Skocz do zawartości
Gość sabo_75

Temperatura silnika

Rekomendowane odpowiedzi

temperatury silnika

Tomasz ma rację,lecz doprecyzujmy-czujnik temperatury cieczy chłodzącej:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
doprecyzujmy-czujnik temperatury cieczy chłodzącej
No tak, oczywiście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz tak dokładnie piszecie:d to moze ktos mi napisze gdzie on dokladnie sie znajduje? dzisiaj bd sie za to zabierał po pracy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

U mnie mianowicie występuje taki problem :

Przed wymianą czujnika wskaźnik pokazywał 95 stopni, po wymianie maksymalnie 70

Czy to oznaka awarii termostatu ? zasłyszałem, że auta z grupy VAG nie lubią wahań temperatury (niedogrzania). Doszły mnie również słuchy, że można z poziomu VAG'a wykonać test wskazówek (reset)

 

Pozdrawiam

Mateusz./

Edytowane przez Suruwa
literówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie normalne temperature powinien trzymac 90 stopni czyli jak wymieniles kolego czujnik i załozmy ze jest ten czujnik nowy ok a temp pokazuje 70 stopni to wina moze lezec po stronie termostatu po prostu za szybko sie otwiera i nie dogrzewa silnika a druga przyczyna moze byc to ze czujnik jest uszkodzony ( nie koniecznie nowy jest zawsze dobry) a co do niedogrzania to dobrze kolego słyszałes ze te samochody nie lubia tego ;) z poziomu VAG mozesz zrobic test wskazówek ale jesli pod komputerem pokazuje ci taka sama temeperature co na zegarze czyli w twoim przypadku 70 stopni to mysle ze wskzówki sa zsynchronizowane ok :)

 

Znam ten problem bo niedawno go przerabiałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć koledzy, mam mały problem z temperaturą cieczy chłodzącej i nie wiem czy to czujnik niedomaga czy termostat.

 

jakieś 2 tygodnie temu wymieniłem czujnik G2/62 bo wywalał błąd, na nówkę ori. i od tego czasu wskazówka temp. na blacie stoi tak:

temp.jpg

czyli takie niecałe 90 stopni. wcześniej wszystko było oki i zawsze trzymał równe 90.

 

przeprowadziłem diagnostykę we własnym zakresie i wygląda to tak:

 

silnik zimny (sprawdzane po nocy):

 

blok 01-Engine, grupa 007

temp paliwa: 19,8

temp oleju: 16,5

temp powietrza: 20,9

temp cieczy chłodzącej: 14,3

 

blok 17-Instruments, grupa 003

temp cieczy chłodzącej: 6 stopni

temp oleju 16 stopni

 

silnik rozgrzany (przejechane ok. 15km)

 

blok 01-Engine, grupa 007

temp paliwa: 41,4

temp oleju: 103,4

temp powietrza: 33

temp cieczy chłodzącej: 88

 

blok 17-Instruments, grupa 003

temp cieczy chłodzącej: 72

temp oleju 95

 

od czasu wymiany czujnika zrobiłem ok 1000km i cały czas jest tak samo, czy przejade 15km czy 200km wskazówka stoi zawsze równo na tych mniej wiecej 85 stopniach i ani drgnie w jedną czy w drugą stronę. ostatnio podczas dłuższego stania w korku temp. wskoczyła na 90, ale jak tylko wróciłem do normalnej jazdy znowu spadła do 85...

 

co o tym myślicie?

wymieniłem czujnik na fabrycznie uszkodzony? czy może jednak termostat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
silnik zimny (sprawdzane po nocy):

 

blok 01-Engine, grupa 007

 

temp cieczy chłodzącej: 14,3

blok 17-Instruments, grupa 003

temp cieczy chłodzącej: 6 stopni

Wskazania w tych blokach powinny być takie same (dopuszczalna mała odchyłka).

Czujnik temperatury do wymiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wskazania w tych blokach powinny być takie same (dopuszczalna mała odchyłka).

Czujnik temperatury do wymiany.

ok, dzięki za szybką odpowiedź. trzeba będzie reklamować czujnik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wskazania w tych blokach powinny być takie same (dopuszczalna mała odchyłka).

Czujnik temperatury do wymiany.

 

Miałem taką samą sytuację.

Kupiłem czujnik temperatury (Portugalskiej firmy) po wymianie wskazówka ani drgnie, termostat się otwiera, podejrzewam padnięty (nowy!) czujnik..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie. Mój pasek na Pb. rano długo chodzi na ssaniu.Podejrzewam ze przyczyna może byc termostat. Czujnik temp. zmienilem. Wchodze do garażu, temperatura na kompie i klimie 27stopni a on po odpaleniu dobre 2 może 3minuty zapyla na ssaniu. Chyba nie jest to zdrowy objaw.Myśle że może nie domykać. Nie znam tego układu dlatego chce skonsultować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Panowie. Mój pasek na Pb. rano długo chodzi na ssaniu.Podejrzewam ze przyczyna może byc termostat. Czujnik temp. zmienilem. Wchodze do garażu, temperatura na kompie i klimie 27stopni a on po odpaleniu dobre 2 może 3minuty zapyla na ssaniu. Chyba nie jest to zdrowy objaw.Myśle że może nie domykać. Nie znam tego układu dlatego chce skonsultować.
1.8T AWT jak zimny zawsze przez pierwsze 75sek ma podwyzszone obroty, a po 90s sa juz normalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mój pasek smigał na ssaniu prawie cztery minuty. Pewnie nie domyka termostat. Wydaje sie że zima nawet krócej, dlatego że na mrozie calkowicie zamknie a teraz nie i dlatego taki objaw. Wiadomo ze jest to związane z paliwem bo wtedy chleje. Musze wymienić termostat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, w Passatach jest kwadratowy czujnik czy prostokatny? bo bylem w sklepie i mowia ze sa 2 rodzaje:/

w AHU mnie interesuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie, w Passatach jest kwadratowy czujnik czy prostokatny? bo bylem w sklepie i mowia ze sa 2 rodzaje:/

w AHU mnie interesuje?

w Twoim roczniku ETKA tak podaje:

czujniki.jpg

 

obczaj jakiego koloru jest ten stary :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie, w Passatach jest kwadratowy czujnik czy prostokatny? bo bylem w sklepie i mowia ze sa 2 rodzaje:/

w AHU mnie interesuje?

 

Zapewne zielony na 4 styki :) zobacz w silniku ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po lekturze wątku, szykuję się do wymiany termostatu. Potrzebuję tylko porady jakiej firmy wybrać: Vernet, Wahler? Czy może warto dopłacić i z ASO za 124 zł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymieniaj na behr(szedł na pierwszy montaż) lub na wahlera

przy okazji termostatu wymień sobie płyn chłodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szybkie pytanie, czy przepływomierz powietrza mierzy też jego temperaturę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szybkie pytanie, czy przepływomierz powietrza mierzy też jego temperaturę ?
Temperaturę powietrza w dolocie mierzy czujnik G72 . Jest zintegrowany z G71 czujnikiem ciśnienia doładowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności