instalację do głośników w tylnych drzwiach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolego czy ktoś poinformował cie co do instalacji głośników do tyłu.Pozdrawiam M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak zdemontować zewnętrzne listwy na drzwiach

W instrukcji pisze tylko tyle " Ogrzać boczne listwy ochronne -1- i -2- przed demontażem za pomocą dmuchawy gorącego powietrza i zdjąć boczne listwy ochronne. "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam poszukuje istrukcje wymiany wykładziny podłogowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiec przydała by sie instrukcja montazu DWA + bo sa 2 wersje z 2006 i nowa po 2007 rózniaca w instalacji stary typ 6 kabli przy wtyczce przycisku a nowy model 4 kable

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności