Skocz do zawartości
Gość order7

Brak hamulców?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość order7

wiesz co moglbym, ale teraz juz za pozno jesli ja odbiore auto to moje roszczenia przepadna, a mi to auto juz naprawiali 3 razy i teraz juz nie ufam naprawom i zapewnieniom, nie chce miec do czynienia z VW bo nie chodzi o auto (zle trafilem ja) ale o zachowanie dilera i serwisu, w ktorym kupilem... teraz juz za daleko zaszlo zeby cokolwiek cofac(i radzic sie bo poprostu nie da sie cofnac slow i dokumentow, w poniedzialek ma byc odpowiedz VW.. zobaczymy co dalej), pozatym to jedyny najlblizszy diler vw, 500m od mojego domu, dalej juz tylko krakow (tez autospecial i jeszcze 1) potem tarnow i dalej juz nie wiem... ja chcialem tylko nowego passka od poczatku, ktory bedzie mial hamulce, moje prosby olano i to dokumentnie, spotkalem sie jeszcze z hamstwem wiec juz nie chce vw, zrazilem sie... nie moge jednak powiedziec ze VW to zle samochody sa ok mi sie zdarzyl niefart, tylko gdyby nie ta obsluga to wszystko byloby git bez problemu!

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻuReK

1 stycznia nie mogłem oglądnąć ale właśnie przed chwilą była powtórka programu na TVN Turbo i oglądałem :) Jednak TVN zawsze jakąś kamerkę tam umieści :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość duch07
wiesz co mysle podobnie... i jesli moje wysilki nie dadza wymiernego skutku, to postaram sie dotrzec do Pani Elzbiety bo tak tego nie zostawie! jesli ona zgodzi sie zrobic cokolwiek w tej sprawie bede wdzieczny, ale to czas pokaze... bo stawka nie byla rdza, tylko ludzkie zycie!!!

Oni sie wypowiadaja, ze usterki za 3m razem nie stwierdzili, tak samo nie stwierdzili jej jak auto sprzedawali, wiedzac, ze sprzedaja je bez hamulcow, i wiedzac ze przy tym moze ktos zginac... a to juz nie zabawa w stwierdzenia tylko fakt!

 

Pozdrawiam

 

 

Racja,tak tego nie można zostawić.Generalnie skupiłbym sie na reklamowaniu salonu sprzedaży i serwisu co powinno zniechęcić nowych i obecnych klijentów do korzystania .To najbardziej zaboli pana prezesa i pewnie wówczas dopiero znajdzie troche cennego czasu dla Ciebie

 

Była też historia Forda w tym programie.Tak sie składa że ja serwisoałem swoje Mondeo w tym salonie.Pomijam podejścvie Ford Polska do klijenta bo jest generalnie gorsze niż w VW,bardziej rozbawił mnie kierownik serwisu.Jego kompetencja i fachowość skutecznie zniechęciła mnie do dalszego korzystania z tego salonu.Po kilku kontaktach z tym panem swojego Forda zaczołem serwisować w innym ASO do momentu srzedaży.Ford był już po gwarancji więc za serwis musiałem płacić,czyli na takim klijencie powinno ASO zależeć że krzysta z ich usług.Temu panu było wszystko jedno jest klijent czy go nie ma.Wszystko zależało od humoru w danym dniu :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość navi-forum.pl

Na wstępie chciałbym wyrazić swoją opinię o użytkowniku kwiatek11,

oto ona: . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Sam ocenzurowałem własne słowa ponieważ nie nadawały się do publikacji nawet w necie i tak by zostały wywalone przez moderatora. Jak czytam jego wywód to mam wrażenie że czytam wypowiedź polityka Rydzyka. Oni są chyba z jednego nocnika.

 

Order7

współczuję Ci jak cholera i w pełni się z Tobą zgadzam a wiem coś o firmie Auto Special bo miałem z nimi doczynienia w Krakowie i muszę przyznać że to bardzo gówniana firma i niektóre lumpy z marginesu społecznego potrafią być bardziej uprzejmi niż ich pracownicy. Mam na myśli krakowski salon a jak wiemy w Nowym Sączu jest jego filia więc należy się liczyć z tym że tam pracownicy nawet nie dorównują do salonu matki.

Ja na szczęście nie mam problemu z moim Paskiem ale obsługa w salonach VW w wielu miejscach w Polsce jest podobna. Jestem też pewien że w innych markach jest podobnie a może nawet gorzej. Uważam że przyczyn należy szykać w tym iż Polska jest biednym społeczeństwem i za wszelką cene polacy chcą się nachapać nawet czyimś kosztem a do tego dochodzi jeszcze komunistyczne podejście do klienta: klient to przecież złodziej!

Jeśli masz na tyle siana by walczyć z nimi to jak najbardziej popieram Twoją walkę ale musisz wiedzieć że będzie kosztowna i efekt ciężki do przewidzenia ponieważ zasada w sądach często jest taka: wygrywa ta strona, którą stać na lepszych mecenasów.

 

Chcesz się zemścić? Zrób tak:

wiele a może większość osób wyszukuje różnego rodzaju kontaktów w tym do dealera w taki sposób że wystukują słowa kluczowe w google bo tak jest najprościej

wyszukują słowa np: vw dealer salon nowy sącz

Zrób lub zleć zrobić komuś prostą stronę internetową (koszt 100zł) i opisz na niej całą sprawę łącznie ze zdjęciami i wypozycjonuj dobrze tą stronę w google.

Każdy kto będzie ich w ten sposób szukał trafi na Twoją stronke i wszystko przeczyta co oni wyprawiają, musi tylko to być zwięźle opisane. Mówię Ci to najlepszy z tych łagodniejszych sposobów zrobienia im koło dupy. Teraz wszystko na necie się opiera.

Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia w walce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość order7

:mad::mad::mad::mad:

 

To tak na wejscie dnia dzisiejszego i wczorajszego i wogole.

 

Jak juz pisalem czekam na stanowisko AS i KT niestety nic a nic nie wiadomo bo zadne pismo nie przyszlo... a bez pisma to znaczy bez stanowiska i bez dalszego ciagu sprawy nic nie da sie zrobic i nie mozna podjac dalszych krokow, ale czas dziala juz teraz na ich niekorzysc! Odnosnie chamstwa to cos Wam opowiem, dzwoni do mnie Pani z banku, ktora zajmuje sie nasza firma i kredytami dla nas. Oznajmia nam, ze wczoraj dzwonil do nich jakis typ z salonu w Nowym Sączu i pytał sie ile i jakie raty placimy za samochod.. to juz jest mega ponizajace nawet jak dla nich, to tak jakbym ja spotkal, ktoregos z Was na ulicy i zagladal mu w portfel, konta bankowe i wogole. Ja sie zastanawiam co ich to k.... obchodzi, bank im zaplacil kase za autko 1 dnia jak tylko odebralismy auto (juz nie wspomne o 20% w gotowce z naszej strony) wiec na jaki ch... sprawdzaja takie dane (Pani im nie podala bo to sa dane tajne, choc kto wie:confused: oni nam ta Pania polecali w kwietniu do kredytowania aut :/ ) no ale to juz jest szczyt.. od poczatku do konca mozna byc takim. NIe chce widziec salonu Auto special juz na oczy bo, nawet zapałki bym u nich nie kupil. Co to ma byc jak mozna miec taki tupet, bezczelność, cha.... i wogole brak slow.

Moj poprzednik dobrze napisal, niektore menty sa lepiej wychowane niz oni, ale czego sie tu po nich spodziewac od poczatku graja po ch... to teraz mieliby zaprezentowac inna postawe, od poczatku staraja sie z nas debili zrobic, i stosuja marginesowe sztuczki by tylko nas zniechecic i odwiesc od sprawy i auta, to taka taktyka zniechecic przeciwnika, i wkurzac go na maxa, zeby juz powiedzial w koncu a dajcie mi to auto bo mi jest potrzebne i dajcie mi swiety spokoj, ale nie tedy droga, my mamy wiecej samozaparcia niz sie im wydaje i nikt z nas debili nie bedzie robil, ani zaden kwiatek (ktory podejrzewam na salonie pracuje i pokazal Wam probke mozliwosci tych ludzi) ani nikt inny, jeszcze dluuuugoooo nieee a potem wcale!

 

Pozdrawiam:592:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość piki

no to juz naprawdę dla mnie dobili do dna!

 

będę pamiętał żeby odradzac każdemu ten serwis!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mario1122

Witam, na wstepie rowniez trafilem tutaj z innego forum VW. Faktycznie wyrazy wspolczucia,bo wiem co to za nerwy z uzeraniem sie z tego typu firmami. Z wlasnego doswiadczenia powiem, ze walcze juz 3 rok z firma PZU o wyplate odszkodowania za kradziez pojazdu. Sprawa trafila w zeszlym roku do sadu, ale okres oczekiwania naprawde sie dluzy. Teraz zostaje mi czekac, bo zyc trzeba dalej. Watek mnie bardzo zainteresowal i postaram sie sledzic go dalej.

 

Jeszcze takie jedno pytanie. Czy moglbys napisac dokladniej o tym bledzie fabrycznym czego szczegolowo dotyczyl i aut z jakich okresow??

 

Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość order7

Witam!

 

Na wstepie powiem, ze dzis jestem po rozmowach z TVN, ktory poprosil o nadeslanie nowych dokumentow i zapowiedzial swoja wizyte w poniedzialek w celu dalszego "drążenia" tematu jak to okreslili(nie wiem czemu raz jeszcze bo mozna bylo zrobic to juz za pierwszym razem??). Narazie nie ma sie co wypowiadac pewnie zostanie to pokazane w telewizji. Beda rozdrapywac ta sprawe jeszcze bardziej. I dobrze kolejna reklama dla AS. Dzis kierownik serwisu powiedzial, ze nie zasluzyl sobie na "takie" wypowiedzi na jego temat na forum... hm... ja mam odmienne zdanie.. a czym my sobie zasluzylismy na takie traktowanie przez salon i serwis... bo ja poczulem sie jak ostatnia "szmata do podlogi" czytajac jego pisma i sluchajac jego slow, ktore nie raz byly dotkliwe i ch... w koncu zostawilismy u nich 130tys wiec za to mamy byc jeszcze ponizani?? ale coz w takim kraju zyjemy... ze strasza nas utrata domu, firmy i wogole.. a potem umywaja rece..

 

Odnosnie wady fabryczniej nie wiem duzo bo podobno sa to tajne dane, z tego co udalo mi sie dowiedziec moj model autka byl produkowany w marcu 2007 (prawdopodobnie w Brazylii) i mial numer ok 142 513(ostatnie cyfry VIN) autka ktore zeszlo z tasmy w tym roku, nie wiem ile bylo wadliwych, ale moj objety byl wada fabryczna ukladu hamulcowego, a zarazem akcja fabryczna 47K3. Moj model mial wade wspomagania ukladu hamulcowego (wymieniono serwo) i mialobyc wszystko ok... nie bylo... nie wiem jaka seria byla objeta ta akcja bo danych mi nie podano zasłaniając się tajemnica służbowa.

Dzis miala przyjsc faxem odpowiedz KT, bo tak Pani Barbara K. z Poznania mowila. Nic nie przyszlo, gdy dzis zadzwonilismy, aby zapytac co z ich stanowiskiem i czemu nie napisali, powiedzieli, ze pojawily sie nowe okolicznosci i ze odpowiedz nadejdzie w najblizszych dniach... co to za okolicznosci nie wiem bo jak zwykle wszystko tajne!

Nie mam już sił, ale walczyc do konca bedziemy! Nie chcemy ich kroic na pieniadze i tymbardziej wyłudzac nie wiadomo czego, chcemy zwrotu kasy, odsetek(to poda Pani z banku jak już wyliczy co jak gdize i ile - bedzie to w postaci dokumentu bankowego wiec nasze rzadania nie beda zmyslone tylko wyliczone), i kosztow ubezpieczenia + zaplaty za odmowe udzielania nam autka zastepczego na prawie 3 miesiace.

I pomyslec ze chcielismy autka wolnego od wad, a tu takie traktowanie w serwisie i wogole zmusilo nas do zmiany decyzji i wszystkiego. Ja nie chce juz byc tak taktowany, przeciez kazdy z Nas ma prawo do godnego traktowania zwlaszcza jesli zostawia u kogos 130tys i za kazdym przegladem pare stow. Jak wchodze na salon AS to juz mi nawet nikt dziendobry nie odpowie, wszyscy sie patrza jakbym im rodziny pozabijal (a to boli i jest mi przykro bo ja nie chcialem nikogo skrzywdzic tylko dostac to za co zaplacilem) zwlaszcza ze moglem zginac ja lub ktos z rodziny i wtedy co?? Jak ja bym na nich patrzyl?? zawsze sa dwie strony medalu... i kazdy ma prawo ukazac swoja ale normalnie po ludzku, a nie jak do swojego slugi, bo czasem sie to msci.

Jeszcze raz dziekuje Wam wszystkim i calemu forum za wsparcie bo to ono tez w duzej mierze dodawalo sil, nowych pomyslow i wogole! Z calego serca dziekuje!

 

Pozdrawiam

Marcin Sz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wspolczuje

 

zrobilbym tak samo jak mowisz a tego pal...a kierownika (od siedmiu bolesci) na strone i w ryj:mad: a pozniej posadzki w tym ASO nim wycierac:592:

//Art. 190. § 1. Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2."

Miarkuj więc swoje słowa - Kubelt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bas

Witaj, w 2000 roku stoczyłem podobną batalię z jednym z salonów fiata w Łodzi, stosowali uniki i myśleli, że nas przetrzymają do końca gwarancji/rękojmi. Autko miało sumie 31 albo 41(dokładnie nie pamiętam) nieskutecznych napraw, nie będę tu wszystkich wymieniał, podstawowa wada polegała na tym, że autko nie zapalało tzn. żeby zapaliło trzeba było kręcić około 2 minut, ostatecznie została zawarta ugoda i samochód wymieniono na nowy wolny od wad i wyprodukowany we Włoszech(ten wadliwy był zmontowany w PL), zresztą z nowym autkiem generalnie nie było/ma większych problemów. Tak jak pisałem, uprawiali różne kombinacje tyle, że się nie odważyli pojechać po bandzie i w końcu ulegli, samochód był zarejestrowany na Kancelarię adwokacką.

Moja rada jest taka:

- uważaj co i jak piszesz na publicznym forum bo możesz sobie narobić więcej problemów,

- nie szarp się z nimi, szkoda Twojego zdrowia, zleć sprawę jakiejś Kancelarii adwokackiej, z moich doświadczeń(nie jestem adwokatem tylko synem adwokatów) wynika, że instytucje: PZU, WARTA i inne, które się bardzo opierają, zmieniają ton jak dostają pisma na papierze firmowym Kanc.Adw.

Swego czasu WARTA tłumaczyła mi, że nie odpowiadają za kabel (należący do Łódzkiego Zakładu Energetycznego), który spadł mi na samochód podczas burzy bo wg ich danych było to działanie siły wyższej!!!(większej bzdury nie słyszałem, pomijam, że to nie był huragan jak twierdzili), generalnie zmienili to jak ich wyśmiałem i powiedziałem, że "wprawdzie ja nie, moi rodzice też nie mają czasu na zajmowanie się pierdołami, ale mamy znajomego radcę prawnego, który ma dużo czasu..."

Podsumowując potrzebujesz adwokata/radcy prawnego.

 

Pozdrawiam BAS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Skiba

jak mowi moj znajomy - wole sobie reke dac upi****** niz kupić samochód w jakimkolwiek salonie w POLSCE - Litwa , Łotwa bardzo blisko i jeszcze tańsze auta i tańszy serwis :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja auta tansze ,tylko zlodzieje z fiskusa robią problem z VAT a prywatnie netto nie kupisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość order7

Witam!

 

Tak jak pisalem, dzis bylo TVN i robilo wywiad z moim tata. Nie znam daty ani godziny bo podadza mi ja telefonicznie. Wiem jednak ze w studio pojawi sie w tym czasie przedstawiciel KT, ktory bedzie dementowal rozne rzeczy. Znam tez powod dlaczego byli zainteresowani cala sprawa drugi raz. Po prostu KT przyszlo do wladz programu ze skarga ze emituja taki program bez uzgodnienia z nimi itp... dlatego chcieli nakrecic drugi odcinek dementujacy i zawierajacy odpowiedz z naszej strony. To narazie zakonczenie, jak bedzie emisja to na pewno napisze co i jak.

 

Pozdrawiam Serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość beny2108

Hej Order,

również z uwagą śledzę Waszą sprawę i oczywiście jestem po Waszej stronie. Widziałem również film i uważam, iż zupełnie nie oddał prawdziwej sytuacji.

Miałem kiedyś "przeboje" z wtryskiwaczami w TDCi w nowym Mondeo - podczas wyprzedzania, jak deptałem gaz - totalny spadek mocy - też można się było zabić i przy okazji kogoś.

W czasie trwania gwarancji meldowałem się w serwisie co najmniej 8 razy - na moją prośbę o wymianę wtryskiwaczy uśmiechali się jedynie i mówili, że wystarczy zresetoać komputer i ponownie wszystko wróci do normy i że jest to wina "złego" paliwa. Nie walczyłem z nimi. I to był błąd!!!!!!

Po zakończeniu gwarancji stwierdzli, że należy wymienić wszystkie wtryskiwacze!!! Za 8 tys. PLN!!!!!!:mad: + układ sterujący (2,5 tys):krzeslem:

Nie wolno odpuszczać! Najczęściej jest to wina baranów z serwisów, którzy robią z nas jeleni i mają w du..e, czy się zabijemy, czy nie.

Teraz mam Paska i serwisuję w Piotrkowie. Co prawda udało im się raz schrzanić jedną sprawę, ale się przyznali, zrobili jak trzeba, przeprosili i dalej mają we mnie klienta.

Trzymam kciuki za Waszą sprawę i nie poddawajcie się!!!!!!!! Cały czas Wam kibicuję i będę śledził sprawę.

Beny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość order7

Witam!

Odnosnie calej sprawy mam tylko jeszcze pare rzeczy do dodania! Mianowicie otrzymalismy, od dilera i KT pisma, napisane jednego dnia z dwoma jakze roznymi stanowiskami firm sprzedajacych 1 produkt, bedzie to pokazane w TVN (nie znam jeszcze dnia ani godziny). Drugi program krecono (wyjasniam ich chec nakrecenia 2giej czesci bo sam nawet nie wiedzialem dlaczego) bo ktos z KT podobno strasznie sie wnerwil jak mogli zrobic taki material o Passacie bez poinformowania ich i dlatego ktos z KT chce byc obecny na antenie podczas emisji programu. No nic my wyjasnilismy ich watpliwosci, a na dodatek firmy owe strasznie sie osmieszyly piszac do nas i zajmujac dwa jakze przeciwne stanowiska, przy tym rozbawiajac nas lekko, bo to dowodzi jak ze soba wspolpracuja nie mogac uzgodnic jedej wersji wydarzen. Powiem tak jedna strona przyznala sie do bledu a druga dalej idzie w zaparte i na dodatek odpowiada nam na pismo z listopada o wymiane samochodu na nowy wolny od wad( przy okazji zaprzeczajac ze auto bylo wadliwe fabrycznie bo "niezalezny" specjalista stwierdzil ze nie moglobyc wadliwe fabrycznie - podwazam tu kompetencje tego Pana bo osmieszyl sie calkowicie - skoro oni wydaja nam dokument podczas naprawy ze sami kwalifukuja auto do akcji fabryczniej??? - dziwne smieszne rzenujace, a Pan z dekry nie powinien nawet badac zapalek, bo to ani jemu ani nikomu na dobre nie wychodzi), a nie na pismo z grudnia, w ktorym zarzadalismy zerwania umowy, bo sprzedano nam "bubla" swiadomie i jeszcze podbijajac jego sprawnosc na rzekomo zrobionym przegladzie przedsprzedaznym. Po telefonie do jednej z firm okazalo sie ze jedni tlumacza sie brakiem dokumentow(druga strona im nie przekazala). Smieszne to jeszcze bardziej bo firmy obie dostawaly te dokumenty do wiadomosci od nas, na poczatku faxem potem pisemnie. Dziwne jest to ze dwie ogromne spolki posiadajace miliony kapitalu zakladowego same nie potrafia sie dogadac. Czekamy na ich wspolne stanowisko. Pisma mam nadzieje ukaza sie na antenie TVN TURBO, a nawet jesli nie to beda kolejnym dowodem w sadzie na brak kompetencji. To narazie tyle . Napisze jak tylko bede znal czas emisji 2go odcinka.

 

Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ligand17

Order7, czy mógłbyś w skrócie napisać to jeszcze raz zrozumiałym językiem? Czy dobrze rozumiem, że KT przyznaje się do błędu, a dealer idzie w zaparte?

Przyznaję, że śledzę Twoją sprawę z pewną ciekawością. Ciekaw jestem tylko, czy pisaliście w tej sprawie do centrali VW? Jakiś czas w gazecie opisywali przypadek pewnej sędziny, która miała problem z silnikiem w Golfie już mocno po gwarancji - zarówno dealer, jak i KT się wypięli, a ona napisała do centrali VW i stamtąd przyszło polecenie wymiany całego silnika na koszt firmy - KT się strasznie pienił, że jak to - pani załatwia sprawę innymi kanałami - ale wymienili, co mieli wymienić. Może i w Twoim przypadku by poskutkowało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość order7

Prosze Cie bardzo.

 

A wiec Auto Special odpuscilo i przyjmuje nasza propozycje zerwania umowy w swietle zaistnialych dowodow i okolicznosci. Natomiast KT powolujac sie na nasze pismo z listopada o wymiany na nowy wolny od wad, a takze na opinie bieglego Dekry jakiegos dr z katowic (na ktora sie nie zgodzilismy i zanimi mial miejsce rekonesans wystosowalismy pismo, kotre podwaza jego niezaleznosc, bo raz placi mu KT, a po drugie auto po 2 miesiacach stania na salonie moglo zostac gruntownie wyremontowane specialnie dla Bieglego i jego oceny, zwlaszcza ze nas oszukiwano wiec czemu teraz mieliby tego nie zrobic??), w ktorej to opinii biegly stwierdza ze auto jest produktem pelnowartosciowym i nie ma wady montazowej, produkcyjnej tudziez wytworczej! A my mamy dok od nich ze auto zostalo zakwalifikowane na akcje fabryczna - wiec sie sami osmieszaja.

Zadzwonilismy do KT i tam powiedziano nam ze Auto special nie informowal ich o niczym i nie przekazywal pism ( ale skoro nie AS to przeciez my wysylalismy im kopie pism ) i w ten sposob dwa pisma sporzadzone przez 2 firmy jednego dnia mialy rozne stanowiska! To dziwne i smieszne ze milionowe spolki nie potrafia sie ze soba porozumiec i dogadac w sprawie jednego produktu, ktory sprzedaja. Kt powiedzialo ze teraz juz maja dokumenty i ze sie ustosunkuja do nich. Wiec jednym slowem beda naprawiac wlasne bledy, a nam dali kolejny dowod na to ze sami nie wiedza co robia i jak robia, i dlatego juz na miliardy procent wiem ze sporo aut sprzedaja nie informujac klientow o wadliwosci (majac gdzies zycie i zdrowie klienta), a takze innych rzeczach jakze waznych dla konsumenta, bo sami nie wiedza co maja w papierach.

 

Nadmieniam rowniez ze nie mam zadnej konkretnej propozycji, i jeszcze nic sie nie skonczylo... moze to poczatek konca ale z nimi nigdy nic nie wiadomo, wiec narazie nie mozna nic powiedziec... jak tylko dostane jakas konkretna odpowiedz napisze co zawierala. Oczywiscie ze mozna napisac do VW, ale mam nadzieje ze nie bede musial, i ze sprawe rozwiaze tu (zwlaszcza ze KT zapewnialo ze przekazalo sprawe producentowi, ale raczej w to watpie, mysle ze chcieli sami zatuszowac sprawe i wcisnac nam auto z powrotem).Jesli bedzie to konieczne na pewno tak tez zrobimy. Dziekuje za rade.

 

Czy takie wyjasnienie wystarczy, bo jak cos to prosze pytac.

 

Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość order7

Witam Panowie i Panie :)

 

Wiec premiera 2go odcinka z udzialem VW passata w TVN TURBO, program Turbo Kamera, dnia 29 stycznia 2008r. o godzinie 21.45.

 

Zawdzieczamy go firmie Kulczyk Tradex, ktora niezmiernie zbulwersowala sie na TVN, za to że podobno puscili ten pierwszy odcinek bez ich wiedzy i zrobili im kampanie anty... kto to wie, i kto wie czy kolejny odcinek nie pojdzie z cenzura... my na to nic nie poradzimy...

Wiem jedno dziekuje TVN bo na pewno sporo pomogli w calej sprawie. Jestem niezmiernie ciekaw 2go odcinka bo nie dostalem go ogladniecia wczesiej jak pewnie dostaja inne firmy :P ale zobaczymy. Czekamy do wtorku.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mozesz order7 napisz do centrali w szfabowie. wczesniej pisalem o mojej znajomej,ktora skasowala 2 samochody ze wzgledu na brak hamulcow. po interwencji znajomego, diler postanowil naprawic samochod i uregulowac wszelkie platnosci zwiazane z naprawa aut. znalazlo sie nawet auto zastepcze( niestety tez zostalo rozbite......... ups). jednakze gosciu poszedl po bandzie i poskarzyl sie na dilera do centrali. teraz znajoma ma pojechac do dilera i auto zostanie wymienione!!! na jakies inne. nie ma innej opcji, poniewaz ten padluch jest jakis felerny, dzisiaj rano zdechl alternator i musiala wracac do domu bez ladowania. cale szczescie, ze ja dowiozl do domu. umarl na podjezdzie do domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość order7

Witam!

Dzis o godzinie 21.45 bedzie odcinek Turbo Kamery na TVN Turbo. Mam prośbę, jeśli któryś z Szanownych formuowiczów ma możliwości by nagrać ten odcinek bylbym niezmiernie wdzieczny jeśli mogłby to zrobić i umieścić adres do pliku na formu. Jestem strasznie ciekaw co będzie w tym odcinku, bo tak jak już wcześniej pisałem, nie dostaliśmy go do obejrzenia zanim zostanie wyemitowany. Zobaczymy co pokaża i jak pokaża.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności