Jump to content

kajaru

 • Content Count

  854
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

About kajaru

 • Birthday 07/29/1965

Informacje osobiste

 • Imię
  Jarek
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Bydgoszcz

Samochód

 • Generacja
  B3
 • Silnik
  B3 1.8 90KM (RP)
 • Rok produkcji
  1991

Recent Profile Visitors

823 profile views
 1. Mojego mam nadzieję, bo u Ciebie był porządek😁. Niezłą mamy statystykę wizyt w regionie 😁
 2. No coś przez te zaparowane szyby mi podpadało, że stoisz na tym deszczu i machasz na pożegnanie. Ile dajesz za główną rolę w Twojej produkcji?o Jeżeli chodzi o skarpety kopaczkowego to pytanie przed praniem czy po praniu cerujesz😊🤣
 3. Jakiś termin i miejscówka coby Rydzykowo, Bydgoszczu i i inni lokalni patrioci z okolic Ina i CMG nie hałasowali, że na zupę do bolidów za dużo wydadzą. I żeby tak od razu wredne gęby... .
 4. Oj tam, oj tam tylko błotniki. Kupiłeś auto na "eF" jak mi kiedyś powiedział znajomy kiedy kupowałem renówkę dla żony to nie możesz narzekać bo nic na "eF" się nie kupuje( w domyśle Fiat, Ford, francuskie) a teraz sam śmiga dwoma Scenicami. Moje chłopaki jak chcą dopiec motoryzacyjnie matce to mówią mama ty się rdzy nie bój bo masz auto z plastiku, faktycznie błotniki ma z tworzywa. Zaglądaj tutaj może kiedyś coś się ruszy w temacie i nie będziemy z Wojtkiem sami w interesie. A złomek niestety stoi bo mu się sprzęgiełko skończyło, czeka na nowe. Pozdrowionka Remont w chacie mi zaordynowała jak skończę dostanę zgodę bo inaczej to mi ten pomysł z głowy
 5. "Żałuj synu , żałuj" jakby powiedział prezes Tuniek, mam 28 letnią Btrójke funkiel nówka, niemiec płakał ja sprzedawał, nie smigana tylko 311000 z hakiem na blacie w rzeczywistości jakieś 500000 km. Bierzesz? remontując podnosisz wartość o 1000%?. I organizujesz griila nad jeziorkiem jak kiedyś, masz VW i nie musisz sięń wstydzić. Jaja sobie robię ,B3 nie do sprzedania. Nie ma ABS-ów, ESP, szyny CAN. Ma korbotronik 5-cio strefowy, szyber działający, silnik kaszlący przez świece zapieczoną na pierwszym garze ale śmiga i cierpliwie czeka na zapowiedziany remont. Póki co dostała nową zawiechę z przodu razem z sankami kumpel na stacji diagnostycznej pytał gdzie kupiłem nowe. Na alledrogo mówię, kurier bidak jak przyjechał dzwoni i mówi panie zejdż pan bo ta paczka ciężka jak cholera. Była ciężka bo sanki ktoś konserwował olejem z silnika i błotem, dwie godziny karcherem płukałem ale po piaskowaniu i malowaniu proszkiem wyszły jak z Emden. A tak na marginesie, Sebastian co Cie przygnało, tutaj już prawie nikt nie zagląda zaczniesz zaliczać się do gatunku ginącego dinozaurów kujawsko-pomorskich
 6. Dzięki również, weekend był udany tylko dlaczego tak gwiżdże w nocy a dzisiaj ma być nawet -5* C. Cholera kiedyś to już otwarcie sezonu pod namiotem się robiło a teraz to można zamarznąć.
 7. Zdrowia, szczęścia, humoru dobrego a przy tym wszystkim stołu bogatego. Mokrego dyngusa, smacznego jajka i niech te święta będą jak bajka. Wszystkim, którzy tutaj jeszcze zaglądają życzę.
 8. Ostatnia próba spotu średnio udana ze względu na frekwencję, obecne były 2 sztuki, była w lutym ubiegłego roku.
 9. Ano dzieje się kulawo bo kulawo ale jednak, wiosna idzie niedźwiedzie w Tatrach się budzą to i ruch się zaczął w zaspanej grupie. Zetorem już na wstecznym nie dryftujesz chyba, szkoda by go było.
 10. Na stare lata co drugi raz mówię prawdę
 11. Impreza była później "korespondencyjna" przez MMs, każdy u siebie. Po pijaku to ja prowadzę co najwyżej siebie do wyrka. A tak poważnie to obaj wieczorem mieliśmy spoty ale rodzinne.
 12. Po 10 km truchtem po lesie goniąc smycz przypiętą do futrzaka jest ok. Zobaczymy jutro co nie będzie bolało. P.S. Futrzak wypił michę wody i chciał zasuwać dalej , nie dałem się namówić.
 13. I po spocie, obecni 2 sztuki na dwóch nogach i dwie sztuki na czterech kołach. Teraz kawkujemy w ciepełku.
 14. Nie ilość ale... . No dobra chęci się liczą! Czekaj sięgnie Ci się jak Danek zajrzy i zobaczy, że "emotka" mu zaiwaniłeś
 15. Małymi kroczkami... . My jak wino im starsi tym ... . (Żona by powiedziała bardziej up.......i)
×
×
 • Create New...

Important Information

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Terms of Use oraz Privacy Policy