Skocz do zawartości
rosiek

Ciekawostki licznikowe

Rekomendowane odpowiedzi

Zmiana licznika raczej nie wchodzi w gre... :] Okolice Legnicy Jawora, Strzegomia, Swidnicy.... jeśli można, jedni piszą tak, drudzy nie ?

To tak jak pisał Ziewal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam takie pytanie,w moim pasku po otwarciu obojętnie jakich drzwi oprucz małego autka na liczniku pojawia się napis np.drzwi kierowcy otwarte,a u mojego kumpla tylko samo autko a napisu brak-pojawia się tylko napis o otwartej klapie bagażnika-oba liczniki 1/2 FiS.Czy gdzieś można pozmieniać vagiem te ustawienia?

 

Pisałem już o tym kiedyś w tym wątku http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=21732

Też mnie zastanawiało czemu pokazuje tylko w ruchu, które drzwi otwarte. Teraz mam ful fisa i problem z głowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Witam da rade w borze 99r modelowo 00 uaktywnic zasieg na baku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam da rade w borze 99r modelowo 00 uaktywnic zasieg na baku?

 

w Borze da rady nawet ktoś tu na forum to zrobił ale nie pamiętam kto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to bardzo bym sie cieszyl jak sie da to uaktywnic a jeszcze bardziej bym sie ucieszyl jak mi by ktos to zrobil odplatnie oczywiscie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tasak z tego co wiem w Radomiu jest dużo magików od liczników :D więc uderz do jednego z nich :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tudzież kup taki z FISem z młodszego auta, zakoduj i ciesz się tym l/h. ;) Szukaj z okolic 2003 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie czy da się tym vagiem odczytać prawdziwy przebieg auta?

 

http://www.allegro.pl/item899903788_najlepszy_vag_5053_can_live_data_adapt_j_polski.html

i czy warto go zakupić do sprawdzenia i ewentualnie usunięcia usterki(błędu)

 

czy może lepiej jakiś inny . Ps musi mieć swój wyświetlacz.

 

Passat to 03 1.9 tdi sport (UK)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam polskiego vaga i mam takie pytanie jak ustawić żeby pokazywało mi inspekcje co 60tys km (pasek rozrządu) bo z tego co tam jest to idzie ustawić co 12 i 24 tys km albo co 360 i 720 dni. a i olej żeby był co 15tys km może ktoś mi wytłumaczyć jak zmienić te wartości ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam polskiego vaga i mam takie pytanie jak ustawić żeby pokazywało mi inspekcje co 60tys km (pasek rozrządu) bo z tego co tam jest to idzie ustawić co 12 i 24 tys km albo co 360 i 720 dni. a i olej żeby był co 15tys km może ktoś mi wytłumaczyć jak zmienić te wartości ?

Na tym kablu możesz spokojnie użyć VAG-COMa 311.2 i myślę, że łatwiej będzie, niż korzystanie z tego "wynalazku". Resztę ustawień dla licznika masz tutaj:

http://forum.vw-passat.pl/showpost.php?p=515968&postcount=2

Nie bardzo też rozumiem, co znaczy inspekcja na 60 tys. Chcesz po takim przebiegu zmieniać pasek? W benzynie standardowo robi się po 120 tys, jeśli jesteś przewrażliwiony, to możesz sobie zrobić sobie np. po 100 lib 110, wcześniej naprawdę nie ma sensu. Poza tym licznik nie ma możliwości robienia "inspekcji rozrządu".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam takie pytanie,w moim pasku po otwarciu obojętnie jakich drzwi oprucz małego autka na liczniku pojawia się napis np.drzwi kierowcy otwarte,a u mojego kumpla tylko samo autko a napisu brak-pojawia się tylko napis o otwartej klapie bagażnika-oba liczniki 1/2 FiS.Czy gdzieś można pozmieniać vagiem te ustawienia?

 

Masz możliwość sprawdzenia końcówki numeru licznika ? Kiedyś bawiłem się wsadami i na jednym z ostatnich pojawiały się właśnie napisy...

Edytowane przez Green16v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz możliwość sprawdzenia końcówki numeru licznika ? Kiedyś bawiłem się wsadami i na jednym z ostatnich pojawiały się właśnie napisy...

 

3B0 920 925 A

Na tym sie pojawiaja napisy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze jednego paska i chce w nim to ustawić jest to 1.9tdi 90km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam pytanie czy da się tym vagiem odczytać prawdziwy przebieg auta?
Nie w kazdym aucie da sie odczytac. Moj jest dobrym przykladem. Podlaczane byly rozne fejsy i nic sie nie dowiedzialem;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moge to zrobic innym kabelkiem czy tylko vag tacho np vds pro przez dosa da sie czy nie

 

---------- Post added at 16:26 ---------- Previous post was at 16:21 ----------

 

moge to zrobic innym kabelkiem podswietlenie zegarow np vds pro przez dosa czy tylko vag tacho prosze o szybka odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moge to zrobic innym kabelkiem czy tylko vag tacho np vds pro przez dosa da sie czy nie

 

czymkolwiek dasz rade sczytać zawartosc eepromu licznika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

kolego możesz mi wytłumaczyć jak ustawić tą inspekcje na 60 tys km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego możesz mi wytłumaczyć jak ustawić tą inspekcje na 60 tys km

Nie ma takiej możliwości. Czytać się nie chciało.

Poza tym licznik nie ma możliwości robienia "inspekcji rozrządu".
mam jeszcze jednego paska i chce w nim to ustawić jest to 1.9tdi 90km

Jaki model masz tego paska?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisał waldek415 Zobacz post

kolego możesz mi wytłumaczyć jak ustawić tą inspekcje na 60 tys km

Nie ma takiej możliwości. Czytać się nie chciało.

 

Niechciałby za bardzo wyskakiwac przed szereg, ale mysle ze sie da. musze tylko cos sprawdzic. oczywiscie nie obejdzie sie bez ingerencji we wsad licznika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niechciałby za bardzo wyskakiwac przed szereg, ale mysle ze sie da. musze tylko cos sprawdzic. oczywiscie nie obejdzie sie bez ingerencji we wsad licznika.

Zapewne po modyfikacji wsadu to i pewnie może się pojawić pokemon puszczający oko, zamiast standardowego Welcome. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności