Skocz do zawartości
Gość order7

Brak hamulców?

Rekomendowane odpowiedzi

Zawiodlem sie bo nic nie bylo w turbo kamerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość order7

Witam!

No mam jeden komentarz do calej sytuacji. Podważam profesjonalizm TVN TURBO i ich dziennikarzy(mowie o tych którzy zajmowali sie ta sprawa). Nie wiem co w ten sposob chcieli osiagnac, wiem natomiast ze teraz zaden nie odbiera telefonu!!!!!!!!!!!!!!!! Czyzby Kulczyk Tradex, ktore maxymalnie osmieszylo sie wydajac dwie sprzeczne decyzje razem z autospecial nie chcialo emisji??? Moze maja pelno w gaciach zeby ich manewry chamstwo i oszustwa nie wyszly na jaw?? teraz nie zrozumiem zadnego tlumaczenia ze strony TVN, oklamali nas, a ja Was za co bardzo goraco przepraszam!

Widac w tym kraju cenzura jest na bardzo wysokim poziomie, zwlaszcza, ze jesli masz wiecej kasy mozesz uniknac prawdy!

Oj strasznie sie zawiodlem!

Ale dla nas to jest jedno tlumaczenie! Po prostu bali sie prawdy i pokazania swoich bredni, ktore skutecznie staraja sie wciskac klientom. Szkoda mi mojego zmarnowanego czasu dla TVN, i już żadne ich tlumaczenia nie pomoga, bo nam informacji udzielal szef TURBO KAMERY,wiec jesli on sie myli lub tez podaje bledne info to wniosek jest tylko jeden! Prawda w oczy kole! Czasem nawet za bardzo!

Nie wiem tylko czemu zawracali nam glowe 2gim programem skoro i tak zostal ocenzurowany w calosci??? Szkoda naszego czasu! I nie wiem czemu pytali nas przed kamera czy pomogł ich program??

Teraz wiem ze pomogl, bo sami boja sie go pokazac :P Smiechu warte! :D

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde nie rozumiem ich postępowania, niby pomagają, ale jednak nie chcą wyemitować programu. Ja jestem z tobą bo sam mam paska, a poprzednio megana i wiem co to znaczy spiereć się z serwisem. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość order7

Wiem jedno, obiecuje ze po zakonczeniu calej sprawy opublikuje te 2 pisma :) zeby nie bylo ze cos jest nie tak :P

pozdro i milej nocki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marewel

Jakby w TVN nie bylo cenzury,to juz dawno pokazali by tych biednych celnikow co strajkuja bo nie maja na chleb,szkoda ze przekraczajac granice nie zrobilem zdjecia jakimi autami jezdza,zobaczylibyscie jacy oni sa biedni.

Wracając do tematu,to moze nie wszystko stracone z tym TVN Turbo,moze nie zdazyli zmontowac wszystkiego do kupy czy jakos tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość order7

Nie wierze w montaż bo ostatnio nagrywali 17 grudnia i na 21 juz mieli all gotowe, zeby puscic w nowy rok. A drugi odcinek krecili 14 stycznia w poniedzialek, tak jak pisalem wczesniej, wiec nie dowiary zeby teraz nie zdazyli, pozatym szef tamtejszego programu informowal nas o tym ze emisja bedzie na 100% dnia 29 stycznia we wtorek 2008 o 21.45. i o tym juz pisalem pierwszy raz tydzien temu. W zadne zbiegi okolicznosci i pomylki, ani nawet tlumaczenia nie uwierze!

Ale w cenzure owszem, bo skad niby turbo bierze passaty i octavie i wogole jak nie od KT :P wiec chyba ktos tu ma cos do powiedzenia, a nie takie szare myszki jak my zwykli ludzie, ktorzy jednak walczac o swoje doszukali sie sprawiedliwosci! i teraz czekaja na zwrot pieniedzy.

Dokumenty opublikuje dopiero wtedy jak wszystko zostanie zakonczone i pieniadze wplyna na konto.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marewel

Moze poszli na uklad,ze nie wyemitują programu jak oddadzą Ci kase:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To też możliwe - w naszym pięknym kraju wszystko możliwe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość order7

Nie nie!!! w zaden sposob! My dostalismy pismo ze Auto special przyznaje sie do bledu i chce isc na ugode (oddac kase), to pismo z dnia 8 stycznia2008, natomiast KT sie zblaznil bo tego samego dnia z Poznania wystosowal pismo ze sie nie zgadza na wymiane pojazdu na nowy bo biegly (smiechu wart) stwierdzil ze pojazd jest pelnowartosciowym produktem, wolnym od wady montazowej lub wytworczej! i to jest wlasnie ich blamaz i poderwanie sobie autorytetu, dlatego nic nie wyemitowali! Dzis rozmawialem z facetem ktory nam d... zawracal na temat 2go programu i potem zapewnial ze emisja bedzie 29stycznia o 21.45.

Jak tylko sie sprawa skonczy, zamieszcze na forum te dwa pisma i pewno nagranie rozmowy telefonicznej!

Zeby nie bylo ze klamie!

Jak inni Kt nie chca podrywac autorytetu ( z powodu ich glupoty, braku kompetencji i braku dogadania sie w sprawie jednego produktu, ktorzy nie potrafia sie dogadac) to ja im to zrobie bo mi wolno! bo napisze prawde i pokaze prawde, i uwierzcie mi sami sobie zgotowali ten los, na wlasne zyczenie. bo gdyby bylo jednakowe stanowisko np NIE nic Pan nie dostanie sprawa trwalaby dalej, natomiast jesli Tak to koniec (i pewnie by wyeemitowali odcinek), a jesli sa dwa rozne zdania firm, ktore rzekomo maja takich prawnikow, ze stracimy firmy domy samochody jak nas "dojada", a ci prawnicy tak im podpowiadaja to...... sami ocenicie jak sie sprawa zakonczy!

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli TVN to wielki shit zyjacy z reklam !!! Co z tego, że maja Octawię czy Passaty na wyposażeniu TVN Turob. Co im zrobia nie naprawią? nie sprzedadzą? Gówno prawda, skończy sie dawanie reklam i sponsoring a to jest bolesne. A ty maly człowieku co mozesz zaoferować. Nic !!! Więc Cie mają głeboko w dupie. Ot cała prawda o tym gównie które nas otacza.:mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość order7

Podejrzewam ze w ramach sponsoringu sa dawane autka... i serwisowane i wogole a delej nie wnikam.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie mnie nie dziwi zachowanie tvn. gdybys byl wlascicielem tej stacji i mialbys do wyboru kolesia takiego jak kt i takiego jak ty(przy calym szacunku do twojej osoby) to zrobilbys to samo. kasa czyni cuda. kt to wielka organizacja, majaca duuuuzo kasy a wplywy z reklamy to glowny dochod tvn, wiec zadna firma nie bedzie ryzykowac swoich pieniedzy zeby pomoc komukolwiek. caly ten program jest robiony pod publike. tak naprawde, to jak beda mieli nadepnac komus duzemu na odcisk to sobie odpuszcza. cale szczescie,ze sa tez inne organizacje, ktore sa bardziej niezalezne i musisz probowac dalej i nie odpuszczac.

kiedys mialem trudniejsza sytuacje i z nikad pomocy. wiedzialem, ze ja mam racje i ze prawo stoi po mojej stronie. cala sprawa zajela 4,5 roku i nic sie nie dalo zrobic. na koniec to nawet juz nie mialem sil sie cieszyc mimo iz wygralem.

wielka kupa rodzi sie w bolach i do tego strasznie smierdzi, ale jak ja spluczesz poczujesz wielka ulge!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość order7

Tu masz racje 100%!! ja sie tylko zastanawiam po co zmarnowalem czas... olewam to. jak dla mnie wycofali program by sie dalej nie upokarzać! teraz już tylko walczę o kase i oddanie mi wszelkich kosztów. Pisma opublikuje jak sie wszystko skończy. W piatek przyjezdza Prezes Auto Special na negocjacje i tyle. Mamy już pismo, że od umowy odstępujemy i teraz jeszcze kwestia dogadania sie odnosnie kosztów.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mogę tego pojąć jak można podcierać klientem swoje dupsko

powodzenia

normalnie nie mogę:confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Order olej tvn turbo, to było do przewidzenia. Sprawa jest pewnie na tyle dla nich niejednoznaczna że nie chcą ryzykować kontaktu z prawnikami VW. (Ja też bym się na ich miejscu zastanawiał :)). Cóż, taka jest telewizja komercyjna, jak ktoś wierzył że to ideowcy to juz wie. Idź do federacji konsumenta, oni cię nie oleją i prawników VW nie przestraszą, a może uświadomią ci jakie naprawdę masz szanse na wygranie sprawy. Pisz o wszystkim bo ta historia jest naprawdę pouczająca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widac VW nie jest jedyny informacja ktora wlasnie pojawila sie na WP

 

Sąd: za śmierć dzieci odpowiada producent samochodów

BBC - dodane 7 minut temu

 

Gdyby nie niesprawne hamulce samochodu, dwoje francuskich dzieci mogłoby żyć. Producent samochodów Volvo jest w tym sensie winny tragicznej śmierci tych dwojga i musi zapłacić karę - uznał sąd w sprawie dotyczącej wypadku samochodowego we Francji.

 

 

Catherine Kohtz straciła kontrolę nad swoim Volvo 850 TDI i potrąciła śmiertelnie dwoje dzieci w lipcu 1999 r na wschodzie Francji w Wasselonne. Kohtz otrzymała karę sześciu miesięcy więzienia w zawieszeniu i mandat wysokości 300 euro. Jej prawo jazdy zawieszono na rok.

 

 

 

REKLAMAdol.gif Czytaj dalej

 

 

 

Sąd orzekł, że producent samochodów Volvo będzie musiał zapłacić 200 tys. euro kary. Firma nie przyznaje się do winy.

 

To tragiczny wypadek dla wszystkich, którzy wzięli w nim udział - powiedział rzecznik firmy. Ale hamulce funkcjonowały dobrze. Volvo zapowiada apelację. Firma od 1999 r. należy do amerykańskiego Forda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość duch07

Order7 czy w takiej sytuacji nie byłby już czas zainteresować niemiecką centrale VW i niemieckie media o polskich praktykach z udziałem niemieckiego wyrobu który u nich jest uważany za wyższą półke.

Swoją droga to ktoś Ci tu na samym początku powiedział że zabawa z TVN Turbo do niczego nie doprowadzi bo w szczególności prowadzący nie ma za grosz profesjonalizmu.

Wpadłes na chwile obecna w typowe polskie gówno.Gdzie sie nie ruszysz tam będzie sie za Tobą smród ciągnął i nic niegdzie nie wskurasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passat w Niemczech nigdy nie był i nie jest uznawany za wyższą półkę... To zwykłe auto dla "Kowalskiego", to w Polsce Passat jest uważany za wyższą półke niewiedzieć czemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość duch07

Ja nie uważam Passata za model premium jak Audi A4 ale za model wyżej stojący niż Golf.Jest klasycznym sredniakiem.

Bardziej mi chodzi o zainteresowanie ich narodowym produktem którym polskie firmy sobie tyłki wycierają :eek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj naczytałem się i nic ci nie pomogę, jak co niektórzy prawnicy bądź inni sędziowie. Kwiatkowi 11 czy 13 albo też innemu chwastowi mówię ciągaj się bracie. Od tego jednego postu nie odezwał się wcale co działa na jego niekorzyśc. Ale mniejsza z nim "chwasty sie wyrywa" a tego zniszczyły Nasze wypowiedzi. Nie wiem czy ci to coś da ale ja jestem praktykiem.I zabrałbym auto od tego nieszczęsnego dealera, następnie rozpedziłbym się i pier....ał w tzw. ASO w Nowym Sączu czy gdzie takowe dziadostwo się znajduje. Wjechałbym prosto do gabinetu "pana" kierownika czy dyrektora i powiedział że nie zadziałały hamulce które powinny byc sprawne według ich papierów. Kubelt proszę nie praw mi morałów o groźbach czy tam innych pierdołach. Zachowałbym się tak jak ci pożal się boga godni dealerzy. Przepraszam że dopiero teraz sie odzywam w temacie ale rzadko tu zaglądam żeby nie powiedziec wcale bo nie mam B6. Ale przez pare godzin przesledziłem wątek i coraz bardziej się wkurzałem. No ale niestety nic poza głupią radą i trzymaniem kciuków nie mogę poradzic. Notabene ten pomysł podsunął mi mój szef , który przypomniał mi jak paręnaście lat temu wjechał do warsztatu z drzwiami nieuczciwemu mechanikowi i tak mu twarz obił że te przez miesiąc bał się pokazac w okolicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności