Skocz do zawartości
Carrey

Czy taki rozmiar felg będzie pasował ?

Rekomendowane odpowiedzi

A co myslicie o takich 16x7,5 et35 ?

 

220003417_1_1000x700_alu-felgi-aluminiowe-16-vw-passat-wroclaw.jpg

 

 

Lub znalazłem jeszcze R17x7,5cala et 38 z opona 235

 

5366425681_1.jpg

Edytowane przez zaba007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20mm nie będzie za dużo ? Przód i tył? Czy bezpieczniej by było 15mm ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie wchodzi 8 cali z et 35, czyli trzeba dołożyć 12mm z szerokości i 9mm z et - razem 21....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy felgi 9 cali et 15 będą pasowały na tył?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy felgi 9 cali et 15 będą pasowały na tył?

 

będą wystawać poza nadkola 20mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie felgi polecacie do sedana 98 rok , 16 cali, które ładnie wyglądaja na aucie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy mogę załozyć na zimę felgi stalowe 16 5x112 6J 40 ET z oponami 205/55? Wiem, że dla tych opon jest to minimalna szerokość felgi, a zalecana to 6,5J.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Koledzy jest prośba. Potrzebuje foto passka najlepiej fl kombi z felgą na tyle 9.5j r18 et35. Szukam już któryś raz i dalej nic. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w prawdzie B5, ale możesz zobaczyć jak to u mnie wygląda. Felga 9.5J et44+ dystans 10mm więc wychodzi na et 34 :) Zdjęcie w temacie u mnie post #980 strona 49.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ace. Możesz jeszcze powiedzieć ile mniej więcej wystają koła? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm w sumie ciężko powiedzieć bo nie mierzyłem, ale tak na oko ze 2 cm będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, po poprzednim samochodzie (peugeot 407 sw) zostały mi opony zimowe w bardzo dobrym stanie i pomyślałem sobie żeby je jeszcze wykorzystać w passacie. Felgi od peugeota pewnie nie będą pasować, ale chcę kupić nowe do passata (metalowe). I stąd pytanie jakie felgi pod te opony mam kupić? A opony to Firestone 205/60R16 92H Winterhawk 2 EVO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany , wejdzie 10J na tył do passata przed FL ? Nie będzie wystawać ?

Z jakim ET najlepiej upchnąć 10J żeby wystawał sam rant?

 

Mowa o feldze 19" .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chce kupić felgi 17" do Passata B5 3G. Mam okazje kupić Phoenixy w dobrej cenie tylko jest na nich opona 205/50. Czy bez problemu będzie pasować i nie będzie ocierać? ET37.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Po poprzednim Passacie b6 zostały mi prawie nowe zimowe opony 16", postanowiłem że do nowego VW CC (po liftingu) odkupie felgi i komplet będzie jak znalazł.

Zadzwoniłem do ASO WV z pytaniem czy ten rozmiar felg będzie pasował, jednak po podaniu VIN powiedziano mi że zgodnie z homologacja najmniejszy rozmiar felgi to 17".

 

Czy mają rację? Na allegro pełno ogłoszeń z felgami 16" które będą pasowały. Czy faktycznie powinienem kupić 17" bo np grozi to jakimiś uszkodzeniami bądź w ogóle nie pasują?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passat B6 - 225/45/17 na feldze 8J i et35. Na serii wrzucilem, wyglada nawet niezle, ale czy przy delikatnej glebie nic nie bedzie sie dzialo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
faktycznie powinienem kupić 17" bo np grozi to jakimiś uszkodzeniami bądź w ogóle nie pasują?

niesądzę, żeby 16" robiło tu jakiś problem, podejrzewam jednak, że skoro 17" jest najmniejszym rozmiarem to dlatego, że 16 nie wejdzie przez rozmiar tarczy hamulcowej, po prostu jej nie założysz :)

Passat B6 - 225/45/17 na feldze 8J i et35. Na serii wrzucilem, wyglada nawet niezle, ale czy przy delikatnej glebie nic nie bedzie sie dzialo?

a co ma się dziać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności