Skocz do zawartości
Carrey

Czy taki rozmiar felg będzie pasował ?

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem jeszcze raz... Jak nie wiesz to nie gadaj

 

Jak bym nie wiedział to bym nie gadał !

A skoro sam wiesz dużo lepiej to nie trzeba było pytać nikogo

 

P.S na 110str tego tematu zadałeś pytanie i nie widziałem by ktoś Ci odpisał , więc nie wiem po co te pretensje...

Edytowane przez WojtasTDI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To poszukaj jeszcze dokładniej, bo są informacje ze 235 tra. Jeździłem ma 225, i było zapasu wiec wsadziłem z ciekawości 235 które powinny trzec. 5 osób + załadowania przyczepka i cisza. Auto mam krzywe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
235 które powinny trzec. 5 osób + załadowania przyczepka i cisza.

 

Czytaj ze zrozumieniem to co napisałem wcześniej.

Ale skoro tego nie zrobiłeś to napisze jeszcze raz JAK MASZ MAŁE ET KOMPLET LUDZI I KOZE ZAWIAS CZY GWINT TO TRZEĆ BĘDZIE PRZY TAKIEJ OPONIE I PROFILU !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podejdzie , ale ja bym założył opony 215/35/18

troche przymała ta opona.... prawie 4,5 % mniejsza średnica w stosunku do preferowanych przez vw rozmiarów.

215\40\18 już bardziej pasuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapsun
troche przymała ta opona.... prawie 4,5 % mniejsza średnica w stosunku do preferowanych przez vw rozmiarów.

215\40\18 już bardziej pasuje

 

takie walą żeby dać felge na większy level, wtedy na tle profilu opony wydaje się większa i na szerokiej feldze mozna zrobić naciąg, czytaj, większą glebunie i wypchnąć koło, ale ja tam śmigałem na wyżej wspomnianych 215/40/18 i dla mnie rewelacja

Edytowane przez kapsun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie też obecnie 215/40/18 rewelacja :jasne

porównywałem te rozmiary na kalkulatrorze opon i właśnie te 215/35/18 srednio wypadało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapsun
dla mnie też obecnie 215/40/18 rewelacja

porównywałem te rozmiary na kalkulatrorze opon i właśnie te 215/35/18 srednio wypadało

 

tak samo więc, gra gitara,

jak się śmiga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, i wreszcie mam ciche opony;) każde wcześniejsze huczały, byczały aż łeb bolał a tu miłe zaskoczenie.

Po przesiadce z 17" nie czuje żadnego dyskomfortu, a wizualnie to sam wiesz... jest moc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

215/40/18 na 8,5'' jak najbardziej, a na 9,5'' będzie dobrze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
215/40/18 na 8,5'' jak najbardziej, a na 9,5'' będzie dobrze?

będzie dużo większy naciąg niż z przodu więc nie będzie to za dobrze wyglądać. osobiście dałbym na tył 225/40 i wtedy naciąg i z tyłu i z przodu będzie taki sam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy taki rozmiar felg będzie pasował w moim pasku mam możliwość kupienia takie felgi

5x112 8J 17 ET35

 

centrowanie 72mm

pierscienie 57mm

do tego opony 235/45/17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie:

Jakie największe dystanse moge dać do felg 18x8J ET43 z audi s line + opony 225/40/18 zeby je maksymalnie wypchnąć na zewnątrz ale zeby nie obawiać sie obcierki o zewnetrzne ranty?

 

Passat B5FL Variant obniżony o 40mm na springach H&R, często jeździe w pełnym skłądzie + bagaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam takie pytanie:

Jakie największe dystanse moge dać do felg 18x8J ET43 z audi s line + opony 225/40/18 zeby je maksymalnie wypchnąć na zewnątrz ale zeby nie obawiać sie obcierki o zewnetrzne ranty?

 

Passat B5FL Variant obniżony o 40mm na springach H&R, często jeździe w pełnym skłądzie + bagaże.

 

sprawdziłem na kalkulatorze pod swojego tyl mam na równo to jak nie chcesz zęby nie obcierało przy większym obciążeniu to 15mm powinno być dobrze

twoja felga zaznaczona na zielono z dystansem 15mm

wheelimage.gif

a tu bez schowana 21.7mm

wheelimage (1).gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B3 Variant

Przód 8JX16" ET20

Tył 9JX16" ET20

Będzie mocno wystawać? Jaka ewentualnie oponki do tego założyć żeby znośnie wyglądało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,przy wymianie opon okazalo sie ze mam dwie felgi stalowe z et 37 i dwie z et 45 , ktore dac na przod a ktore na tyl ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności