Skocz do zawartości
Gość order7

Brak hamulców?

Rekomendowane odpowiedzi

Problem z wyzwiskami i obelgami i różnymi takimi jest taki, że odpowiada prawnie za nie administracja forum, a nie osoba je zamieszczająca. Dlatego wypowiedzi naruszające czyjeś dobre imię, godność itp muszą byc usuwane, bo w najgorszym przypadku sprawa może dla naszych adminów skończyć się w sądzie, tylko dlatego że nie dopilnowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ręce opadają a prezesowi co dał w łapę:mad: temu od TVN TURBO to kiedys jak go spotkam to ...(każdy może sobie dopowiedzieć do woli ile wlezie).

Jak będę w polszy to pojadę tam i sobie zrobię zdjęcie z jakimś fajowym napisem .:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość beny2108

Z tym "drugim" programem w TVN Turbo, to jakaś kicha... Przecież, jak pisałeś, to TK chciał jego emisji, by się "wyczyścić". Nie ma emisji - nie ma "oczyszczenia".

Order, masz kolejne potwierdzenie, że masz rację.

Nie ma co rozpaczać, że nie było emisji - można jedynie żałować.

PS

A co tam jest pomiędzy TVN Turbo a TK, to chyba się nikt nie dowie... Być może dzięki Twoim materiałom najbardziej skorzystało na tym właśnie TVN Turbo???? Popatrzmy, czy w najbliższych programach nie pojawi się jakiś nowy volkswagenik :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bas

Rozumiem, że wątek umarł bo order7 dogadał się z salonem i umówiliście się, że nie będziesz ich bardziej obsmarowywał?

 

Pozdrawiam BAS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość order7

Chłopcy wątek nie umarł co prawda dogadalismy sie z salonem na ugode przedsądową ale do niej nie doszło jeszcze i walczymy caly czas, odpisalismy KT na ich pismo dostalismy pismo z kancelarii prawnej ze w sprawie ugody nie powiedzielismy ze samochod jest w cesji bankowej i dlatego mamy sobie auto zabrac. Jesli o mnie chodzi to jestem w trasie przez ostatni miesiac wiec nawet nie mam jak napisac. Napisalem ze po wszystkim zamieszcze dok ktore mam bo juz dosc ponizen. Sprawa nie zakonczona!!! jak narazie salon AS ma nam wyplacic koszta auta + ubezp + koszta kredytu + szkody, ale walka trwa i dlatego nic nie pisze, bo mam narazie sytuacje patowa, z jednej strony AS prosi o ugode a z drugiej nadal negocjuje warunki, my mamy prawo wpuscic sprawe w sad ale spieszy nam sie z odzyskiem kasy bo auta potrzebujemy a nadal nic.... co mam Wam pisac, ze dalej pie.... sie z glupotami... bo takie polskie prawo. Jesli wrzucimy sprawe w sad odsetki sa spore juz od 8 stycznia, bo wtedy AS przyznalo sie do winy... sami splacilismy kredyt i Pasek jest juz nasz w 100% ale teraz czekamy co AS powie i kiedy wyplaca kase.

Co do Waszych komentow, to nie chce mi sie odpowiadac na szydere :)

Napisalem ze zamieszcze doc po sprawie i tak zrobie narazie wszystko stoi i jest czas oczekiwania... to co mam Wam zdawac relacje z tego co robie danego dnia gdy czekam az bank odpowie na moje pismo ( na co ma 14dni ) albo ze jade samochodem z Sącza do np Berlina itp... nic sie nie dzieje, nie ma juz nieuprzejmosci, sprawa jest "skonczona", teraz czekamy az wreszcie ktos sie dogada bo my rzadania napisalismy 10 stycznia i tez czekamy... a to ze jestem w pracy 24h bo nawet dzis musialem pracowac nie zmienia sytuacji... nikt mi nie da a juz na pewno nie VW na zycie, przez jakas spora pomylke, to nie USA zeby mozna bylo wywalczyc odszkodowanie na grube banki i lezec dupa do gory do konca zycia, niestety to Polska i oprocz tego ze chca Cie zabic, ale im sie nie udaje, trzeba jeszcze pracowac na zycie i nadrabiac 3 miesiace strat spowodowanych wizytami to w salonie to u prawnika itp...

 

Co do TVN to prosze zaraz zamieszcze 2 wypowiedzi na sendspace i sami wnioskujcie czemu nie puscili programu.... http://www.sendspace.com/file/4b9skf

i co nadal mam Wam pisac ze Polska to smieszny kraj i nic nie wskuramy dopoki sie cos nie zmieni albo ktos nami nie potrzasnie????

i lekarz nie zabronil sie denerwowac... ale.... sam sobie dopowiedz czy jest sens pisac w takiej sytuacji?? smarowac ich itp... jakbys postapil gdy stacja TV nagle odmawia Ci dalszej wspolpracy choc sama tego chciala?? do kogo dalej... kolejne miesiace... po co pisac tu ze czekam, czekam, czekam i juz mnie ch... strzela bo naprawdę po to byl passat zeby nim jezdzic, a to ze okazal sie totalnym niewypałem to co mam teraz zrobic czekac 2 lata az sad cos zasadzi?? czy starac sie odzyskac czesc kasy (ponad 100tys) i kupic auto i zarabiac, bo na chleb nikt mi nie da... chyba ze znajde np wsrod Was sponsora to moge jezdzic po VW do konca zycia i uwierz mam do tego podstawy...

 

A na koniec odpowiedzcie mi co zrobilbyscie w mojej sytuacji, zwlaczaszcza ze samochod kupiliscie po to by zarabial na siebie i na Was... a nie stal w salonie, i nie po to by nie mial hamulcow itp...

 

Plik najlepiej odtwarzac przez quciktime.

 

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bas

Spokojnie, nie atakowałem Ciebie, ale jak już pisałem wcześniej też kiedyś toczyłem podobną walkę, tyle że z salonem fiata. Napisałem poprzedniego posta bo trudno mi było uwierzyć, że sprawa się jeszcze nie zakończyła. Twoja sytuacja spowodowała, że zacząłem się poważnie zastanawiać czy zakup VW jest dobrym rozwiązaniem, więc można przyjąć, że KT+AS strzelili VW w nogę przez tą sprawę, pewnie podobnie jak ja postąpiło parę innych osób w tym kraju.

 

Pozdrawiam BAS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

order7 - posluchalem. Niestety, CENZURA W TYM KRAJU JEST OBECNA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość order7

A tam pod Twoim pierwszym postem BAS były jeszcze 2 inne... co z nimi sie stało :)

 

Nie wnosiły nic do tematu i poleciały/Duży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość order7

Witam Szanownych użytkowników FORUM!

 

Chciałbym poinformować, że po 4 miesiącach twardej i męczącej walki, sprawa została zakończona podpisaniem ugody przedsądowej i przelaniem pieniędzy roszczonych w ugodzie, przez AS.

Były to ciężkie 4 miesiące walki niemalże z wiatrakami, ale skończyły się wreszcie :)

Chciałem Wam wszystkim podziękować za to, że nas wspieraliście i byliście nieocenioną pomocą w tej sprawie.

Co do mojego zdania na temat całej sytuacji to zostało ono już wyrobione i przedstawione na forum.

Odnośnie dokumentów, które mam przedstawić i na podstawie których np TVN, KT itp zrezygnowali z programów telewizyjnych itd., zrobię to ale musicie dać mi chwilkę, żebym mógł je zamieścić gdyż wymagają poprawy np zakrycia nazwisk osób je podpisujących itp.

 

W każdym bądź razie to już koniec. Jestem z tego powodu niezmiernie szczęśliwy bo przynajmniej jeden z problemów życiowych został rozwiązany. Kosztowało to wiele pracy i udowadniania swoich racji ale zakończyło się. Te 4 miesiące wiele mnie osobiście nauczyły i mam ogromny przykład na to ja postępować w podobnej sprawie. Przede wszystkim upór i dążenie do ukazania prawdy i tego jak było.

 

Jeszcze raz DZIĘKUJĘ w imieniu moim i całej rodziny za wsparcie. Chciałbym pozostać na forum i nadal móc z Wami pisać i rozmawiać.

 

Pozdrawiam Serdecznie

order7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość order7
order7

 

Rozumiem że dość dobrze sie dogadałeś w końcu z tępakami i chwała Ci za upór jakim się wykazałeś ale powiedz czy zwrócą Ci też koszty ubezpieczenia i koszty leasingu (odsetki) ???

 

Z jednej strony przez nietrafiony zakup miałeś wiele kosztów, które zapewne byłeś gotów ponieść gdyby auto było w stanie technicznym takim jakim powinno być ale z drugiej strony wydaje mi się że ich nie interesuje jaką formę zakupu wybrałeś i nie będą chcieli pokryć takich kosztów.

 

Do jakiego stopnia ugoda jest zawarta ???

 

Pytam bo wcześniej pisałeś że też o to będziesz zabiegał a taka informacja przydałaby się na zakończenie tematu gdyby ktoś jeszcze miał kiedyś podobne problemy. Dobrze by było wiedzieć na co można liczyć.

 

Już odpowiadam :)

a więc cała sprawa zakończyła się ugodą w której AS zaakceptował wszystkie nasze warunki i zwrócił wszystkie koszta, pisze zwrocił bo sa już na naszym koncie bankowym. Ich to generalnie nie interesowalo :669:, ale toczylismy walke o te koszta (czyli kredyt, odsetki, ubezpiecznie itp), bo sprzedali nam bubla od poczatku, gdyby tak nie było, lub gdyby wykonywane naprawy przyniosły skutki pozytywne nie byłoby sprawy, jednak sprzedajac nam wadliwe fabrycznie auto (wiedzac o tym!!!) narazili nas na straty, bo owszem co ich to, ale tez co nas to???, auto ma byc sprawne, a nie jest, gdybym wiedział, ze dostaniemy taki bubel, to na pewno bysmy go nie kupil i nie brałibysmy kredytu i robili sobie koszta, tylko poszlibysmy gdzie indziej i moze trafilibysmy lepiej i nie byłoby tej całej historii??

Poza tym to oni wystapili o ugode przedsadowa w swietle przedstawionych przez nas dowodów i pism, my tylko podawalismy warunki, ktore oni ostatecznie (po negocjacjach) w całości zaakceptowali.

 

Co do postu artqa, wiesz nadal liczą się umiejętności, a o xenonach napisałem gdyż miałem przyjemnosc jezdzic passatem, ktory taki wynalazek posiadał i w porównaniu ze zwyczajnymi światłami to xenony bija je na głowe, dlatego uważam, że kupując nowe auto z salonu, przynajmniej moim zadaniem warto dołożyc te 6 tys i zamówić np xenony. O innych rzeczach nie mówie bo nie są tak bardzo potrzebne. Co do umiejętności i zdrowego rozsądku, nie brak go, no chyba ze nie ma sie hamulcow, ale to już przerabialismy :) Powiedz czy w taka pogode jak dzis gdzie jest ciemno, wietrznie, pasy na drogach pomalowane sa... (wiele do zyczenia), jakosc zwykłych świateł w porownaniu xenonami widac i to strasznie. dzis zrobilem od 4 rano trase sacz-wawa, wawa-sacz na zwykłych swiatłach i powiem szczerze ze wile dałbym by miec auto z xenonami zwlaszcza podczas takiej pogody :)

 

Co do postu pikiego:

Nie potrzebujemy duzego auta pokroju passata, wystarczy a4, zwlaszcza ze w wersji optymalnej kosztuje ok 130tys brutto (z Estonii) 2.0TDI CR(bo to juz montuja w tych silnikach - chyba??) 143KM, jesli miałbym brac a6 ze wzgledu na wielkosc, brokerzy równiez przygotowali nam oferte (tez optymalne wyposazenie) za ok 140 tys z 2.0Tdi co jest słabe jak na to auto,ale... jest to nowka 2008, tak jak i a4 :)

Wiekszego niz a4 nam nie potrzeba, poza tym to ma na siebie zarabiac i zazwyczaj bedzie nim jezdził ktoś z firmy... wiec jakis wielkich przestrzeni nie potrzeba... Marze tak jak pisałem wczesniej zeby juz obyło sie bez HITÓW :) i mam nadzieje ze nowe auto bedzie modelem szczesliwym, z ktorego bedziemy zadowoleni przez wiele lat.

 

No i co do Lexusa to fajne autko (mi sie bardzo podoba, zwłaszcza napęd na tył :D) i tez od brokerow moglbym go miec taniej, ale np mojemu ojcu nie podoba sie IS z wygladu i za zadne skarby nie da sie mu tego przegadac, a ze to on bedzie głownym uzytkownikiem nowego pojazdu, wiec mam zwiazane rece.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać że cierpliwość i konsekwencja sie opłaciła.Moje gratulacje.P.s. ja dalej walczę w sądzie z ubezpieczycielem i rózowej przyszlości jakoś nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grendel

Zarejestrowałem sie na forum, bo zamierzam kupić B6. Jedno wiem, zacząłem od niewłaściwego topicu :):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zarejestrowałem sie na forum, bo zamierzam kupić B6. Jedno wiem, zacząłem od niewłaściwego topicu :):):)

To jest jedno autko na tyyyyyyle zrobionych to ja bym to olał i czytał bym inne posty a warto .:668:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość order7

Witam!

 

Dla sprostowania to nie był jedyny przypadek autka z wada, to była cała seria i nawet w KT mowili nam ze innych informowali o wadzie i naprawiali, w naszym przypadku była to raczej bardziej nieudolność serwisu niż wina auta, bo naprawic można było raz a dobrze, ale to mniejsza.

Nie masz sie co przejmować faktycznie zdarzyło sie nam mieć taki a nie inny przypadek samochodu, ale to nie skresla passata bo to był 1 opisany, reszta nie jest taka zła z tego co czytam na forum, aczkolwiek zdarzają się hity w B6.

życze owocnego zakupu i zero problemów.:671:

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grendel

Nie no spokojnie, napisałem to z ironią. To mnie nie zniechęci do zakupu ale momentami wiało grozą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość order7

oj czasem wiało grozą i było bardzo ciężko, wbrew pozorom to były bardzo trudne 4 miesiące i włożyliśmy w nie wiele pracy nie wiem czy nie wiecej niż przy normalnym trybie zarobkowym :)

ale tak jest że trzeba sie użerać o swoje niestety w tym kraju! Ale nie wolno sie poddawać to jeden z wniosków wyciągniętych podczas całej akcji.

Jeszcze raz życze udanego zakupu, a sobie oraz Wam: żeby nasze autka jezdziły na serwis tylko na przeglądy i nic poza tym!!!

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość order7

Witam wszystkich Formuowiczów!

 

Chciałem się z Wami podzielić pewną śmieszną historią, która przytrafiła mi się wczoraj. Mianowicie wraca ona do tego nieszczęsnego przypadku autka bez hamulców.

Wczoraj wieczorem będąc na zakupach z moją żona, podszedł do mnie nieznajomy gość i pytał się mnie jak sprawuje się moja honda :) ponieważ chce sobie taką kupić...

I tak po krótkiej chwili rozmowa przesunęła się na temat passata (tego naszego), i ta zupełnie obca osoba słyszała o całej akcji, więc chwilkę porozmawialiśmy i pośmialiśmy się, bynajmniej wtedy gdy cała sprawa miała miejsce nie było to wcale śmieszne...

Na koniec rozmowy powiedziałem gościowi, że jeśli chce obejrzeć pierwszy materiał TVN (bo drugi nie zobaczył światła dziennego) z tej akcji może to zrobić na YouTube.

Sam z ciekawości dziś sprawdziłem czy ten materiał jeszcze jest ponieważ mógł zostać wycofany z powodu słabej oglądalności, a ok 1,5 miesiąca temu jeszcze był, bo sprawdzałem.

Wchodząc na stronę, próbowałem wpisać w wyszukiwarce: "passat bez hamulców", niestety nie znalazłem, przypomniałem sobie, że kolega ADAMS zamieszczał ten materiał na YouTube, więc stwierdziłem, że skorzystam z linka na stronie 20 i wejdę sobie na materiał.

Moje zaskoczenie było wielkie gdy zobaczyłem na różowym tle informacje:

This video is no longer available due to a copyright claim by TVN S.A.

 

http://pl.youtube.com/watch?v=nu5Hiri9Ej4

 

Nie wiem czym było spowodowane domaganie się TVN do serwisu YouTube zdjęcia filmiku, ale moim zdaniem zalatuje to cenzurą :)

Ja na podstawie ugody przedsądowej nie mam prawa wytaczać im procesu ani teraz ani nigdy, ale ugoda nie zamyka mi ust bo nic takiego nie zostało w niej zawarte, więc mam prawo mówić i pisać o tym zdarzeniu a tym bardziej go pokazać, rozumiem, że TVN jako realizator i autor programu ma do niego prawo, ale po co od razu go ściągać, czyżby godził w "dobre" imię KT??

 

Nieładnie z ich strony...

 

ale takim postępowaniem dali kolejny raz znać, że ludzie nie mają prawa wiedzieć, widzieć i oceniać... Lepiej ich trzymać w zaciemnieniu.

Na szczeście dużo ludzi wie, nawet obcych spotkanych na ulicy, ale troszke sprawidzliwości powinno być.

 

Przepraszam, że kolejny raz zawracam głowe tą sprawą, bo było-minęło.

 

Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie o to chodzi, tylko ze reportaz jest wlasnoscia TVN i moze byc kopiowany tylko na potrzeby wlasne, nie moze byc udostepniany osoba trzecim. Wszystkei fragemnty programow jak tvn przyczai sa wycofywane z youtube, bo widzialem jzu kilka takich przyapdkow m.in fragemntow seriali, ktore zostaly usuniete z taka sama adnotacja This video is no longer available due to a copyright claim by TVN S.A.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość order7

jeśli tak to sory za zamieszanie, myślałem, że ten odcinek wyłowiono specialnie. wlasnie dowiaduje sie czy jeśli ja go umieszcze też będą go usuwać, nie podpisywałem żadnych umów odnośnie wizerunku... zobaczymy co powie mi prawnik.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale oblsuga VW powoduje ze traca wiare

 

 

Taka obsluga to skandal! a na dodatek mysla ze trafili na idiote :przestraszony: i to jest bardzo przykre :(

 

to nie VW to polaczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności