Skocz do zawartości
Gość tadek1.9

Dopasowanie nowego kluczyka - Kodowanie pilota

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie Fachowcy mam szybkie pytanie:

Passat B5 1.8 20 v ADR basis

Moduł komfortu 3B0 959 799 A

KOD 04097

WSC 05311

Zentral SG Komfort V41

Centralny zamek z domykaniem szyb dioda koło rygielka (jak będą jeszcze jakieś dane potrzebne to podam)

 

Czy mogę do tego modułu dopasować kluczyk z pilotem czy też pilot, czy muszę po prostu dokupić moduł z pilotem które opisane są na forum

Ten moduł nie obsługuje sterowania radiowego,musiałbyś wymienić na 3B0959796K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,czy da sie zakodowac kluczyk z drzwi pasażera bo od kierowcy zamek mi szaleje ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam ,czy da sie zakodowac kluczyk z drzwi pasażera bo od kierowcy zamek mi szaleje ??

 

Nie ma takiej opcji. Możesz jeszcze pobawić się VAGiem, powiedz co się dzieje z zamkiem;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikrostyki mają dość , jak auto jest mocno nagezanenp przez slonsłońce to otworze i zamke z drzwi kierowcy do puki nie pociagne za klamke po tem już otwieram zamykam tylko drzwi kierowcy . Z pasażera zamkne i otworze całe auto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poboj przez zamek pasazera. po 1 to nie masz nic do stracenia a po 2 to z tego co wiem to powinno sie udac.

ogolnie chodzi o to zeby auto bylo zamkniete.

jak sie nie da to vag-com/vcds.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Straciłem dwa kluczyki do VW Transporter T5 i kupiłem nowe w serwisie VW ale nie sa zaprogramowane oczywiście VW zrobi to ale trzeba zapłacić.

Posiadam HEX-USB+CAN + oprogramowanie VCDS oryginalny i chciałem zaprogramować dwa nowe kluczyki by otwierały/zamykały auto i uruchamiało silnik..

 

 

Proszę nie mylić z dodawaniem dodatkowych kluczyków gdyż nie posiadam żadnego ze starych oryginalnych kluczyków .

Musze zaprogramować dwa nowe kluczyki by wszystko działało poprawnie.

Dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piloty vcdsem zakodujesz bez problemu.

klucze dograsz do immom tez ale... potrzebujesz pin. a pinu vcds-em nie wyciagniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi z kad mam wziasc ten pin? klucze kupilem w serwisie VW ale przy kluczykach nie mam jakiejs informacji na temat pinu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pin trzeba wyciagnac z auta ale potrzeba co najmniej vag tacho albo vag k+cana.

ja mam lepsze sprzety z ktorych korzystam ale i cena jest lepsza.

mysle ze jak masz juz klucze za ktore grubo przeplaciles to samo zakodowanie przez fachowca od kluczy albo vw Cie nie zrujnuje.

uwierz mi ze troche wiedzy podstawowej potrzeba zeby to zrobic samemu i nie wysadzic auta w kosmos.

ja swoj pierwszy klucz (zapasowy) kodowalem ponad tydzien. tyle zajely mi instalcje softu przygotowania itd. o stresie nie wposminam.

nie wiem czy mozesz sobie pozwolic zeby van tyle stal....

fachowiec podjedzie na miejsce i zrobi to w 20 minut albo i szybciej.

tak na marginesie to teraz tyle mi zajmuje kodowanie klucza z docieciem ostrza :) praktyka czyni mistrza :lol2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam małe pytanko

Passat B5 1.8 20 v ADR basis

Moduł komfortu 1J0 959 799 J

Centralny zamek z domykaniem szyb i szyberdachu kluczykiem.

 

Czy mogę do tego modułu dopasować kluczyk z pilotem i czy np ten bedzie pasował http://allegro.pl/nowy-pilot-vw-golf-iv-volkswagen-passat-433-mhz-i3757672158.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podeslij vin auta o sprawdze jutro. masz kluczyk z pilotem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podeslij vin auta o sprawdze jutro. masz kluczyk z pilotem??

vin WVWZZZ3BZWE300378 klucza z przyciskami nie posiadam , mam tylko serwisowy i ten bez pilota a i jeszcze posiadam kod pin .Dzieki wielkie za odp.Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam J i on nie obsługuje ori pilotów. Trzeba zmienić komfort...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli nic nie bylo grzebane w module od czasu wyjazdu z fabryki to pilot 1J0 959 753 A da rade wkodowac do tego auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jesli nic nie bylo grzebane w module od czasu wyjazdu z fabryki to pilot 1J0 959 753 A da rade wkodowac do tego auta.

 

Wiec jesli mam vcds i kod pin to da rade to zrobic w domu? czy to bedzie jakaś wieksza kombinacja?bo jest tez kluczyk o oznaczeniu koncowym N moze lepiej podejdzie. Raczej nic nie było grzebane , dziadziuś chyba nie tuningował furki:ocochodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do kodowania pilota nie potrzeba pinu. tylko do kodowania transpondera. transponder mozesz albo nowy zakodowac albo przelozyc z obecnego klucza.

kluczyk 1J0 959 753 A i 1J0 959 753 N uzywaja tej samej elektorniki. roznica jest tylko w ksztalcie przyciskow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chudy_lis wielki dzieki za info, zamówie któryś z tych dwóch zobaczymy co wyjdzie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy dało by rade przypisać ten kluczy http://allegro.pl/pilot-1j0-959-753-p-433mhz-vw-skoda-seat-i3750606814.html#delivery i czy funkcja otwierania bagażnika by działała? bo znalazłem coś takiego jest to kluczyk z tej samej seri http://www.passatplus.de/umbauteile/schluessel/index.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie powinien pasowac ale nie jestem w stanie tego potweirdzic.

napisz do sprzedajacego czy jego klucze 2 przyciskowe maja 3ci przycisk w srodku.

ja mam na sprzedaz klucze ktore maja 3 przyciski ale sa wkladane do 2 przyciskowej obudowy i sprzedawane jako 2 przyciskowe.

mysle ze u niego bedzie to samo.

mozesz tez kodowac 1J0 959 753 B.

jakikolwiek zakodujesz to nie ma pewnosci ze 3ci przycisk bedzie dzialal.

mialem klienta z a3 kiedys i wkodowalem 3 przyciskowy i srodkowy przycisk nie dzialal. znaczy auto na niego nie reagowalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności