Skocz do zawartości
Gość mno

Ile kilometrów przejedziesz na baku?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja moim automatem na pełnym baku wiecej niz 800km nie zrobie chyba ze jade w trasie na tempomacie to jakies 900 ale w polsce na tempomacie to jedynie na autostradzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weekend majowy, 420 w jedna i 420 spowrotem, co daje wynik 840km, na drugi dzien do pracy 20km i jeszcze rezerwa sie nei zapalila ale bylo blisko, dotankowalem później.... Ciekaw jestem jakby jechal caly czas po autostradzie tak ok 110 km/h..... jakie spalanie wyszloby:D tylko ja do tego sie nie nadaja;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejny pomiar - trasa Koszalin - Calais, tym razem bez przyczepy, non stop 130 i bez wysiadania z auta - tankowałem na Lotosie pod samą granicą - dojechałem do Turnhout w Belgii, ale rezerwa paliła się już od granicy Holenderskiej, weszło równo 63 litry, więc w zasadzie wyssałem go do zera. Łączny dystans około 1000 km. Sam w aucie, kufer na pusto.

 

Natomiast śmigając sobie tak o rekreacyjnie po naszym pięknym wybrzeżu, zrobiłem ostatnio trasę Koszalin - Szczecin - Dziwnów - Rewal - Niechorze - Trzebiatów - Dźwirzyno - Kołobrzeg - Białogard, czyli łącznie około 400 km, w tej chwili mam 840 na zegarze, z czego te pozostałe 440 w mieście, i rezerwa jeszcze mi się nie pali, chociaż wskazówka już weszła na czerwone pola. W aucie dwie osoby, dwie torby w kufrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie na full weszlo chyba 59 litrów i przejchalem do zaswiecenia sie rezerwy 870km z tego 30%miasto i 70%, a wie ktos ile litrow miesci rezerwa w b5 3BG?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś koło 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

850 km do zapalenia sie zyda. jazda z niemiec do polski w nocy. 160 km/h z budzika prawie wogole nie schodziło:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek_passat

Witam,

 

max. 800 km na baku 20% miasto, 80% autostrada (ok. 160 km/h)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.9 tdi AFN 110 KM (autamat) 50L/650km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dzien dzisiejszy przejechane 860 a komputer pokazuje jeszcze 160. Tankowane z odpowietrzeniem - Orlen w Siewierzu.

Trasa mieszana, mozna powiedziec ze pol baku na trasie, pol miasto i okolice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weszło 56 litrów (SHELL) (krótko po zapaleniu się rezerwy)

 

Trasa:

 

  • Gorzów - Poznań = 140km (spokojna jazda + trochę wyprzedzania)

 

  • Poznań - Warszawa = 320km (autostrada 130km/h tempomat[ostatnie 30km w korku])

 

  • Warszawa - Gorzów = 460km (autostrada 110km/h tempomat[pierwsze 30km w korku])

 

  • + 80km po Centrum Poznania (poza godzinami szczytu)

 

RAZEM 1000km (na liczniku było dokładnie 1024km)

spalanie około 5,6l/100km - 1,9TDi (AHU) 90KM

 

Do Warszawy jechałem sam, a z Warszawy w trzy osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
weszło równo 63 litry, więc w zasadzie wyssałem go do zera

 

najwięcej ile udało mi się zalać to 69 litrów :)

ale to było po trasie, 1115km na baku, zalane z odpowietrzaniem od w sumie zera, bo wskazówka się już nie ruszała i bałem się dalej jechać, a zabrakło 45km do domu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To gratuluję, jesteś jednym z niewielu użytkowników których passek przy takiej prędkości pali w granicach 6L a tak właściwie wydaje mi się to raczej małoprawdopodobne, tym bardziej biorąc pod uwagę wiek auta i jego moc. Ale to tylko moje głośnie myślenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie pozytywnie ostatnio zaskoczył mój AFN'ik.

Jak pisałem wcześniej max robiłem ok 950km.

A ostatnio - 1077km (3/4 w trasie, raczej niegrzecznej jazdy :hyhy, turbina miała co robić) z czego ostanie 60km z zapaloną rezerwą...

Leję zawsze z odpowietrzeniem - weszło 60l. :plaza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od pierwszego odbicia do rezerwy przejechałem 860 km z klimą, prawie pół na pół miasto i trasa, z czego w mieście krótkie odcinki, zalałem ponownie do pierwszego odbicia 55l.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 1.9 Tdi 115 ps 6biegowa skrzynie i na pelnym baku zrobilem 900 km przy 160-170kmH ale tylko na autostradzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pełnym baku po pierwszym odbiciu 780 km w trasie 4 osoby + klima i bagaże. Prędkość 130-190 km/h generalnie gdzie się dało to pedał w podłogę... Potem tankowanie i 55 l weszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miasto 700-800km

trasa 1000-1100km

 

oczywiście wszystko zależy od nogi

 

a takie wyniki zawdzięczam chipowi który jak wiadomo obniża spalanie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalane 60l

spalanie na kompie 7,4

70% miasto, 30% trasa

wskazówka już się minimalnie podnosi od jakiś 40 km komp 0 km wskazywał

przebieg 780km

styl jazdy 20% lajtowy, 80 % taki jak lubię

 

jadąc przepisowo może te 50 km bym wyrwał, spalanie by spadło do 6.8-7,2

także myślę, że to nie jest duże spalanie, biorąc pod uwagę małe odległości coś w stylu 5 km stop. 15 km stop. i tak w koło.

 

jazda na oponach 195/65/15 na seryjnym zawieszeniu bez czipa.

 

następny wpis będzie za jakieś 2 tyg znów zalałem do pełna 60l, tym razem styl jazdy będzie to totalny PSJ, zobaczymy czy wasze 1000km są realne..

Edytowane przez wojtekk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dolane od odbicia 5 litrów, nie wiem wiec ile w baku dokladnie, napewno nie dużo więcej jak +- 60 trasa dunkierka - ośno lubuskie +- 1050 km, rezerwa jeszcze się nie paliła, ale było z pewnością bardzo blisko. prędkości od 130 do 170, z reguły 150, tylko 2 razy krótkotrwale powyżej 200 - tak mi się coś włączyło by sprawdzić :) nie wiem ile spalił. natomiast na trasie exeter -dover przy prędkości 130-160 wyszło 5,85 przy wyjezdzie zalane do odbicia i w dover ponownie do odbicia

nie wiem jak ludzie są w stanie przejechac 1400 km

kiedys zrobilem prawie ok 1200 golfem 3 przy predkosci nie wiekszej niz 100km/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem pełen podziwu dla wyniku 1400km. Zwłaszcza przy dzisiejszym kursie paliwa.

Mnie niestety nie udaje się wyjść ponad 1000km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności