Skocz do zawartości
Carrey

Czy taki rozmiar felg będzie pasował ?

Rekomendowane odpowiedzi

ale dlaczego chcesz takie szerokie gumy? w passacie raz że będzie to masakryczny walec a dwa osiągi, spalanie i estetyka totalnie na (-) a jak z przodu takie gumy dasz to jeszcze wspomaganie nie pociągnie za długo. takie koła to pod naciąg się bierze a nie pod seryjnie dopasowana oponę. a jak chcesz uniknąć naciągu to szukaj jakichś 7J

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest zasada ze nie robi się naciągu jak nie ma się gleby, bo japa w nadkolu się robi. 235 na 8,5 wychodzi na równo z felgą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie felga 7.5 cala szeroka 17 cali obręcz ET 30, opony 225/45/17 i gwint. Zmieści się czy będzie ocierać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek ja mam felgi 16" z 7,5J Et35 na to opony 205/55 R16 (różnica będzie taka że u Ciebie na takim zestawie koło będzie wypchnięte do zewnątrz o 5mm) i przy glebie nic mi nie ocierało a teraz jak stał na serii to z przodu wygląda jakby koło z przodu było na równo z błotnikiem.

P.S Masz foto poglądowe na glebie 76e95c120f10df4fm.jpg

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie..taka sytuacja:

felgi 19" 4x9j ET 35 do tego oponki 215/35 R19

 

jak myślicie będzie spoko?

miałby ktoś podglądowe foto passka fl z takimi felgami.

wzór obojetny..kwestia wielkości, szerokości i et bo chciałbym

mieć podgląd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panie i Panowie..taka sytuacja:

felgi 19" 4x9j ET 35 do tego oponki 215/35 R19

 

jak myślicie będzie spoko?

miałby ktoś podglądowe foto passka fl z takimi felgami.

wzór obojetny..kwestia wielkości, szerokości i et bo chciałbym

mieć podgląd

 

DSC_0007_zpsd3xa78cn.jpg

 

et41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, no i spoko parametry i cena nie zabija :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie jakos nisko jezdzone to bedzie ok,opona pomoze wiadomo,mam fote jak sie chowa 9et41

 

10560411_1530522167184086_8357878486560031411_o_zps69dfe10d.jpg

 

takze twoje beda wystawac jeszcze 6mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a takie parametry:

19" 4x8,5j ET 48

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

według mnie i patrząc na zdjęcie które dodał lukas.g60 felgi będą schowane bardziej o prawie 1,5 cm. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
według mnie i patrząc na zdjęcie które dodał lukas.g60 felgi będą schowane bardziej o prawie 1,5 cm. pozdro

 

dokladnie,takze spoko zakladaj,jedynie sprawdz czy nie usiadzie na bananie/piasta bo na pewnoe bedzie tam ciasno,ogolnie do paska jak 9" to et jak najblizej 40 w 19,w 18cali wchodzi luzno 9et45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przy 19" 8.5J et45 musiałem podszlifować z przodu z jednej strony jakieś 2mm jedną część zaznaczoną na foto (foto poglądowe z neta). Tarła felga o zaznaczone miejsce. Koła się chowają o dobre 1.5cm w nadkolu z przodu jak i z tyłu.

 

6.jpg

Edytowane przez kbc85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol,a nie lepiej bylo dac dystans nisz szlifowac zeliwo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak to jest jak się kupi coś do auta :D Podniecenie itp. Ja dodatkowo mam felgi gdzie muszę mieć śruby do wązkootworowych felg czy jak to się tam nazywa. i nie mam jak dać dystansu 5mm bo musiałbym je wymienić na dłuższe co wiąże się z kolejnym zakupem nowego kpl śrub. Szukam na razie dystansu (ewentualnie jak nie znajdę to zrobię u tokarza) który się przykręca do piasty a do niego dopiero koło żeby nie generować już dodatkowych kosztów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem,raz zamierzylem fele bez opon i o malo bym na nich samych pojechal hahaha jednakze grzebanie przy zeliwie bym sobie darowal,ale jak wsio hula u ciebie to tylko sie cieszyc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam vw passat b4 kombi i mam do was pytanie moi drodzy. Czy oz racing 17 cali. et 37 7jx17h2 będą pasować do mojego auta i jakie oponki do tego. Oczywiście zawieszenie fabryczne, jak się po naszych drogach będzie jeździć na takim zestawie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności