Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o tym jesli chce wstawić zamiast zwykłej żarówki gdyż mam zwykle soczewki , bedzie dobre. ? Nie wypali mi soczewki , czy nie zepsuje lampy ? http://allegro.pl/volkswagen-passat-b6-h7-zestaw-can-bus-xenon-hid-i4990924497.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie wszystkom ok, tylko kup przetwornicę w wersji slim i palniki max 5000K. Wersja slim pozwoli ci schować przetwornice w lampie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ten bedzie lepszy bo jest slim i ten juz wejdzie mi w lampę ? Nie chce aby lampa była otwarta bo bedzie parowalo http://allegro.pl/zestaw-hid-xenon-cyfrowy-canbus-slim-h7-h7m-metal-i5583616585.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie będzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde vertex jest wszedzie albo 4300k albo 6000k nie ma 5000k . 6000k to juz bedzie bardzo niebiesko i zle ? nie moge znalezsc nic z 5000k slim h7

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

http://allegro.pl/zestaw-xenon-h7-vw-passat-b5-b6-golf-5-6-v-vi-vii-i5716043954.html co sadzicie o tym , choc nikt ich nie kupuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla porownania tutaj masz 4300k

 

5136da107448c215233d0390a6ca5b0c.jpg

 

PTutaj 5000k

 

142c8ce0be1213165ee4fb19f3172886.jpg

 

A tutaj co prawda nie w passacie ale 6000k

 

3975af3fe907afa56819cbe504d3f0d2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dalem link wyzej i zamawiam 5k . chyba bedzie najlepiej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba coś przerabiać pod te zestawy? Co z kodowaniem oraz mocowaniem palników? Czego można się spodziewać po stanie odbłyśników w moim halogenie w pasku z 2007 roku?

 

Czy taki zestaw wejdzie w oprawki czy trzeba szukać dokładnie pod H7?

https://hidretrofit.pl/sklep/zestaw-xenonowy-x35-h1-4300k-canbus/

Edytowane przez tommek7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz h7 a to jest h1 . Wkładając w soczewkę nic Ci sie nie stanie . 5k są optymalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, to pytanie czy ten zestaw co ktoś wyżej podawał za 209zł jest w porządku czy lepiej np kupić coś takiego z xenonowe.pl: http://xenonowe.pl/zestawy-xenon/39-zestaw-xenon-h7-zarniki-licencji-philipsa.html#/kolor-4300k i dać za to 360zł? To jedno i to samo czy może faktycznie z jakichś powodów płacimy te 160zł więcej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Swego czasu ujezdzajac A6 C5 z 2003r i MB W 211 rowniez korzystałem z hidow. W jednym jak i w drugim przypadku nie miałem z nimi żadnych problemów a wierzcie mi mercedes jest mega wyczulony na jakiekolwiek wachniecia elektroniki. Oczywiście taki stan rzeczy zawdzieczalem przetwornicom Can Bus Pro najprawdopodobniej produkcji f-my Vertex. Na pewno owe przetwornice miały na sobie ów napis tzn can bus pro. W swoim pasku niestety nie mam xenonu i rowniez niebawem zainwestuje w hidy. Z racji tego ze mam żarówki na wcisk to obowiązkowo zarniki musza miec metalowy kołnierz i cieplote 5000K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Czy w palnikach xenonowych wszystkich i w tych od Vratexa na środku palnika w tej kulce też macie tak jakby po jednej stronie, taki nieregularny biały nalot? Każdy palnik tak wygląda? To jakiś gaz lub substancja, która jakoś się uaktywnia pod wpływem rozgrzania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam takie pytanie. Czy w palnikach xenonowych wszystkich i w tych od Vratexa na środku palnika w tej kulce też macie tak jakby po jednej stronie, taki nieregularny biały nalot? Każdy palnik tak wygląda? To jakiś gaz lub substancja, która jakoś się uaktywnia pod wpływem rozgrzania?

 

Pare zestawow hid juz mialem i w kazdym tak bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kicha panowie... Założyłem tego VARTEXa i początkowo myślałem, że to komputer wariuje. Co chwile wychodziło mi, że mam spaloną prawą żarówkę. Gasiłem auto i za chwile działało... potem już tylko mruganie i koniec świecenia. Podłączałem bezpośrednio pod akumulator i niestety prawa strona nie żyje. Nie wiem na tą chwilę czy to palnik czy coś z resztą "oprzyrządowania" bo nie chce mi się już podmieniać z lewą stroną... Zareklamować teraz nie zareklamuje bo 2 kable musiałem ciąć i lutować by to poprawnie podłączyć w koszyczku od H7... Lipa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I kicha panowie... Założyłem tego VARTEXa i początkowo myślałem, że to komputer wariuje. Co chwile wychodziło mi, że mam spaloną prawą żarówkę. Gasiłem auto i za chwile działało... potem już tylko mruganie i koniec świecenia. Podłączałem bezpośrednio pod akumulator i niestety prawa strona nie żyje. Nie wiem na tą chwilę czy to palnik czy coś z resztą "oprzyrządowania" bo nie chce mi się już podmieniać z lewą stroną... Zareklamować teraz nie zareklamuje bo 2 kable musiałem ciąć i lutować by to poprawnie podłączyć w koszyczku od H7... Lipa

A możesz wkleić link zestawu jaki kupiłeś? Jeśli to zestaw z Can Bus to nie powinien wyświetlać ci info o spalonej żarówce- no chyba faktycznie masz padnięty żarnik bądź przetwornice. Z tego co piszesz to chyba tak jest. Według mnie nie przekonasz się co konkretnie niedomaga jak tego nie sprawdzisz. Nie wiem tez dlaczego ciąłeś i lutowałeś przewody przecież jest to zestaw łatwego i intuicyjnego montażu. Ja nigdy nie ciąłem i nie lutowałem hidów a jak pisałem wyżej zakładałem je do audi a6 i Mercedesa E W211.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ten zestaw VERTEX H7M z przetwornicami typu slim. Nie podziałał nawet pełnych 30 minut. Podłączałem elektronikę pod działający żarnik i niestety ciemność... Jednak ta "przepalona" żarówka to nie była wina i kaprysy komputera. Jutro jadę do sklepu i zobacze czy mi wymienią.

 

Teraz napiszę czemu musiałem coś ciąć.

W lampach są takie koszyczki, które wkręca się w soczewkę. Żarówkę trzeba włożyć od góry i wchodzi ona w kostkę z konektorkami. Żarnik niestety nie jest zakończony konektorami tylko dwoma kablami z kostkami. I teraz tak... dołem nie da się jej tam umieścić, a góra przełożyć też się nie da bo kostki na kablach są za długie. Musiałem ciąć kable w połowie by wsadzić żarnik w ten koszyk. Tak czy inaczej umiejscowienie żarnika w soczewce nie jest takie proste bo żarówki nie da się unieruchomić w koszyczku i zostaje unieruchomiona dopiero w momencie wkręcenia koszyczka.

Nie wiem może są jakieś specjalne koszyczki pod hida ale ja nie wiedziałem nic, że trzeba coś takiego kupić. Każdy pisał tu tylko, że zestaw hid wystarcza. Montowałem to chyba z 4ry godziny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez do b6 nie sa potrzebne zadne koszyczki O.o ja nie wiem o czym piszecie... Zarnik hid h7m (ten z metalowa podstawa) bez problemu da sie zamontowac w miejsce zwyklej zarowki h7 bez zadnego przerabiania przynajmniej w lampach valeo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności