Skocz do zawartości
Carrey

Czy taki rozmiar felg będzie pasował ?

Rekomendowane odpowiedzi

Super dzięki, a jakie opony założyć do takich felg do Passata CC obniżony -40mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Super dzięki, a jakie opony założyć do takich felg do Passata CC obniżony -40mm

 

Katalogowo 235/40 R18, ale nie mam pojęcia jak się zachowają przy -40, myślę że powinno być ok, ale niech ktoś potwierdzi kto robił coś podobnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Chce założyć styling 63 z oponą 215/35/19. Czy będę musiał coś przerabiać czy podejdą bez problemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na pewno adaptery musisz założyć bo BMW ma inny rozstaw śrub. Zresztą zobacz sobie tutaj http://forum.vw-passat.pl/threads/142816-B5-3BG-BY-Georg_69-troszke-pomodzony-) kolega z forum ma takie felgi w swoim 3BG ;)

 

Dzięki tego szukałem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko. W tej chwili mam założone felgi Ronal 8Jx17 et35 225/45/17 a znalazłem ładne od Audi 17' Et43 7,5J i zastanawiam się czy będą pasować? Auto mam obniżone i to dosyć nisko, nie wiem ile bo tak już go kupiłem. Na tych moich Ronalach ładnie siędzi i nic nie obciera i zastanawiam się czy na tych od audi też nic nie będzie obcierać? Proszę znawców tych spraw o odpowiedz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Felgi podejdą ale będą bardziej schowane od tych co aktualnie masz założone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale chyba nie będzie za duża różnica? najbardziej obawiałem się tego innego ET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o ET to felga będzie 8mm wsunięta bardziej do środka, a różnica w calach będzie około 13mm czyli masz że felga będzie wsunięta bardziej w nadkole o ponad 2cm. Jeśli chodzi o wizualny wygląd to już jest sporo. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo przyjdą do mnie te felgi założę je i zobaczę jak wyglądają. Jak wpadną za dużo to może jakieś dystanse coś pomogą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dystans pomoże ale trzeba pomierzyć żeby było idealnie :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a możesz mi powiedzieć jak się to mierzy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprościej z miarką w ręku :jupi Jak możesz to wklej fotę jak teraz masz. Na szybkości tył dystans z 30mm, a przód to tak 6mm (choć można byłoby się pokusić o 10mm :luka ). Tak jak napisałem wyżej trzeba zmierzyć. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wepchnie się do passata 4x 9.5J ET35 z oponami 215/35/19 ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najprościej z miarką w ręku :jupi Jak możesz to wklej fotę jak teraz masz. Na szybkości tył dystans z 30mm, a przód to tak 6mm (choć można byłoby się pokusić o 10mm :luka ). Tak jak napisałem wyżej trzeba zmierzyć. Pozdro

 

Zdjęcia auta aktualnie na starych 17' Et 35 8J 225/45

P1040867.jpg

przód P1040868.jpg

Tył P1040869.jpg

 

A to link do nowych felg jakie kupiłem http://allegro.pl/show_item.php?item=5408120589

Zastanawiam się jak to będzie wyglądać i czy będą potrzebne dystanse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WojtasTDI przód będzie wystawał u mnie przy 9J Et30 felgi wystają a tył jest na równo. Fota poglądowa c83e269ee40119f5m.jpg

 

Opal86 przód może się obejść bez dystansu ale tył po mojemu musi być dystans. Zobaczysz jak przymierzysz u mnie tak wyglądało tak na glebie felga 16" Et35 7,5J opona 205/55 R16 fota: 76e95c120f10df4fm.jpg

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego opal86 powiedz mi czy te twoje 17x8 et 35 nie ocierają o nadkola?

 

Chciałbym założyć do siebie albo:

R17 x8 cali et35 z oponą 225 lub R16 x 7,5 cala et 35 z opona 205.

Zastanawiam się jeszcze.... Ale chodzi mi o to żeby felga nie byla schowana, chciałbym aby była prawie z rantem nadkola ale nie ocierała o nadkole. Jaką szerokość felgi i jakie et polecicie dla 17 i dla 16?

Oraz chodzi mi o opone dla felgi 16 i 17 tak aby po zalozeniu nie byl balon jaka szerokość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz zdjęcie wyżej w poście co dodałem w rozmiarze 16". Na seryjnym zawieszeniu przód wygląda na równo z błotnikiem, tył jest schowany delikatnie ale ujdzie w tłumie. Mam szczegółowe foty na dysku jak daleko jest ten rozmiar w 16" do błotników. Jak chcesz podaj maila to Ci wyślę. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy nic mi nie przytarło a auto mam dość nisko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam felgi w passacie b5fl 16x7j z et44 pytanie jaki dystans założyć by felgi zrównały sie z nadkolem oraz nie tarły o nic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności