Skocz do zawartości

StaryKoniu

  • Liczba zawartości

    339
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez StaryKoniu

  1. O mój boże Przeraża mnie zdejmowanie zderzaka na parkingu pod blokiem Nawet nie wiem jak do tego się zabrać.. ale dzięki za info - uświadomiłeś mnie co i jak - musiałem rurę wcisnąć w intercooler i prawdopodobnie wyskoczyło z mocowania Jak auto jedzie nie ma dzwieku ale jak jest na luzie to jest strasznie irytujący, brr ! PS. Mogę tak jeździć do weekendu czy lepiej nie ? Hmm PPS. Czy jak zdejmę dolną osłonę silnika będę miał wgląd w dolne mocowanie intercoolera ? Do góry widziałem, ze zaczepy siedzą na miejscu
  2. czytałem ale zdjęć nie ma Nie bardzo wiem w którym miejscu mocowany jest intercooler ?
  3. Witam Mam pytanie - wymieniałem oringi na rurze wychodzącej z Intercoolera i idącej do kolektora. Od tego momentu zauważyłem, dziwny dźwięk z okolic intercoolera (cos ocieranie plastiku o plastik - mega wk*rw*ające ) Jak trzymam Intercooler - dzieku niema, wystarczy ze lekko go podniose to tez dzwiek znika Zobaczcie: Jak dostać sie do intercoolera ? W ktorym miejscu intercooler jest mocowany ?
  4. wlasnie wiem mniej wiecej gdzie ale nie umiem ich "wymacać" po omacku, hmm W necie tez nie moge znalezc zdjecia lampy po FL od tyłu zeby zobaczyc mocowanie postojówek
  5. normalne, wyjedz w trase z 50km to zobaczysz ze zasięg wg. komputera znowu urośnie
  6. Otoz to! Dziekuje uprzejmie:) Jednak mam dosc wyciapana w miejscu gdzie dotyka ząbek w rurze dolotu (niestety ząbek tez wyciapany) PS. One są jednakowe na calym dolocie ? CHodzi mi dokladnie o 2 klamry na rurę ktora wychodzi od Intercoolera i idzie do kolektora
  7. Potrzebuję wiedzieć numer części spinek (klamry), które mocują dolot (rury turbo) w Passat B5FL Nigdzie nie mogę ich znaleźć.. hmm
  8. jakie dokladnie ma oryginalna rura dolotu, ktora wychodzi z intercoolera i idzie do kolektora ? SZukac oryg. uzywki czy nowa podrobe za ok 60zl ? Hmm
  9. Ależ skąd.. Dużo osób pisało że przy palenie sprzęgła pomaga, hmm stąd pytanie
  10. LOL - a jak przypalić sprzęgło ? Pytam, bo mi szarpie przy ruszaniu jak zimny, jak się nagrzeje to wszystko elegancko i gładko
  11. StaryKoniu

    olej w dolocie

    Witam, jakie oznaczenie ma rura, która wychodzi od intercoolera i idzie w stronę kolektora ? Ta w kształcie litery "S" Mam wyrobione ząbki ktore trzymają rurę - rusza mi się. Pytanie - szukać używki czy kupić nowy zamiennik za ok 60zł ?
  12. masz moze jakies zdjęcie jak tam dokladnie wyglada ? Probowalem robic telefonem ale nie moglem zpalac ostrosci - nie wiem jak dokladnie wyglada ta oprawka, jak ja wyjac i jak wlozyc, hmm Jakies kabelki tam "wymacałęm" ale było wiecej niz 2 (wiec pewnie od długich wymacałem)
  13. Kurde moze to banalne, ale NIE mogę znaleźć postojówek.. ehh - w sensie po omacku Postojówki są w miejscu gdzie długie (za tą osłoną plastikową, prawda ?) Żeby wymienić postojówki, muszę wyciąnąć silniczek od regulacji wys. lampy ? Ni hu hu nie moge sobie dać rady
  14. Niestety ząbki są wyrobione i rura lata i poci się. Przewiercic wkretem czy kupić nową? Sporo osób radzi przewiercic hmmm PS. Założyłem metalową opaskę zaciskową zaraz za tą klamrą oryginalną i mam wrażenie ze rura siedzi dużo ciaśniej - zobaczymy jak to będzie w praktyce
  15. Jeszcze nigdy tego nie robiłem - chyba najwyższa pora
  16. tak, EGR jest szczelny - nie poci się. Wydaje mi się, ze jest zamknięty - plus taki, ze spaliny przestał być gryzące - oraz narazie nei zauważyłęm falowania obrotów i dawania przy tym gryzącego dymu - wow! Jesli to "naprawilo"problem to MIŁO !
  17. U mnie na postoju spalanie jest 0,5-0,6l/h Spalanie srednie ok 7-8l (miasto), ok 5,5l (trasa) Najbardziej denerwuje mnie to ze raz jest moc a raz "jest moc" ale idzie nie jak 130km a jak 90-100km... Ahhh ! Geometrie mialem czyszczona 1,5roku temu (wpadala w tryb awaryjny), teraz nie przeladowywuje ale gwizdze...
  18. Ja dzisiaj zaślepiłem EGR (a w zasadzie śrubką wężyk dochodzący do gruszki w EGR), EGR już nie działa ? Mogę tak jeździć z zaślepionym wężykiem ? Czy muszę mechanicznie zaślepiać dwoma blaszkami EGR'a ?
  19. A ja u siebie mam synchronizację: 0.0 -0.6 -1.1 0.0 i tak w kółko ... Rano zapala mi od strzała - czasami dolega mu brak mocy - czuć, że po wciśnięciu gazu nie ma już tego wduszenia w fotel tylko przyśpiesza gorzej - ale przyśpiesza nienagannie - ale brakuje wciskania w fotel... kwestia synchronizacji ?
  20. Gdzie znajde czujnik temp paliwa w avf bo wywala mi blad?
  21. Sam z ciekawością bede śledził ten temat, też lubi dawac mi smierdzacym dymem i falowac obrotami...
  22. Panowie, Mam straaaszną rozterkę nt. zmiany B5FL w dieslu na B5FL w benzynie.. Obecnie mam 1.9TDI 130KM - jestem zadowolony ale z racji niedługiego wyjazdu do DE na stałe zmuszony będę wymienic diesla na benzynę (auto tańsze w naprawach, w dieslu obecnym nie dostanę EKO4 (zielonej etykietki)) W związku z tym pytanie - jak wygląda spalanie w Passacie B5FL w 1.8 oraz 2.0 (wersja kombi), nie ukrywam że chciałbym 1.8T ale ciezki dorwać dobry egzemplarz.. Na co zwrócić uwagę przy zakupie B5FL w benzynie ? Jaka wersję lepiej wybrać? Myślałem o Opel Vectra C, silnik 1.8 16V 122km - nie jest to demon prędkości ale silnik stosunkowo bezawaryjny, łatwy w obsłudze etc..
  23. A powiedz mi - jak nie mam tych nakrętek to czynnik moze mi uciekać ?
  24. Hello, mam pytanie - gdzie dostanę te 2 nakrętki nakręca się na zaworki do nabijania klimy, bo nie mam ich.. Nie wiem jak one fachowo się nazywają a ASO dostanę czy tylko razem z rurkami ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności