Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie proponujecie gumy dla mojego B3 kombi

Ja zastanawiam sie nad 185/60 lub 65 /R14:

 

1. Dębica Pasio 2

2. Barum BRAVURIS

3. Nexsen Radial

4 Matador MP15

Moja prośba która z tych opcji jest wg Was najlepsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ale o to chodzi że jak sie nie ma miedzi to sie ....., a konkretnie te oponki to jest mniejwięcej ten sam przedział cenowy i chodzimi o to krure z wymienionych są najlepsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych 4-ech to Barum Bravuris. Jeszcze dobre (i tanie) są Sava Perfecta, ja takie mam i jestem zadowolony.

Jeśli chodzi o rozmiar, to 185/65/14 - takie są dla pasia B3/B4 :) Oczywiście z rozmiarami to można robi cuda, ale taie są katalogowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bzrdzo dziękuję o taką opinie mi chodziło i proszę o inne np. na temat Dębicy Pasio 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bzrdzo dziękuję o taką opinie mi chodziło i proszę o inne np. na temat Dębicy Pasio 2

Osobiście nie miałem z nią większej styczności, ale opinie o tych oponach jakie słyszałem raczej nie są pozytywne w 100%. Narzekają głównie na szybkie zużycie i kiepskie prowadzenie na mokrym. Zaznaczam, że to tylko opinie zasłyszane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bravuris. swietna oponka za ta cene. mam na przodzie w sezonie letnim bravurisy i nie moge zlego slowa powiedziec. nie sa glosne, nie slizgaja sie, nie zuzywaja.

 

passio unikaj jak ognia. mam wersje 1 na tyle na lato, przedtem byly na przodzie. na suchej nawierzchni badziewie, a na mokrej to jak jechac po lodzie. tragedia zupelna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość przemo31_08

też bym wybrał Barum. na innych autkach od moich znajomych też sie dobrze sprawują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiadam barumki nie ma co na nie nazekac ale ostroznie przy mokrej nawierzchni troche sie slizgaja.ta przypadlosc potwierdzi kazdy wulkanizator.dondlugi pozdrawia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bozzz

mam barumki bravuris sprawdzają śię ,a za paskiem targam przyczepe z towarem około 1t , o innych oponach nic nie moge powiedzieć bo ich nie stosowałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. A co sądzicie o bieżnikowanych? Jakie macie na ten temat opinie? Krucho umnie z kasą i chciałem takie kupić. Co o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. A co sądzicie o bieżnikowanych? Jakie macie na ten temat opinie? Krucho umnie z kasą i chciałem takie kupić. Co o tym sądzicie?

już lepiej kup używki u wulkanizatora,ryzyko małe jak coś nie tak to Ci wymieni

pozdrawiam

rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BIEŻNIKOWANE TO ZŁOOOO!! Tak jak napisał kolega rafaltdi, jak już to używki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie mam oponki z http://www.opony.com, są to Firestone TZ 200 185/65/14, opinie całkiem pozytywna i co dla mnie najważniejsza opinii jest dużo. Poczekają jeszcze 2 tygodnie na montaż ponieważ pogoda nie pewna.

Dwa sezony temu miałem nalewane zimówki, po prostu tragedia. Na wyważeniu musieli nałożyć po 100 g żeby było jako tako.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz tanie i dobre opony to kup Firestone, właśnie w tym tygodniu takie kupiłem 150zł za sztukę z montażem na alusy 185/65 R14. Na tyle mam od zeszłego roku Bravuris i tez niczego sobie ale firestone będą cichsze i lepsze dla mokrej nawierzchni. Jeżeli chodzi o nalewki to potwierdzam opinie kolegów to zło które może cię zaprowadzić do krainy ciemności. Nie kupuj używek bo biedny traci dwa razy. Guma pod wpływem temperatury twardnieje, porowacieje itd, może się rozerwać jak stara skarpeta. Ale to twoje ryzyko bo zdarzają się używki super dobre tylko trzeba mieć szczęście jak w toto lotku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bzrdzo dziękuję o taką opinie mi chodziło i proszę o inne np. na temat Dębicy Pasio 2

Dębicę Pasio raczej sobie odpuść po trzech sezonach i około 35000 km dwie sztuki z czterech założonych jako nówki nadają sie do wymiany a na mokrym pasek kombi jedzie na nich jak na łyżwach. Ja mam zamiar kupić Klebery cena 154 pln za sztukę tutaj:

http://www.opony.com/producent1.asp?link=&id_produktu=46098&producent=Kleber&model=DYNAXER%20HP%202&f=lista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja bym zaproponował takie opony: http://www.naszeopony.pl/index.php?page=opony&id=64861

Chyba najlepszy stosunek ceny do jakości.

 

mam je od zeszłego roku ,SUPER CICHE i cena dobra, są asymetryczne więc nie wiem jaki stopień hałasu będzie ze wzrostem ścieralności opony ale na razie jest ok, przejechałem na nich już jakieś 20 tys/km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o nalewki to potwierdzam opinie kolegów to zło które może cię zaprowadzić do krainy ciemności. Nie kupuj używek bo biedny traci dwa razy. Guma pod wpływem temperatury twardnieje, porowacieje itd, może się rozerwać jak stara skarpeta. Ale to twoje ryzyko bo zdarzają się używki super dobre tylko trzeba mieć szczęście jak w toto lotku

 

Oto sedno powstania tego postu próbowałem wszystkiego bieżników używek i stwierdzam iż lepszw gorsze orginały niż używki a o bieżnikach nawet nie chce słyszeć

 

A tak wogóle to dzięki koledzy za opinie zdecydowałem się na BARUM tylko nie wiem jeszcze jaki profil 60 czy 65 czy to wielka rożnica bo w wyglądzie chyba niezabardzo mam felgi 14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności