Skocz do zawartości
wojtusp

Modifikator Plus - ktos z Was juz testowal?

Rekomendowane odpowiedzi

nie 1500km tylko 50km.. po 1500km specyfik zaczyna działać wg danych producenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pirat399

Ja dalej testuję i jestem zadowolony. Spalanie w trasie spadło mi z 6 do 5 litrów. Samochód chodzi ciszej, kultura silnika poprawiła się znacznie.

Z tego co wiem to producent wcale nie mówi że mamy jeździć bez oleju i nie 1500 a 50 km. A poza tym skąd pewność że Motodoctor jest lepszy od Modyfikatora jeżeli go nie testowałeś.

Edytowane przez pirat399

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O widzę kogoś z mojego miasta:D. Ja zastosowałem do paliwka ostatnio STP do diesli. Miałem takie obiawy: zaczął kopcić i na zimno troszke trzeba było kręcić aby odpalił. Przejechałem na tym środku może z 40km i zauważyłem że lepiej odpala. Co do dymienia to chyba za mało km. Pożyjemy zobaczymy, ale opinie słyszałem pozytywne. Niewiem czyśrodek STP to jest jakiś modyfikator.

POZDRO:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pirat399

Siemka Kacie:) Wiesz co ten srodek który podajesz nie jest modyfikatorem!!!

Pozdro ziomal:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja dalej testuję i jestem zadowolony. Spalanie w trasie spadło mi z 6 do 5 litrów. Samochód chodzi ciszej, kultura silnika poprawiła się znacznie.

Z tego co wiem to producent wcale nie mówi że mamy jeździć bez oleju i nie 1500 a 50 km. A poza tym skąd pewność że Motodoctor jest lepszy od Modyfikatora jeżeli go nie testowałeś.

No kolego chyba cie trochę fantazja poniosła 5L.i to 2.5L ".Takie rzeczy to tylko w Erze"( Chyba jesteś handlowcem alb albo coś podobnego)Twierdzę tak bo Sam go testuję i po przejechaniu ok.4 tyś km.Zmiany są praktycznie nie zauważalne,(zobaczymy jeszcze zimą )ale myślę że to kolejne byle co i na pewno go nikomu nie polecam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja dalej testuję i jestem zadowolony. Spalanie w trasie spadło mi z 6 do 5 litrów.

 

Taaa, testuj dalej to spadnie Ci do poziomu Lupo 1.4 TDi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak:

 

jest to ten sam /podobny produkt co motodoctor i inne .

i takim właśnie syfem załatwiłem silnik we fiacie ducato, stosowałem rok,efekt na początku super, ciszej chodził, nieco mocnijeszy się wydawał.SPALANIE BEZ ZMIAN, cudów nie ma.

no i pierwszy problem pojawił się zimą (-10) samochód zaczął fatalnie odpalać , pierwsza myśl , świece. wymieniłem zero zmiany.

przemęczyłem się zimą , holowanie co rano , innym autem bo inaczej nie szło.

 

któregoś pięknego dnia wracałem z trasy i 20 km od domu , w pewnym momencie silnik zaczął klekotać jakby się rozpadał...

zgasiłem i do speca od diesla...na drugi dzień po rozebraniu silnika diagnoza:

wytarte krzywki na wałku skrajne.

 

olej zmieniany co 9 tysi, bo śmigał z przyczepą, więc zachodziłem w głowę o co kaman...

nawet mechanik się zdziwił , dopuki nie odkręcił miski....

 

tam właśnie można było zobaczyć cudowny środek , który nie robi nic innego jak tylko zagęszcza olej.i to właśnie te pier@#$ prodkukty spowodowały wytarcie krzywek, pompa nie dawała rady po stosowaniu tego syfu.

 

każdemu kto łudzi się że takie produkty pomagają , życzę powodzenia w stosowaniu, handlarze dolewają tych specyfików przed sprzedażą .

 

nie ma środków "naprawiających" "polepszających" pracę silnika, poza dobrymi olejami.

takie mam zdanie na temat cudownych preparatów i dobrze każdemu radzę się zastanowić zanim zacznie stosować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbrew Waszym sceptycznym wypowiedziom mam zamiar zastosować Modyfikator...

 

Sprzedaje samochód w którym skrzynia zaczyna huczeć a nie mam zamiaru znowu wymieniać łożysk :)

 

No i kolega Martin uprzedził mnie z tym sprzedawaniem :).

Edytowane przez webi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze, no ale skoro ruskie czołgi na tym jeździły w czasach wojny światowej... :rotfl:

 

a tak serio, to nie karmcie trola. Wiadomo, że są na tym forum (i ogólnie) ludzie, którzy i tak to kupią, i tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Modyfikator Plus, Xeramiks i inne..."zagęszczacze oleju". Kiedyś wlałem to do Vectry w dieslu i już więcej tego nie zastosuję. Uszczelnia to silnik, że gdzieś w końcu pojawią się wycieki oleju bądź pocenie się. Nie zauważyłem żadnych zmian poza nieco cichszą pracą zimnego silnika. Jeśli ktoś chce próbować to niech próbuje, a potem remontuje i likwiduje wycieki. Chyba najrozsądniejszym rozwiązaniem dla upartych wydaje się ceramizer, który nie zagęszcza oleju. Jest to ważne w autach na PD gdzie olej musi być rzadki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że warto odświeżyć temat.

Czy mogę prosić o opinie te osoby, które zastosowały MODYFIKATOR PLUS? Ja również jestem sceptycznie nastawiony do tego preparatu, ale przed wydaniem ostatecznego osądu warto posłuchać/poczytać zdania osób, które przekonały się "na własnej skórze". Będę wdzięczny za informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do tematu - czy nie za dużo osób i koncernów promuje to "coś" tvn, v-tech, od 2009r orlen gdzie również można to kupić... Skąd producent tego modifikatora miał tyle siana żeby przekonać właścicieli takich koncernów? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dołączam się do tematu - czy nie za dużo osób i koncernów promuje to "coś" tvn, v-tech, od 2009r orlen gdzie również można to kupić... Skąd producent tego modifikatora miał tyle siana żeby przekonać właścicieli takich koncernów?

 

Jesli maja dobra marże to wszystko beda sprzedawac, srodek jesli nie pomoze to na pewno nie zaszkodzi. Cena dosc wysoka wiec przebitka pewno niezla jest. Nie testowalem i nie mam zamiaru wiec nie mam prawa krytykowac ale niestety wydaje sie byc idealny do "podpicowania" auta przed sprzedaza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok panowie,poniewaz temat dosc dlugo mnie intrygowal(nie tylko mnie zreszta),z paroma kumplami wlasnie zakonczylismy test tego red bulla ;)....bedzie po koleji:obiekt testu:fiat panda 1.2(1248 cm)/44kw,rocznik 2004,przebieg 298 tys km,z instalacja gazowa sekwencyjna jakas tam(ciezko rozszyfrowac marke)....auto po leasingowe,firmowe,test wykonany bez zgody prezesa firmy :P...opis auta przed testem(stan na 11.01.2010):zapala(czasem),zuzycie oleju-raz w tyg litr oleju na dolewke,kolor spalin-niebiesko siwy z przewaga niebieskiego,zuzycie paliwa,miasto-8 do 11 l/100km(gazu)

Zgodnie z chronologia wydarzen,dnia 12 stycz. roku 2010 dokonalismy zakupu (wspolnie,byla zrzuta) MODYFIKATORA PLUS za bajonska kwote 225 zl na puszke(w sklepie ,nie chcialo nam sie czekac na przesylke z allegro),po czym ,na w pelni rozgrzanym silniku napoilismy cale 60 konikow eliksirem mlodosci(pragne wyjasnic aby nie bylo potem ze bylem pesymista-na poczatku testu liczylismy na premie za wyremontowany samochod malym kosztem).Po nalaniu zaczal sie test....nie bede wchodzil w szczegoly,ogolnie auto zrobilo prawie 6 tys km,pierwsza dolewka oleju nastapila po przejechaniu ok. 3 tys,eksploatowane bylo normalnie,czyli jak kazde auto firmowe-czyli niczyje.

Teraz podsumowanie,czyli stan auta na dzien 25.03.2010: przebieg 305 tys km ,zapala(czasem),zuzycie oleju-litr na tydzien(auto robi stale przebiegi wiec nie ma sie czego czepiac),zuzycie paliwa-ok 10 l/100km gazu,spaliny-niebieskie (czuc charakterystyczny zapach spalonego oleju,czyli siarkowodor)....aaa,spalilo sie sprzeglo,ale nie lacze tego z dolaniem modyfikatora ;)

Teraz podsumowanie:nie zaszkodzil....reszta wnioskow do samodzielnej dedukcji.Obiekt badan jeszcze do ogladniecia,ale nie wiem jak dlugo bo huta sie o niego upomina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki żuczek - zalałeś to do dość wyeksploatowanego auto z przebiegiem 298tyś czyli tylko 10tyś młodszym od mojego... Byłem strasznie napalony na do "COŚ" teraz jednak chyba moje napalenie opadło :P masakra - żadnych praktycznie plusów :P gdzie to spalanie o minimum 8% niższe (może to przez gaz?) i inne plusy :P nie miałeś chociaż ze 2-3 kuce więcej ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzidek1988xx,plan takiego testu urodzil sie po ogladnieciu w tvn turbo testu jakiegos ceramizera,ale poniewaz to juz przestestowali wiec wybor padl na modyfikator,w planach byla jeszcze proba bez oleju ;),ale jakos nie bylo komu korka spustowego odkrecic :D.Jak dla mnie,to jest placebo dzialajace na psyche wlasciciela pojazdu,jak ktos chce w cos wierzyc to sila autosugestii jest ogromna ;).Nie neguje ,ze u innych byly jakies efekty bo nie bylo mnie przy tym,ale w tym akurat aucie marki fiat efektow nie bylo zadnych....ani na + ani na -...pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak trzeba poprostu poczekać ,nikt stanowczo nie powiedział ,,dajcie sobie spokój to jest byle co''

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cong. Zastosowałeś? Jak tak to czekaj i daj znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam paska b5 1.8 20v 98r przejechane 20500km zaczely mi grac panewki wlalem MODY.+ 2 dni temu narazie nie ma zadnych zmian ale zobaczymy obserwuje silnik i jego zachowanie.jak zobacze jakies zmiany napisze co sie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zaczely mi grac panewki

Które? Te na wale?

No to pomoże to jak kadzidło umarlakowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności