Skocz do zawartości
Carrey

Czy taki rozmiar felg będzie pasował ?

Rekomendowane odpowiedzi

Będą pasować. Opona 205/45/R17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę się jeszcze spytać jakie alternatywy w rozmiarach opon wchodzą do gry ? I czy dla B4 205/45/17 to najlepszy wybór ? Z góry przepraszam za znajomość tematu i z góry dziękuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie to juz jest zaduzo,profil 40/205 ,na 7 bedzie ok bez zadnych naciagów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy 18" 8.5j i et30 przy oponie 215/40 bedzie pasowała do b5 kombi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie felga 9j Et30 przód wystaje a z tyłu jest na równo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli 8,5 wejdzie a ile ci wystaje ? bo moge wybrać et 30, 35 i 45 przy tych felgach co chce kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ciężko powiedzieć bo felgi mam rozebrane i nie pamiętam już dokładnie kiedyś mierzyłem ile wystaje ale skleroza nie boli :[ Poszukałem w folderze czy mam jakieś foto poglądowe ile wystaje i znalazłem takie:

c83e269ee40119f5m.jpg 985bd77e320e8c48m.jpg

 

opona 225/40 R18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Czy felgi 7.00x 16 rozstaw śrub 5x112 et 40 średnica otworu centralnego 70,10 i do tego opony 205/55/16 nie będą ocierały i wszystko będzie grało ??? czy nie będą wystawać ??? bo tego bym nie chciał!

konkretnie takie felgi http://www.felgi.pl/felga/dezent/rb-dark/vw/passat/sedan/b5/1-8-turbo/5x112-00/16/p%3d99

 

mam passata przed liftem , sedana z zawieszeniem seryjnym , 1.8 t

Edytowane przez AS Król

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie będzie pasować. Jedynie będziesz musiał mieć pierścienie pod piastę do passata i będzie :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
spokojnie będzie pasować. Jedynie będziesz musiał mieć pierścienie pod piastę do passata i będzie :ok

 

 

Dzięki :) a możesz dokładniej powiedzieć jaki pierścień ??? bo nie bardzo wiem jaki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierścień centrujący na piastę :jasne VW ma 57,1 jak mnie pamięć nie myli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pierścień centrujący na piastę :jasne VW ma 57,1 jak mnie pamięć nie myli

 

 

Dzięki jeszcze raz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos podpowiedziec?kupilem opony o rozmiarze 225/40/18 i do tego mam zamiar dobrac felgi 18jx8,5j.nie zrobi sie tam jakis naciag,chcialbym tego uniknac.patrzylem na tyrestrech ale jakos zdjecia mi nic nie mowia.chce uniknac naciagu bk mialem juz 185/35/17 na feldze 8j i męczarnia żeby uwazac na ranty ale to bylo w weekendowym aucie.teraz18chce zalozyc zonie do jej passata i nie chce zeby za bardzo musiala uwazac na felgi.druga sprawa zawias 1be jak to sie bedzie mialo do tego kola czyli tej 18ktore chce zalozyc?mam taki sam zawias w audi a4b5 i tam kolo 215/45/17i jakas koza z tego nie jest.moze ktos ma passata b5na takiej 18jak chce wrzucic i sie wypowie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Post 2335

 

Masz pokazane felgi 8,5J z oponką 225/40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moze mi ktos podpowiedziec?kupilem opony o rozmiarze 225/40/18 i do tego mam zamiar dobrac felgi 18jx8,5j.nie zrobi sie tam jakis naciag,chcialbym tego uniknac.patrzylem na tyrestrech ale jakos zdjecia mi nic nie mowia.chce uniknac naciagu bk mialem juz 185/35/17 na feldze 8j i męczarnia żeby uwazac na ranty ale to bylo w weekendowym aucie.teraz18chce zalozyc zonie do jej passata i nie chce zeby za bardzo musiala uwazac na felgi.druga sprawa zawias 1be jak to sie bedzie mialo do tego kola czyli tej 18ktore chce zalozyc?mam taki sam zawias w audi a4b5 i tam kolo 215/45/17i jakas koza z tego nie jest.moze ktos ma passata b5na takiej 18jak chce wrzucic i sie wypowie?

 

opony 225/40 + felgi 8,5J = delikatny naciąg

 

jeśli opony masz z rantem ochronnym to minimalnie będą chronione ale ja bym szukał felg o szerokości max 8J jeśli nie chcesz naciągów.

 

co do 1BE i 18", ja osobiście nie lubię takiego widoku ale każdy lubi co innego.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szybkie pytanie. Jaka max szerokość wchodzi do passata b5 przed liftem? Felga ma 18" et65 i czy upchnę 10J z tyłu czy może się uda wcisnąć 10,5J? Na przód chcę 9J ale jakby dało radę to 9,5J. Jak dobrze kiedyś może pomierzyłem to musi być dystans z przody 12mm. Jak będzie wystawać lekko to tym się nie przejmuję :D zależy ile ewentualnie będzie wystać?:what

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Felga rh zw3 17' 8j 2xet42 i 2x48 jakie dystanse zastosowac ewentualnie do passata?

Jakiej opony szukać ale lepiej wyglądało 215/45 czy 225/45 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie chcesz naciągu i chronić rant felgi to zakładaj 225/45. Dystans do 2x48 z 18mm żeby było Et30 jak powędrują na tył (felga będzie od błotnika schowana 2,5cm). Dystans na 2x42 myślę że max 5mm (jak te koła powędrują na przód) ale dla pewności przed zakupem dystansu zmierz :luka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie od użytkowników Passata B6. Na wiosnę chcę wrzucić do auta felgi o rozmiarze 8J x 18", ET felgi to 44 (do tego opona w rozmiarze 225x40xR18). Zawieszenie mam zamiar obniżyć o 30mm zestawem Eibach Pro Kit i teraz pojawia się pytanie. Czy do felg przydałyby się jakieś dystanse, czy da się to jakoś teraz przewidzieć bądź oszacować, czy dopiero po włożeniu kół będzie można sprawdzić dokładnie jaki dystans byłby w tym wypadku najbardziej pożądany? Ma ktoś w tej kwestii jakąś wiedzę? Pozdrawiam!

Edytowane przez KrisBstok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności