Skocz do zawartości
Gość mirras13

Nie otwierają się przednie drzwi passat B6 3C

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam problem z komunikatem "drzwi pasazera sa otwarte"- nie chce zgasnac.:dolamam drzwi zamkniete (nawet jesli wlacze centralny w srodku). poszla krancowka? czy cos innego? wzialem kawalek tasmy i zakleilem kontrolke ale chcialbym sie tego pozbyc

P.s jestem w U.K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wymiana cięgna nic nie pomogła,chyba zakonczy sie na wymianie zamka(lewy przód) właśnie zostawiłem samochód u mechanika i na jutro mają mi załatwić używany zamek może będzie troszke taniej

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na jutro mają mi załatwić używany zamek może będzie troszke taniej

 

Jesli uzywany ma byc MOZE TROSZKE taniej to nie wiem czy nie warto kupic nowy, przynajmniej pewny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem wczoraj u mechanika z problematycznym zamkiem drzwi od strony kierowcy

Rozebrał całe trzwi i zamek niby działa ale tylko wtedy kiedy sam manualnie go zatrzasne a jak zrobie to z pilota to juz sie nie otwiera

wszystkie pozostale drzwi otwieraja sie bez zarzutów

jak ciagne za klamke od srodka to tez nie ma problemu i drzwi sie otwieraja

Niestety jak tylko złapie za klamke od zewnatrz nic sie nie dzieje

 

POMOCY

 

mechanik kazal mi kupic nowy zamek i powinno dzialac ale czy to wystarczy moze trzeba tylko naciagnac linke albo cos przestawic Trche bz sensu kupowac zamek za 500 zł zeby sie okazalo i tak nie działa

 

WESOŁYCH ŚWIAT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze trzeba tylko naciagnac linke

się jej nie naciąga, nie ma takiej opcji

Trche bz sensu kupowac zamek za 500 zł zeby sie okazalo i tak nie działa

no troche bez sensu. Linka kosztuje 32 złote więc ryzyko pomyłki można finansowo przeboleć a pewnie ona może być przyczyną kłopotków. Spróbuj - ryzyko małe a drzwi i tak i tak masz juz rozebrane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie chyba tak zrobie ze skocze do salonu i kupie ta linke i zaryzykuje a noz widelec sie uda a jak nie to strace tylko 32 zł

Tak sie składa ze na pancerzu linki było widoczne pęknięcie ale oczywiście mechanik powiedział ze to nie moze byc problemem i zawsze w takich przypadkach pomaga wymianan zamka - Oczywiście ze pomaga bo przeciez w zestawie z nowym zamkiem jest nowa linka wiec musi pomoc :) Mysle ze jak beda mieli na stanie linke to w poniedzialek trzeba ta sprawe zalatwic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem problem z klamką zewnętrzną od kierowcy. Przestała działać po myciu auta przy minusie na dworze. Pomogło pociągnięcie klamki wewnętrznej jednocześnie z zewnętrzną za pierwszym razem. Kamień spadł mi z serca ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomocy!!!!!!luzna klamka drzwi lewy tyl nie otwieraja sie,a od wewnatrz zamkniete na blokade rodzicielska.co robic pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czytaj od poczatku , a cos wyczytasz . Sporo juz jest o tym napisane .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Spotkał mnie ten sam problem z klamką :taksobie (można otwierać od wewnątrz,a z zewnątrz luźna brak reakcji), oczywiści po przeczytaniu całego tematu posikałem WD-40 tak jak pisał kolega szary ale nic :dolamam, ale zrobiłem, co innego już nie pamiętam, kto to napisał, ale otworzyłem okno i w tym samym momencie pociągnąłem klamkę wewnętrzną i zewnętrzną i działa! zobaczymy jak długo podziała ;) dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś jak wyjąć całą zewnętrzną klamkę z przednich lewych drzwi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
posikałem WD-40

 

Ja troche tym psikalem ,bo zaraz zobaczylem ze mam jeszcze bialy smar polstaly HSW 100 Wurtch . Generalnie musi tam poleciec tego troche ,najlepiej jakies rysunki poogladac jak tam jest w srodku za boczkiem ,gdzie linki sa . Nastepnie wyobrazic sobie conieco i psikac ,przytym rurka od preparatu krecac na wszystkie strony . Jak pamietam to WD-40 ciekl dolem drzwi . Wiec zrob to jeszcze raz moze poprawa nastapi . Mi to poszlo za pierwszym razem ,az popsikalem we wszystkich drzwiach . Powiem ci od tamtej pory ani razu nic sie nie dzieje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiumotoana

Witam

Miałem ten sam problem co koledzy powyżej. Mianowicie nie dało się u mnie otworzyć drzwi kierowcy od zewnątrz. Byłem już umówiony z mechanikiem na naprawę lecz przed wyjazdem do niego klamka zaczęła działać prawidłowo co mnie bardzo zdziwiło. Po jakimś czasie to samo stało się w drzwiach tylnych od strony pasażera. Poczytałem trochę na forum i chciałem stosować po kolei różne metody które są tu opisane. Zacząłem od opuszczenia szyby i otwarcia od wewnątrz. Panowie z po pierwszym opuszczeniu i otwarciu od wewnątrz zamek zaskoczył i do dnia dzisiejszego otwiera się od zewnątrz bez problemowo.

Dzięki wszystkim za pomoc!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dargo11

Witam.

Od kilku dni w Passacie B6 po otwarciu pilotem drzwi, przednie od pasażera pozostają wciąż zamknięte. Od środka można otworzyć, a od zewnątrz nie.

Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Od kilku dni w Passacie B6 po otwarciu pilotem drzwi, przednie od pasażera pozostają wciąż zamknięte. Od środka można otworzyć, a od zewnątrz nie.

Proszę o pomoc

 

Przeczytales tu calosc od 1 postu ?

Jesli nie to przeczytaj ,jest tu napisane co i jak .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Mam oczywiście ten sam problem z drzwiami kierowcy. Przeczytałem cały wątek, ale mój problem jest trochę bardziej skomplikowany. Auto stało mi pod chmurką bez uruchamiania przez ostatnie 1,5 miesiąca i kompletnie padł mi akumulator. Zatem nie mam dostępu ani do klamki wewnętrznej, ani możliwości opuszczenia szyb, ani też dostępu do otworów "smarowniczych" w drzwiach.

Dodam tylko, że w zeszłym roku miałem już problem z tymi drzwiami ale tak jak pisali forumowicze problem po paru dniach, pewnie szybciej paru pociągnięciach klamką wewnętrzną ustąpił. Ja o problemie zapomniałem a teraz pluję sobie w brodę.

 

Podejrzewam, że zostaje mi już tylko bicie szyby, ale może macie jakieś pomysły.

Dzwoniłem do "atestowanego" magika od awaryjnego otwierania drzwi i od razu się poddał.

A może ktoś wie jak w takim przypadku otworzyć maskę?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hee niezła lipa chyba szyba ci zostaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

winkipinki, a kluczyk awaryjny(grot)?? przecież nim powinieneś otworzyć drzwi i masz dostęp do wszystkiego (maska, akumulator, klamka wewnętrzna.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
winkipinki, a kluczyk awaryjny(grot)?? przecież nim powinieneś otworzyć drzwi i masz dostęp do wszystkiego (maska, akumulator, klamka wewnętrzna.

pozdrawiam

 

No tak ale żeby otworzyć drzwi w dalszym ciągu muszę pociągnąć za klamkę. Przekręcając kluczyk i tak nie ma najmniejszego impulsu do centralnego zamka, by odblokowało mi pozostałe drzwi.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szyba chyba wyjdzie najtaniej - za używkę (dobierzesz rocznik) dasz max 150,-

Wyrwanie grilla, żeby dostać się do linki od zamka maski chyba będzie droższe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności