Skocz do zawartości
vojtek

Hak holowniczy

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Bardzo zabieram się za robotę Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy można dokupić gdzieś wiazke samochód - moduł na 12 pinów może ktoś na forum posiada na zbyciu? Moduł westfalia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś zdjęcie kostki czerwonej żeby można było dorobić przewody do modułu 1K0 907 383 E symeks podał linki ale zdjęcia z instrukcją montażu się nie pokrywają różne kolory przewodów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po aktywacji w kom samochodu modułu transportowego wyłącza radio i na wyświetlaczu km pokazuje (tra 240) fachowiec od kompa nie przechodził całej opisanej drogi kodowania czy jest to problem kodowania czy podłączenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po aktywacji w kom samochodu modułu transportowego wyłącza radio i na wyświetlaczu km pokazuje (tra 240) fachowiec od kompa nie przechodził całej opisanej drogi kodowania czy jest to problem kodowania czy podłączenia

 

ja bym obstawial ze i kodowanie i podlaczenie jest nie tak, nie zauwazylem wczesniej pytania o kolory kabli. u mnie pada silny deszcz takze tak na szybko.

 

wsmz48.jpg

szx3s2.jpg

2e5rvqg.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja bym obstawial ze i kodowanie i podlaczenie jest nie tak, nie zauwazylem wczesniej pytania o kolory kabli. u mnie pada silny deszcz takze tak na szybko.

 

wsmz48.jpg

szx3s2.jpg

2e5rvqg.jpg

 

Tryknij do mnie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko jasne dzięki za zdjęcia w tych pierwszych linkach co mi podałeś były inaczej ustawione przewody i było ich osiem u ciebie jest siedem może touran ma inaczej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Którędy leci wiązka przewodów po wyjsciu z tylnej klapy kombi? Muszę dorwać przewód od przeciwmgielnego tylnego.

 

 

Pin nr 2 kostki przy lewej tylnej szybie. Wiazka leci od przelotki klapy w dół po lewym słupku i pod tylną szybą

Edytowane przez DarekTDI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam w moim b6 jest hak holowniczy oraz gniazdo z 13 pin po podłączeniu przejściówki 13/7 stwierdziłem brak oświetlenia przyczepki.

Dodam że bez przejściówki pojawia się napięci na pinach.

Co może być przyczyną braku zasilania?

 

w B5 nie było problemu przejściówka załatwiała sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to i ja sie pochwale

20140523_222636.jpg

instalacja westfalia

20140428_163325.jpg

hak wypinany westfalia

 

i pare fotek dolacze dla poczatkujacych:victory

20140530_161225.jpg

20140530_161328.jpg

20140530_161757.jpg

ladne dojscie od srodka zeby nie polamac uchwytow z lamp

20140530_162243.jpg

20140530_162311.jpg

20140530_163429.jpg

20140530_163523.jpg

20140530_165632.jpg

 

cd w kolejnym poscie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile Cię to kosztowało ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

montowałem hak w styczniu i za komplet :hak,belka,sterownik,absorber,cala instalacja zapłaciłem 550 +koszty przesyłki ,spojler 120 +koszty przesyłki , czas montażu ok 4 godz tylko , że z zakupionego spojlera odciąłem ramkę pod zaślepkę ,wyciąłem otwór w swoim spojlerze i wszystko dopasowałem"jest jak ori"

a kolega bondzo001 chyba kupił nówkę

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

Panowie jak się zabrać za znalezienie haka do passata B7

 

1) wariant - wszystko nowe -czyli

a) Hak Westfalia, Brink - Thule , Steinhof, Oris który najlepszy plusy minusy cena

 

b) wiazka elektryczna

- z modulem dedykowana (pelen oryginal o odpowiedniej dlugosci 7 lub 13 pin) zauwazylem ze sa aukcje z modulami które obsluguja czyjniki albo i nie proszę o podanie ile rodzajij ich jest i na co uwazac

czy kazda 13 pinowa wiazka ma tyle samo funkcji itp. staly prad do kampingu itp..

 

- z modulem uniwersalna 7 lub 13 pin (ciecie kabli + wpinanie do istniejących w bagażniku za pomocą zaciskow) ile rodzaji jest tych modulow i czy potrafią to co dedykowane

 

- bez modulu ???? (bezpośrednio do kabli od lamp ) czy to będzie dzialac czy nie będzie bledow itp... jeśli chodzi o czujniki cofania ja mam na konsoli możliwość ich wylaczenia a co do przeciw mglowego i cofania uważam to za bajer, nie majac tego da się jezdzic ale pytanie czy nic się nie będzie dzialo???

Proszę o porównanie

 

 

 

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Ciag dalszy pytan :)

 

1) hak używany -- czy można dopasować hak bez lub znikomej ingerencjii z innego modelu z passata B6 ,golfa , tourana lub innego???? proszę o szczegoly .doświadczenia

 

2) wiazka elektryczna - tak samo jak powyżej czy można dopasować z innego modelu???

 

 

czy można dokupić części do zestawu czyli kluczyk do wypinanej kuli, sam modul , kostki pod can itp.???

 

czy moglby ktoś doradzić gdzie najlepiej najtaniej zakupić caly zestaw, może ktoś ma dostep do hurtowych cen:) ??

 

Ile kosztuje montaż haka ??

 

Pozdrawiam wszystkich i dziekuje za kazda przydatna odpowiedz

Edytowane przez jaaneeek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ile Cię to kosztowało ?

 

koszty to 800 pln

hak uzywka a instalka z ebay.de

+ 3-4 godz roboty na spokojnie

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

witam

Panowie jak się zabrać za znalezienie haka do passata B7

 

1) wariant - wszystko nowe -czyli

a) Hak Westfalia, Brink - Thule , Steinhof, Oris który najlepszy plusy minusy cena

 

b) wiazka elektryczna

- z modulem dedykowana (pelen oryginal o odpowiedniej dlugosci 7 lub 13 pin) zauwazylem ze sa aukcje z modulami które obsluguja czyjniki albo i nie proszę o podanie ile rodzajij ich jest i na co uwazac

czy kazda 13 pinowa wiazka ma tyle samo funkcji itp. staly prad do kampingu itp..

 

- z modulem uniwersalna 7 lub 13 pin (ciecie kabli + wpinanie do istniejących w bagażniku za pomocą zaciskow) ile rodzaji jest tych modulow i czy potrafią to co dedykowane

 

- bez modulu ???? (bezpośrednio do kabli od lamp ) czy to będzie dzialac czy nie będzie bledow itp... jeśli chodzi o czujniki cofania ja mam na konsoli możliwość ich wylaczenia a co do przeciw mglowego i cofania uważam to za bajer, nie majac tego da się jezdzic ale pytanie czy nic się nie będzie dzialo???

Proszę o porównanie

 

 

 

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Ciag dalszy pytan :)

 

1) hak używany -- czy można dopasować hak bez lub znikomej ingerencjii z innego modelu z passata B6 ,golfa , tourana lub innego???? proszę o szczegoly .doświadczenia

 

2) wiazka elektryczna - tak samo jak powyżej czy można dopasować z innego modelu???

 

 

czy można dokupić części do zestawu czyli kluczyk do wypinanej kuli, sam modul , kostki pod can itp.???

 

czy moglby ktoś doradzić gdzie najlepiej najtaniej zakupić caly zestaw, może ktoś ma dostep do hurtowych cen:) ??

 

Ile kosztuje montaż haka ??

 

Pozdrawiam wszystkich i dziekuje za kazda przydatna odpowiedz

 

wszystko zalezy ok ciebie, ile chcesz lub masz kasy do wydania.

w zaleznosci co chcesz ciagnac tym hakiem musisz dopasowac sobie do DCM w dowodzie rejestracyjnym,(chodzi o lawety) do przyczepki i campingu wystarczy standardowy hak.

hak znajdziesz uzywka na necie, i do tego nowy komplet elektryki i nie musisz nic kombinowac z kostkami i i modulem.

wiazki 7 pinowe sa na rynku polskim,13 pin reszta swiata :), jezeli planujesz ciagnac camping to wez 13 pin,

sa opcje dla czujnikow cofania i bez,z pradem stalym dla campingu, w zaleznosci od producenta.

ciecie kabli to juz nie w tych chasach, i to wszystko musi przejsc przeglad w stacji diagnostycznej(35pln).

kluczyk dorobisz za 30 pln w castoramie lub innym miejscu gdzie sie tym zajmuja.

montaz nowego haka do b7 stawiam na jakies 2 tys.:zeco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zadzwonilem dzis do ASO zeby dowiedziec sie o cene hokeja z wycieciem pod hak. Pan w ASO powiedzial ze wg VIN nie jest pewny ktory hokej bedzie pasowal bo te ktore widzi sa albo do wersji 1.6 lub 2.0 a pod 1.9 nic nie ma. Mam "zwykle" 1.9 bez dodatkow R-Line, wiec czy taki lub taki podejdzie?

Dzieki

Edytowane przez wooju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 jest na 2 rury

2 jest na 1 rure

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności