Skocz do zawartości
alan

Czy kiedykolwiek PASSAT zawiódł Cie w trasie?

Rekomendowane odpowiedzi

Tak z czystej ciekawosci spytam, czy zdarzylo sie Wam kiedykolwiek zeby Wasz pasek odmówil współpracy w trakcie jazdy ? ( awaria silnika, zawieszenia itp... )

Pomijam tutaj sprawe lapania gumy, chodzi mi o jakiekolwiek problemy z autem ktore uniemozliwily dalsza jazde.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpukać w niemalowaną blachę przez prawie rok nic, a dostaje czasem Pasior w palnik, że wióry lecą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na szczęscie mnie to nie spotkało przez ponad rok eksploatacji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć !! mnie zawiódł padło sprzęgło na alternatorze spadł pasek wielorowkowy i po jeździe w nocy na DK1.od tej pory nie ufam mu bezgranicznie ,a miałem HONDE ,i w trasie mnie nie zawiodła, to tak na marginesie pozdro.! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy. Ale mój nie ma 10 lat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wincent

a mój obchodził 10 urodziny w październiku, mimo tego obeszło się przez niecały rok eksploatacji, bez linki holowniczej czy też lawety i oby tak dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość metha

U mnie też po roku czasu odpukać wszystko OK :ok:

 

Dodam, że trzy razy z UK do PL i PL do UK (razem ok 4tyś. km w dwie strony) na urlop jechałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na szczesie nie a troche jezdze :cwaniak: w tym tygodniu wracalem z pl i po zatankowaniu na BP przed niemiecka granica zatrzymalem sie po ok 5h w holandii aby......zatankowac :rotfl: 10 min w droge do dunkierki,caly czas 150km/h. :padam: dzieki mu za to. :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie mój PASSACIK też sie dobrze sprawuje mam go 1rok i 3miesiące i przejechałem 20tyś km i jak narazie smiga super oby tak dalej Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem 20 tyś km za pół roku - i jak na razie malinowo :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj pasaci mam gi juz 1 rok i 3 misiace zrobilem nim 40tys km i odpukac w nie malowan wszystko sprawuje sie bez problemowo a trasy sa nieraz duze:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ma 9-lat , ja mam GO 2-lata i nie zawiódł mnie nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj zawiodl mnei czesciowo ;) po 3 mcach spadl pasek do alternatora ale udalo sie zalozyc to co z niego zostalo i dojechac do domu a potem do warsztatu :)

 

chociaz jakby to bylo w nocy to bylby problem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam szczęścia przez rok zawiódl mnie dwa razy dobrze że nie daleko domu. Raz linka gazu ,drugim razem kolo pasowe sie urwalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość JediNet

Moim Paskiem przemierzam Europę już od prawie 6 lat. Przez ten okres nawet nie mruknął że nie chce mu sie dalej jeździć. Zrobiłem osobiście nim już 170 tyś, a nakręcone ma 270 tys km. Jedyną przerwą kiedy nie mogłem nim śmigać były dwa miesiące w 2002 roku kiedy to nieszczęśliwie odbił się od drzewa. Przegoniłem go kiedyś 1500 km do Paryża w 16 godzin. Cały szczęśliwy był z takiej trasy. Od Berlina do Dortmundu non toper 190 na zegarach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chlebek1983

Ja w tym roku zrobilem 4 kursy z Norwegi do POLSKI i zpowrotem(w jedną strone 1800km)i odpukać nie zawiódł. :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednym smigam rok ok 20 tys i odpukac w niemalowane smiga, szfagra ma go 3 miesiace najezdził tez ok 20 tys cały czas trasa D-PL i PL-D i tez lata;).pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mój prze już prawie dwa lata zawiódł mnie raz, ukręciłem przegub :wstyd: ale to bardziej z mojej winy niż paska (a raczej z winy kiepskiej jakościowo części)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje autko jeszcze mnie nie zawiodło. Wcześniej jednak miałem B5 i raz mnie zdenerwował. Podczas jazdy w długa podróż nagle zaczął piszczeć sygnalizator otwarci tylnej klapy (mimo tego że była zamknięta) i niestety musiałem wyrwać przewody bo do domu miałem jeszcze 1000km a czasu na naprawę nie było. Okazało się (niby) w serwisie że cały zamek muszę wymienić więc wymienilem na nowy. Niestety od tamtej pory musiałem trzeskać klapą by ją zamknąć, ale to podobno w passatach normalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość karol londyn

Ja tez nie moge narzekac w to lato pokanalem dwa razy trase Anglia -Polska i z powrotem, za drugim razem w Niemczech (zaraz po przejechaniu Venlo) wylecial mi kierunkowsaz,(nie zabezpieczylem sprezyny poprawnie kiedy wymienialem zarowke) poczulem ze przejechalem po czyms i cos chrupnelo , spojrzalem w lusterko i zobaczylem jakis plastik, pomyslelem ze cos lezalo na jezdni, sytuacja sie wyjasnila kiedy chcialem zmienic pas. Na szczescie Niemcy sie nie doczepili , na granicy tez nie ,a Polske przejechalem w nocy.. Pozdro dla wszystkich posiadaczy VW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności