Skocz do zawartości
m3iaz

Jakie instrukcje byście chcieli?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

przegrzebałem troche tego forum i nigdzie nie moge znaleźć instrukcji wymiany oleju w 6-ścio biegowej skrzyni w b6. (kod skrzyni JLU). Jeśli wiecie gdzie znaleźć taka instrukcje bądź z doświadczenia wiecie jak sie do tego zabrać proszę o porady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ładnie poprosił o instrukcję wygłuszenia B6/B7ki - bardziej chodzi o to jak i gdzie przykleić i trochę zdjęć.

 

Z góry dziękuję ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instrukcja podłączenia DYNAUDIO , krok po kroku włącznie z tym co trzeba rozebrać żeby ładnie wiązki pociągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie DYNAUDIO, to chociaż przeprowadzenie zwykłej wiązki do głośników na tył - co gdzie rozebrać i jak przeprowadzić kable.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krydziu , z tym to od cholery roboty , trzeba całe auto wybebeszyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bym ładnie poprosił o instrukcję wygłuszenia B6/B7ki - bardziej chodzi o to jak i gdzie przykleić i trochę zdjęć.

 

Z góry dziękuję ^^

 

Ja był Się dopisał również do tej prośby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukuje instrukcji demontażu tylnych lamp passat b6 kombi 2006

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jestem tu nowy mam pytanko chciałbym dołożyc w swoim pasku b7 podświetlenie nóg proszę o poradę .lampki już mam.

Edytowane przez marcopolo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dział warsztat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam dzięki Bimbasz za podpowiedz przewody poprowadzone lampki zamocowane ale nie podłączone gdyż u mnie jest bcm 3AA 937 087 H kostka b znaleziona ale problem który to pin 50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale problem który to pin 50

 

Tu masz opisane sterowniki i złącza http://forum.vw-passat.pl/threads/144932-Opis-bezpiecznik%C3%B3w-VW-Passat-B7?p=2239884&viewfull=1#post2239884 bez problemu znajdziesz, który to pin. A tu masz kodowanie do B7 http://forum.vw-passat.pl/threads/111797-Kaszmirowy-sedan-beesiedem-Asystenci-zamontowani?p=1863654&viewfull=1#post1863654

Edytowane przez tom-998

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki :okchłopaki wszystko podłączone działa po otwarciu samochodu, oraz podczas jazdy sterowanie z kiery zastanawiam się czy wymienić żarówki na ledy,

images.jpg

Edytowane przez marcopolo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jak zamontować zestaw premium bluetooth z telefonem między zegarami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś instrukcje lub wie jak dołożyć czujnik poziomu płynu do spryskiwaczy vw passat b6 który pin do licznika będę wdzięczny [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ma ktoś instrukcje lub wie jak dołożyć czujnik poziomu płynu do spryskiwaczy vw passat b6 który pin do licznika będę wdzięczny [email protected]

 

tzn. co? jak ci się płyn kończy to kontrolka wyskoczy w liczniku, chcesz monitorować poziom płynu?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam fabrycznie czujnika w zbiorniku a chce go dołożyć nie wiem który pin w kostce do licznika odpowiada za czujnik

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Chce wiedzieć kiedy będzie go mało i kontrolka w liczniku się zaświeci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie mam fabrycznie czujnika w zbiorniku a chce go dołożyć nie wiem który pin w kostce do licznika odpowiada za czujnik

Chce wiedzieć kiedy będzie go mało i kontrolka w liczniku się zaświeci :)

 

spróbuj może wypryskać do końca bo może jednak masz.... ja mam starszego passka, żaden wypas i jest, jak pamiętam swoje poprzednie fury to mw. od 2000 roku produkcji były w każdym, czy to pływak, czy to rezystorowy czy inny, pokazywały zawsze w momencie kiedy płyn był na wyczerpaniu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie niby ma dużo a takiej potrzebnej sprawy jak ktoś dużo jeździ nie ma sprawdzałem przy zbiorniku jest zaślepka nie ma czujnika komputerem aktywalem juz po zapłonie świeci się kontrolka pomarańczowa i teraz tylko wpiąć się w ten jeden jedyny pin do licznika tylko pytanie który :) ciężko znaleźć różnie piszą a chciałbym to zrobić za pierwszym razem dużo roboty z wyciągnięciem zegarów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie niby ma dużo a takiej potrzebnej sprawy jak ktoś dużo jeździ nie ma sprawdzałem przy zbiorniku jest zaślepka nie ma czujnika komputerem aktywalem juz po zapłonie świeci się kontrolka pomarańczowa i teraz tylko wpiąć się w ten jeden jedyny pin do licznika tylko pytanie który :) ciężko znaleźć różnie piszą a chciałbym to zrobić za pierwszym razem dużo roboty z wyciągnięciem zegarów

 

ale jak mi się wydaje to czujnik nie jest w pompce tylko w zbiorniku (niezależny od pompki), a poza tym to, jak mi się wydaje. to nie jest bezpośrednio połączony z licznikiem.... więc nie masz co wpinać do licznika.... to tak nie działa..........

poszukaj na forum jest np. etka online ze schematami i częściami albo najpierw zacznij od przeczytania http://forum.vw-passat.pl/threads/46387-kontrolka-poziomu-p%C5%82ynu-do-spryskiwacza?highlight=czujnik+spryskiwacza, tylko 2 strony.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności