Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To sie zabieram za to w najblizszym czasie :) pozniej bede chcial zmienic wtryski :)

 

 

Hmm, jakbym czytał to, co ja robiłem od początku:) Tylko u mnie doszła wymiana na manuala:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie chce zrobic takie rzeczy ktore nie wymagaja az takiego wkladu finansowego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki wkład - takie efekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiadoma sprawa. Ale pieniazki bede mial pod koniec nastepnego miesiaca. Wtedy cos grubszego wpadnie, chyba :) A jeszcze cos mozna zrobic tanim kosztem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyśpieszyć kąt wtrysku i zwiększyć dawke na nastawniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebny zmodyfikowany wsad flash do ecu vw passat 1.9 tdi 90 ps ahu.Proszę o pomoc.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
potrzebny zmodyfikowany wsad flash do ecu vw passat 1.9 tdi 90 ps ahu.Proszę o pomoc.Pozdrawiam

 

Myślisz, że za darmo ot tak dostaniesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam zrobiony program pod swoje auto ale to nie ma sensu bo u Ciebie może coś wymagać dostrojenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam passata 1997 r 1.9 tdi 90 km i zastanawiam sie nad podniesieniem mocy tak by spalanie tez nie wzroslo diametralnie a i moc sie podniosla . przeczytalem caly artykul i pisze tu o wtryskach wirusie lecz na tym sie nie znam . Pomoza mi ktos jaki by byl orientacyjny koszt przeróbki na 120 -140 km max i czy bylo by to bezpieczne dla silnika fajnie by bylo jescze troche pojeździc :) I gdzie znajde dobrego fachowca co by mi to zrobil dobra cena=solidna praca :)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przeczytalem caly artykul

 

Gdybyś faktycznie to zrobił to nie zadawałbyś tych pytań,jest o wszystkim o co pytasz.

Trudno,jeszcze raz-ceny srednie,wtryski 1000,program 1000,moc wzrośnie spalanie spadnie,http://forum.vw-passat.pl/threads/106071-Lista-firm-tuningowych i oczywiście google.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuję oryginalnego flash do kości 2x plcc32 29f010 sterownika silnika audi a4 b5 1.9 90ps. Poszukuję ponieważ stare uległy uszkodzeniu.Proszę o pomoc.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam kolejne pytanie :)

 

składam ahu i mam juz wtryski 216 , turbinkę gt1749v, fmic od a5

 

CZY ZMIANA KOLEKTORA SSACEGO NA KOLEKTOR OD AWX MA SENS I CO EWENTUALNIE POPRAWI ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma sens. Spadnie zadymienie spalin i nieco wzrosnie ps/nm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie lepszy flow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he he

 

no to gitara... jadę do chłopaków po kolektor i będzie założony :o)

 

Złoże to wszystko i zawitam w TUNE UP na strojenie ciekawe co z tego wyjdzie :o)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to zapraszam i pytam o sprzęgło? Masz zmienione? Te od AHU to kiszka do 300nm jest ok potem to loteria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzęgło i dwumas mam wymienione pół roku temu. Ogólnie będzie loteria, w razie czego mam na półce w garażu dwumas i srzegło z awx używane ale na pewno 100% sprawne. Jak trzeba będzie to się przeżuci i tyle :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może od razu zamontuj??? Na tych gratach co masz powinno być ok 350mn i sądzę że sprzęgło AHU niepodoła. Szkoda 2 razy jeździć.

Edytowane przez Bajer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie mam do was blisko .... tylko szkoda $$$ 2 razy wydawac :D

 

A jak by było ze sprzęgłem od seata toledo arl, średnica 240 wpasuje mi się w skrzynie ? co z rozrusznikiem itd ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności