Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam wszystkim 216 tki wzma,naprawdę bardzo dobra jakość w jeszcze lepszej cenie.

 

http://allegro.pl/rozpylacz-koncowka-wtrysku-dsla150p764-tuning-f-ra-i5092221077.html

 

http://allegro.pl/rozpylacz-koncowka-wtrysku-dsla150p764-vw-2-5tdi-i5140055892.html

 

Za końcówki płacicie około 300 z przesyłką,do tego regulacja ciśnień,dwóch,żeby była jasność,około 240 zeta i lepszych 216tek nawet wam Bóg cowboy nie sprzeda.

Na cowboyu i muszce panowie świat się na szczęście nie kończy.Trochę własnej inicjatywy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Poszukuje dobrego tunera na dolnym śląsku, najlepiej z hamownią oraz osoby która zna się zarazem na mechanice, czyli wie jak wymienić wtryski, sprawdzić pompę, turbo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie Dolny śląsk ale DARON is the BEST ! ! !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pompy żaden tuner nie sprawdzi,ale całą resztę ogarnie każdy jeden.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pompy żaden tuner nie sprawdzi,ale całą resztę ogarnie każdy jeden.

 

A możesz kogoś polecić? Chciałbym aby najpierw tuner sprawdził w jakim stanie jest auto aby nie narobić sobie problemów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może nie Dolny śląsk ale DARON is the BEST ! ! !

 

A gdzie go można znaleźć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tuner zrobi to samo,co każdy na tym forum po tym,jak zapodasz komplet logów 003/011/004 dynamiczne na 4tym biegu 1400-4400.

To wystarczy do wstępnego określenia w jakim stanie jest "silnik".

Możesz dorzucić 013 i 004 statycznie,na rozgrzanym silniku.

Moim skromnym zdaniem trochę za bardzo panikujesz. W tych silnikach turbo,przepływka hula,to każdy jeden byle tunerzyna wyskrobie softa.

Na sprawdzanie pompy szkoda kasy i czasu,bo tak jej kondycję zweryfikuje hamownia,a oprócz pompy zostają jeszcze wtryskiwacze.Jak wiem z autopsji,to pompy po przelotach 300kkm+ łapią już zadyszki.

Edytowane przez sagon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Autko ma nabite na liczniku 250km w co nie wierzę :) dodatkowo ostatnio mam spore drgania na kierownicy i nie wiem czy to poduchy, czy spawana plecionka czy silnik pada. Silnik głośno pracuje ale to ponoć wina i wtrysków i pompy. Jakiś czas temu wywaliłem egr bo myślałem że może on jest winowajcą ale nic z tego. Autko jedynie zbiera się szybciej z niskich obrotów. Wracając do tematu chcę prostej odpowiedzi czy można czy dać spokój i niech staruszek sobie pożyje :) Mam jeszcze pytanie, czy sama wymiana wtryskiwaczy 216 i chip dadzą zadowalające efekty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak. Autko ma nabite na liczniku 250km w co nie wierzę :) dodatkowo ostatnio mam spore drgania na kierownicy i nie wiem czy to poduchy, czy spawana plecionka czy silnik pada. Silnik głośno pracuje ale to ponoć wina i wtrysków i pompy. Jakiś czas temu wywaliłem egr bo myślałem że może on jest winowajcą ale nic z tego. Autko jedynie zbiera się szybciej z niskich obrotów. Wracając do tematu chcę prostej odpowiedzi czy można czy dać spokój i niech staruszek sobie pożyje :) Mam jeszcze pytanie, czy sama wymiana wtryskiwaczy 216 i chip dadzą zadowalające efekty?

 

Dadzą i to dużo. Przyrost mocy od 30 do 40% będzie około 130KM i 270-280Nm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chcę prostej odpowiedzi czy można czy dać spokój i niech staruszek sobie pożyje

 

Nie takie "dziadki" potrfią jeszcze wykrzesać z siebie zacne kreski.Nie panikuj,tylko zrób te logi i goń na wirusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie takie "dziadki" potrfią jeszcze wykrzesać z siebie zacne kreski.Nie panikuj,tylko zrób te logi i goń na wirusa.

 

To super :) Logów niestety nie mam jak zrobić, ale jak piszecie każdy tuner zna temat więc nie będzie problemów. Teraz najważniejsze to znaleźć tego właściwego na dolnym śląsku, ewentualnie na podkarpaciu z którego pochodzę :)

Pytanie dodatkowe: dobry tuner powinien posiadać hamownie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakladaj 216 i rob mape silnika u tunera

ja zrobilem przy 320tys km

309Nm i 140KM wyplulo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy dobry tuner powinien posiadać hamownie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musi, ale mocno ułatwia robotę oraz testy odbywają się w warsztacie, a nie na publicznej drodze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy gdzie można kupić tlokorozdzielacz 11mm w dobrym stanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dobrym stanie mówisz.Trudno jednoznacznie stwierdzić,gdzie wszystko bowiem używki.Ale gdybyś chciał kupić nowy,to mogę ci dać namiary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka

mam silnik AHU i automat EPU , najechane blisko 350kkm(pewny przebieg), czy warto jeszcze próbować coś działać z tym silnikiem ? sam program ? jakieś inne wtryski ? jakie są przybliżone koszta ? i czy w ogóle ta skrzynia ogarnie coś więcej

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

próbowac:)

Ja swojemu wirusa zafundowalem przy 395kkm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ale chodzi mi o konkrety, nie chce go wyżyłować. Za co się brać ? ile może dać mi sam nowy soft ? czy brać się za wtryski ? jaki zysk mocy/jaka orientacyjna cena ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności