Skocz do zawartości
JACU6X6

KODY BŁĘDÓW VAG - LISTA (OBD-II)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość maly745

Co może być przyczyną tych błędów?

Zamki faktycznie w przednich drzwiach nie działają.

w obczyźnie:

01811 - Versorgungsspannung für Türsteuergerät Fahrerseite (J386) [supply Voltage for Door Controller; Drivers Side (J386)] [Portierregelapparaat; bestuurderszijde (J386) (002 - Lage Limiet Overschreden - Intermitterend)][/font]

 

01812 - Versorgungsspannung für Türsteuergerät Beifahrerseite (J387) [supply Voltage for Door Controller; Pass. [/font]Side (J387)] [Portierregelapparaat; bijrijderszijde (J387) (002 - Lage Limiet Overschreden - Intermitterend)][/font]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość adam24

dzięki, ja wiem co to jest za błąd i co oznacza. Natomiast nie wiem co mam z nim zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość adam24

sprawdzałem czujnik jest podłączony, nawet opór jest prawidłowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Co moze oznaczac blad 1336? Nie moge nigdzie znalezc opisu.

Wyszedl mi takze blad 792 ktory oznacza wlacznik cisnienia klimy F129 - klima nie dziala od kupienia autka czyli od 3 tygodni. Ale czy to oznacza ze sam wlacznik moze byc walniety czy tylko tyle ze po prostu zadzialal?

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1336-Konzern-Datenbus Komfort [Data Bus for Comfort System] [Comfort Databus: geen communicatie]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !!

Na prosbe potrzebuje wiedziec co to za bład na VAG-u g-193 i 18181

Wielkie dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomo-1978

Witam Wszystkich

mam pytanie czy może ktoś z Was wie gdzie w olsztynie można dobrze zdiagnozować VAG-iem paska? Chodzi mi o kogoś kto na tym się dobrze zna. A może ktoś z forumowiczów jest z olsztyna i dysponuje VAG-iem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam !!

Na prosbe potrzebuje wiedziec co to za bład na VAG-u g-193 i 18181

Wielkie dzieki

18181 P1773 Geber 1 für Hydraulikdruck (G193) Signal zu groß [Hydraulic Pressure Sensor 1 Too High

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dwa pytania

 

pierwsze to o rozkodowanie mi tych krzaczków i co oznaczają dane błędy

 

01331 - Ň„8$oÓZ:Fb*YŢ]°4g$Zč64PP@˙xC÷$ś"zw5µ!'o 49-10 - Unknown Error Elaboration - Intermittent

00943 - :©\îq]Ü]ÄÇ\%uWI@RH�/DwR‘HÂFt.Óu�WôkxO&‘j35-00 - Unknown Error Elaboration

00944 - ŇkK�Rb“'Îa?Ř=O%!ë#fq=0O4é[w†đ˘÷ž-WĚ)c*Ş\\Ë>35-00 - Unknown Error Elaboration

01330 - Central Control Module for Central Convenience (J393)49-10 - Unknown Error Elaboration - Intermittent

00931 - ’öwľźC�1]#h/»ť8Ŕv±¦é/lj�*0poZq0oÝ>Te"nkZÎDĎH@K)HFS~#`27-00 - Unknown Error Elaboration

 

 

a drugie pytanie

 

skąd bierzecie te opisy błędów? jak np vagcom ich nie opisuje właśnie podając takie krzaki jak wyżej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Matwiej

17946 czy ktoś się spotkał z takim błędem? Nie ma go na szukajce. Chyba coś z turbiną ale nie wiem. Wyświetlił go VAG razem z 17958. Wywala na tryb awaryjny, a tak ładnie jeździł :6:56: . Pomocy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam dwa pytania

 

pierwsze to o rozkodowanie mi tych krzaczków i co oznaczają dane błędy

 

01331 - Ň„8$oÓZ:Fb*YŢ]°4g$Zč64PP@˙xC÷$ś"zw5µ!'o 49-10 - Unknown Error Elaboration - Intermittent

00943 - :©\îq]Ü]ÄÇ\%uWI@RH�/DwR‘HÂFt.Óu�WôkxO&‘j35-00 - Unknown Error Elaboration

00944 - ŇkK�Rb“'Îa?Ř=O%!ë#fq=0O4é[w†đ˘÷ž-WĚ)c*Ş\\Ë>35-00 - Unknown Error Elaboration

01330 - Central Control Module for Central Convenience (J393)49-10 - Unknown Error Elaboration - Intermittent

00931 - ’öwľźC�1]#h/»ť8Ŕv±¦é/lj�*0poZq0oÝ>Te"nkZÎDĎH@K)HFS~#`27-00 - Unknown Error Elaboration

 

01331

Türsteuergerät Fahrerseite (J386) [Door Control Module: Driver Side (J386)] [Portierregelapparaat; bestuurderszijde (J386)

01330

 

Zentralsteuergerät für Komfortsystem (J393) [Central Control Module for Central Convenience (J393)

 

00943

Spiegelheizung Fahrerseite (Z4) [Heated Exterior Mirror: Driver Side (Z4)] [spiegelverwarming aan bestuurderzijde (Z4)

 

00944

Spiegelheizung Beifahrerseite (Z5) [Heated Exterior Mirror: Passenger Side (Z5)] [spiegelverwarming aan passagierszijde (Z5)

 

00931

Schließeinheit für Zentralverriegelung, hinten rechts (F223) [Locking Module for Central Locking: Rear Right (F223)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17946 czy ktoś się spotkał z takim błędem? Nie ma go na szukajce. Chyba coś z turbiną ale nie wiem. Wyświetlił go VAG razem z 17958. Wywala na tryb awaryjny, a tak ładnie jeździł :6:56: . Pomocy!

 

17946

P1538 Kraftstoffabschaltventil (N109) Unterbrechung/Kurzschluss nach Masse [Engine Shutoff Solenoid (N109) Open/Short to Ground] [stopklep brandstoftoevoer (N109)

 

 

17958

P1550 Charge Pressure: Control Deviation (Ladedruck Regeldifferenz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
01331

Türsteuergerät Fahrerseite (J386) [Door Control Module: Driver Side (J386)] [Portierregelapparaat; bestuurderszijde (J386)

01330

 

Zentralsteuergerät für Komfortsystem (J393) [Central Control Module for Central Convenience (J393)

 

00943

Spiegelheizung Fahrerseite (Z4) [Heated Exterior Mirror: Driver Side (Z4)] [spiegelverwarming aan bestuurderzijde (Z4)

 

00944

Spiegelheizung Beifahrerseite (Z5) [Heated Exterior Mirror: Passenger Side (Z5)] [spiegelverwarming aan passagierszijde (Z5)

 

00931

Schließeinheit für Zentralverriegelung, hinten rechts (F223) [Locking Module for Central Locking: Rear Right (F223)

 

 

a po polskiemu nie ma? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Matwiej
17946

P1538 Kraftstoffabschaltventil (N109) Unterbrechung/Kurzschluss nach Masse [Engine Shutoff Solenoid (N109) Open/Short to Ground] [stopklep

17958

P1550 Charge Pressure: Control Deviation (Ladedruck Regeldifferenz)

Dzięki wielkie:). 17958 moge spodziewać się kierownic turbiny, prawdopodobnie, bo to juz było nie raz opisane na forum. Czy ten drugi błąd, 17946(domyślam się, że chodzi o elektrozawór odcinający paliwo w pompie wtryskowej N109, nie wiem czy mam rację) może być spowodowany odcięciem zapłonu zrobionym własnoręcznie a używanym często? Jest on być może zapisywany jako błąd za każdym rozłaczeniem?;) Jest ono zwykle używane dopiero po wyłączeniu zapłonu, więc nie powinno być zauważone przez VAG. Może się mylę? Poszukam na szukajce N109 bo nie wiem gdzie to jest. No może zdaża mi się czasem spróbować odpalać z załaczonym odcięciem,jak się zagapię i nie zauważę diody, wtedy może zapisać błąd :668:. W każdym razie czeka mnie chyba robota turbinki:6:56:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a po polskiemu nie ma? :rolleyes:

 

01331-moduł kontrolny drzwi kierowcy

01330-moduł kofortu

00943-ogrzewanie lusterka strona kierowcy

00944-ogrzewanie lusterka strona pasażera

00931-moduł centralnego zamka-tył prawy

 

zadowolony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
01331-moduł kontrolny drzwi kierowcy

01330-moduł kofortu

00943-ogrzewanie lusterka strona kierowcy

00944-ogrzewanie lusterka strona pasażera

00931-moduł centralnego zamka-tył prawy

 

zadowolony :D

 

no pewnie ! :D dzięki

 

a jakbyś mi mógł powiedzieć co z tym fantem zrobić? wszystko działa tylko co jakiś czas te same błędy wywala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no pewnie ! :D dzięki

 

a jakbyś mi mógł powiedzieć co z tym fantem zrobić? wszystko działa tylko co jakiś czas te same błędy wywala

Wylać wode z modułu komfortu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wylać wode z modułu komfortu :D

 

no niestety ale raczej dobrze, bo jej tam nie ma :P

 

z tymi lusterkami mnie zastanawia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość melu

panowie mam pytanie, robiłe małe zabezpieczenie na złodziejaszków i dokonałem sprawdzenia systemu

...działa...zostało odciete paliwo ...troche musiałem go pokrecic zanim zaciagnał i odpalil ale poszło.

przy odpalaniu pojawił sie komunikat SERVICE!!! , ale zaraz po odpaleniu zgasl, do tej pory wszystko działa ok, tylko czy nie zapisał sie przypadkiem jakis bład???

i na co to moze miec wpływ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności