-
Liczba zawartości
777 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
2
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez dszyszko
-
Czy ktos wie jak opoznic czas załączenia spryskiwaczy reflektorów ksenonowych? W B6 mozna bylo bez problemu to w sterowniku zrobic, ale juz w tym nie widze takiej mozliwosci? Ktos, cos wie w tym temacie. Chlapanie po swiatlach i masce przy kazdym uzyciu wycieraczek (spryskiwaczy) zaczyna mnie drażnić. Oczywiscie moge wylaczyc swiatla, ale nie o to mi chodzi.
-
Jak się powinno eksploatować skrzynie DSG?
dszyszko odpowiedział WW → na temat → Silnik, skrzynia biegów
Czego możesz sie spodziewac? Niczego... Chyba ze poprzedni wlasciciel nie dbał itd, ja poprzedni z dsg kupiłem majac 210k i zero problemów, oczywiscie co 60k wymiana oleju w skrzyni a tak poza tym tylko jeździć i cieszyc sie automatem :-) -
nie prosciej bedzie Tobie zaopatrzyc sie w Else? Tam jest wszystko co potrzebujesz, sam schemat to jedno, ale masz tam umiejscowienie elementow, demontaz czesc itd, na pewno sie przyda programik a i szybciej znajdziesz co potrzebujesz w kazdej chwili.
-
RNS 510 Skróty klawiszowe i ukryte menu
dszyszko odpowiedział temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
No wlasnie, nie moge sprecyzowac kiedy ono sie pokazuje :-) -
RNS 510 Skróty klawiszowe i ukryte menu
dszyszko odpowiedział temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
Dopisze do tego tematu moje zapytanie, czy ktoś moze powiedzieć kiedy pojawia sie boot logo w rns? Oczywiscie wiem ze na poczatku, podczas uruchomienia, ale problem jest a moze i nie nie, ze nie zawsze mi sie wyswietla?! Po wylaczeniu przyciskiem i ponownym wlaczeniu radia nie pokazuje mi sie, ale po wylaczeniu stacyjki juz tak, z tym ze nie zawsze. Mialem samochod zamkniety kilka godzin i po uruchomienia silnika bootlogo nie pokazalo sie i nie wiem czemu, kwestia softu, mam 5270? -
Nie mozesz sprawdzic bledow, vcds cos na pewno powie :-) czy jest sens zgadywac? Bledy i pomiary blokow pomiarowych wiele mowia o problemach.
-
Blad mialem ale nie pamietam juz jaki? Co do kosztow, udalo mi sie kupic uszkodzona sprezarke zexela za grosze ale ze sprawnym sprzeglem, wymiana zajela łącznie kilka godzin, problem ze zdjęciem samego sprzęgła, co do czynnika niestety trzeba go spuscic, bo z dolu samej sprezarki i sprzegla nie rozdzielisz.
-
Spalony elektromagnes w sprezarce, spalila sie cewka na sprzęgle i stad ten dym i pewnie smród :-)
-
[B6] Znaczki/emblematy na tylną klapę
dszyszko odpowiedział Albercik → na temat → Nadwozie i wnętrze
ponizej wymiary montazu napisow z tylu: Napisy z tyłu - Limousine.pdf Napisy z tyłu, R36.pdf Napisy z tyłu, Variant.pdf -
[B6] Znaczki/emblematy na tylną klapę
dszyszko odpowiedział Albercik → na temat → Nadwozie i wnętrze
tak, że wychodziły z fabryki samochody, które nie miały fabrycznych napisów z tyłu. Taką informacje możesz uzyskać jak zdekodujesz numer VIN, pozycja: brak oznaczeń na tylnej klapie. Miałem takie "opcje" w przypadku moich samochodów. -
Zmiana loga startowego RNS 510
dszyszko odpowiedział MrZi → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
Odświeżę temat, w RNS 510 na sofcie 5270 można bezproblemowo zmienić logo startowe (bootlogo) poprzez stronę: http://netdata.be/iso/? - postępując według instrukcji ze strony wygenerować obraz iso i nagrać na płytkę. Ja to zrobiłem na zwykłej "biedronkowej" z prędkością 10x (wolniej programowo się nie dało) i jakimkolwiek programem (ja użyłem Ashampoo Burning Studio) - JEDYNY CHYBA WARUNEK: użyć Track On Once poniżej na temat błędu podczas updatu, błąd: Software Loading Error (010306) http://netdata.be/iso/?action=faq -
No i właśnie zaczęło padać!
-
Czy oby na pewno dzisiaj na PGE? Pogoda sie lekko psuje, żeby deszcz nie lunął?!
-
Możesz się podpiąć pod cokolwiek gdzie występuje podswietlenie przycisku, nic nie trzeba wiercic, kazdy przycisk ma osobne zasilanie do diody podswietlajacej dany przycisk gdyż jest regulowana moc swiecenia poprzez regulator obok wlacznika swiatel.
-
Do wymiany klockow z tylu potrzebny jest komputer (VCDS) do cofniecia (otwarcia) zaciskow w module hamulca, po wymianie trzeba je zamknac i wykonac test. - - - - - aktualizacja - - - - - To wszystko zalezy od tego jak wygladaja te tarcze, sa podane wartosci grubosci tarcz do jakich powinno je sie wymienic, poza tym warto zobaczyc czy nie ma "rantów" na tarczach, ktore w razie czego warto przetoczyć.
-
Z boku to faktycznie wygląda jak połączenie B7 w wersji europejskiej z amerykańską. Z przodu widać jakiś lift, najmniej mam wrażenie z tyłu. Za to środek jest widać zmieniony, ciekawe jak z samym wyposażeniem, silniki zapowiadają się ciekawe, 2.0TDI 240KM?!
-
cześć, mogę polecić nocleg w domu u mamy. Jest to spory teren(ogród) w Gdańsku, może po krótce opisze: - dom z dostępem do dwóch pokoi - dostępne wszystkie media (gaz, woda, prąd) - dostęp do łazienki, kuchni (współdzielona z moją mamą) - internet bezprzewodowy w całym domu - miejsce parkingowe niestrzeżone, ale na zamkniętym terenie (w razie dużej potrzeby możliwość parkowania w garażu z alarmem) - miejsce na dworze z możliwością grillowania - w odległości najbliższego skrzyżowania przystanek autobusowy oraz tramwajowy. - plaża z możliwością kąpieli w odległości około 15-20 minut piechotą (bezproblemowy dojazd samochodem bądź komunikacją miejską) w razie pytań priv.
-
Kontrola zegarow i brak czerwonego P
dszyszko odpowiedział kalius → na temat → Passat B6-B7 (3C) i CC
mozesz podac jakis link, albo mozna to samodzielnie wykonac? -
Kontrola zegarow i brak czerwonego P
dszyszko odpowiedział kalius → na temat → Passat B6-B7 (3C) i CC
chyba nie do konca rozumiem ten filmik, a raczej jak ma to zrobione. Opcja Staging oraz Indicator celebration sa nieaktywne a ma uruchomione wskazowki. Ktos wie jak to zrobil? -
niestety, nie ma "jakiejs" kombinacji do uaktywnienia takiej opcji. W kazdym alarmie (a raczej w wiekszosci dobrej marki) jest mozliwosc wejsca w tryb serwisowy, w którym mozna zmieniac rozne parametry alarmu, jednak kazdy model ma inny sposob, inny parametr etc wiec bez znajomosci modelu alarmu nic sie nie zrobi.
-
Taki mały dodatek, logo VW w przednich drzwiach:
-
Niestety w ramach prawa obowiazujacego w UE nie wolno uzywac podczas zamykania samochodu automatycznego domykania szyb. Mozesz tylko wlaczyc taka "opcje" ze podczas dluzszego przycisniecia przycisku zamykania w pilocie szyby zamkna sie do konca (w standardzie czasami jest tak, ze szyby zamykaja sie tak dlugo jak trzymasz przycisk na pilocie). Inna sprawa, mozna to ominac, jest zamontowania niefabrycznego alarmu, z opcja komfotu VW, ktora powoduje ze podczas zamykania centralnego zamykaja sie automatycznie szyby.
-
Jaki macie przebieg w swoich B6 +dotychczasowe naprawy
dszyszko odpowiedział wozny83 → na temat → Ogólne tematy i dyskusje
Po sprzedazy mojego B6 moge sie wypowiedziec silnik BMP, modelowy 2008, 2.0 TDI 140KM DSG PD, Variant - kupilem z przebiegiem 210k - po 3 latach uzytkowania sprzedalem i mial 270k co robilem: - wymienilem olej w DSG - wiadomo, normalne wymiany co rok/2 lata, czyli olej, filtry poza tym: - na samym poczatku zabierak od pompy oleju, koszt 15zl a poza tym NIC... samochod sprzedalem majac 270k i zero problemow z pompowtryskami (odczyty VCDS w normie), dwumasa (zero odgłosów), DPF'em (poziom popiołu w normie) ogolnie zero problemow podczas 3 letniego uzutkowania B6 -
Elsa pisze tak: BXE >2006 co 120 000km (pasek rozrzadu) BXE 2007> co 150 000km (pasek rozrzadu) czyli u Ciebie co 150k natomiast co do czesci: oryginalny zestaw naprawczy: pasek, 2x rolka, 2x nakretka w salonie VW kosztuje 520,02PLN, brakuje pompy, moze warto sie zastanowic nad oryginalem?
-
Zasilanie do lampki jest w kostce: T6b/5, kolor czerwono/niebieski (0,5mm), zasilanie prowadzi od Sterownika instalacji elektrycznej samochodu, a dokładniej od przekaźnika 2 zasilania napięciowego zacisku 30
