Skocz do zawartości
jedrus

Co Ci sie nie podoba w passacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Rafał wszystko to co wymieniłes jest do zrobienia i to nie wielkim kosztem ;) wpisz po kolei te same hasła do szukajki.

 

dobre drogi macie we wrocławiu, bo u mnie nic nie trzeszczało ale przez pare miesiecy po sprowadzeniu teraz jest mielonka..

 

 

Jest dokładnie jak mówisz, wszystko do zrobienia tylko.. trzeba mieć chęci:D. Wstyd przyznać ale.. dopiero dzięki temu forum zacząłem być "świadomym" posiadaczem, obserwować co go boli i sprawdzać.. przyczyny. Niedługo będzie idealny :D

 

Odnośnie dróg, cóż.. jako że pracuję w instytucji która zawiaduje wrocławskimi drogami nie pozostaje mi powiedzieć nic innego jak: nie wiem o czym mówisz, drogi są wypas :D ( oprócz Grota-Roweckiego i Krakowskiej- ale pracujemy nad tym :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
plastiki nie trzeszczą
płytka oblana plastikiem,

Rohan tylko mi tu bez pod tekstow chyba ze jakis problemik to stawaj do pojedynku

bron - woda ognista i zobaczymy kto szybciej pod stolem polegnie:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rohan tylko mi tu bez pod tekstow chyba ze jakis problemik to stawaj do pojedynku

bron - woda ognista i zobaczymy kto szybciej pod stolem polegnie:D

 

Na życzenie Panie, na życzenie!!!:cool:

... tylko zapodajmy coś zacnego, nie to.. angielskie paskudztwo.. na myszach :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :) Posiadacze BMW i Mercedesów mogą narzekać na spalanie. Ci którzy mają francuzów zawalają swoje fora z problemami z paleniem w zimie. Posiadacze japońców narzekają na ceny części, amerykańców na ich brak na rynku. Jednakże każdy z nich ich używa i to chyba dlatego że posiadają swoje dobre strony :D

Mnie w pasku też denerwuje nieco jego mankamentów. Ale innego samochód nie chce mieć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dodam trochę swoich powodów do nerwów na te wspaniałą maszynę :) :)

 

- słaba antena od radia(chyba że tylko moja) acha, i czemu jak ją odkręcę to nie chce wyjść jakby coś ja jeszcze trzymało?

 

Moja jest idealna ;) ...

 

Mnie drażni tak naprawdę tylko i wyłącznie prawe lusterko. Czasem mam wrażenie, że żona w torebce większe nosi ;) ...

Reszta jest do wytrzymania :) ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to prawe lusterko to rzeczywiście porażka.Nie wiem czemu ktoś z VW wymyślił coś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polówka żony- mimo tego że kurdupel nie umywa się do mojego paska- jest tutaj o niebo lepsza

dobrze napisane - coś co się nie umywa do czegoś jest lepsze;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie dróg, cóż.. jako że pracuję w instytucji która zawiaduje wrocławskimi drogami nie pozostaje mi powiedzieć nic innego jak: nie wiem o czym mówisz, drogi są wypas ( oprócz Grota-Roweckiego i Krakowskiej- ale pracujemy nad tym )

To już będę wiedział do kogo uderzyć jak nieopatrznie rozwalę sobie auto na wypas drogach Wrocławskich. :D

Małe OT. Nie mieszkam już we Wrocławiu od 20 lat ale z zamkniętymi oczami mogę jechać i wyliczać dziury które są np. na Hubskiej (kiedyś tamtędy jeździłem żukiem dostawczym z bazy WKTS do szpitala), oprócz tych które doszły. A wiem bo regularnie jeżdżę do Wrocka (mieszkają tam moi rodzice).:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To już będę wiedział do kogo uderzyć jak nieopatrznie rozwalę sobie auto na wypas drogach Wrocławskich. :D

Małe OT. Nie mieszkam już we Wrocławiu od 20 lat ale z zamkniętymi oczami mogę jechać i wyliczać dziury które są np. na Hubskiej (kiedyś tamtędy jeździłem żukiem dostawczym z bazy WKTS do szpitala), oprócz tych które doszły. A wiem bo regularnie jeżdżę do Wrocka (mieszkają tam moi rodzice).:D

 

Nie sposób odmówić słuszności twierdzeniom kolegi :D Jednakże byłoby ewidentną niesprawiedliwością pominiecie milczeniem tego, jak wiele już zostało zrobione, by uczynić to miasto bardziej przyjaznym pod względem jakości dróg :D. Ja tam.. do pracy już pomykam"lotniskiem", choć to oczywiście czysty zbieg okoliczności :D:D:D

Jak zwykle.. pozostaje odwieczna zagadka, tutaj uprzedzając ewentualne pytania odpowiem: też nie wiem!:D Nie wiem.. jak można sytuować studzienki odwodnienia w nowo wybudowanej drodze w taki sposób...że za każdym razem gdy pozostając w mylnym zgoła przeświadczeniu że wszystko jest ok, pomykamy taką droga, niszczymy na źle wyprofilowanych studzienkach.. zawiechę ;)

 

dobrze napisane - coś co się nie umywa do czegoś jest lepsze;)

bo jest lepszy.. w ogólności i pod wieloma szczegółami:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt, we Wrocku dużo zostało zrobione ale ile jeszcze jest do roboty :eek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pozostając w mylnym zgoła przeświadczeniu że wszystko jest ok, pomykamy taką droga, niszczymy na źle wyprofilowanych studzienkach.. zawiechę ;)

Ja tez OT małe zrobię ;). Koledzy w Gdańsku nie lepiej... :/ najpierw zamykają główną alterię w środku lata i to w czasie jarmarku dominikańskiego, robią niby ten asfalt i wszystko wygląda ok przez 3-4 miesiące. Potem asfalt pęka, studzienki się zapadają (i to sporo!) i po roku nowej drogi już są łaty wogóle niezrównane z nawierzchnią i przyklepane łopatą bo walca wypuścić szkoda. Wlot do Gdańska z krajowej 7 to jakaś pomyłka, przez 9 lat jak jeżdzę to ciągle to wymaga natychmiastowego remontu i jedyne co robią to próbują wyrównać nawierzchnię i zaje...ste koleiny samym zrywaczem nawierzchni bo na remont nie ma czasu. I tu wracając do tematu: w moim pasku wkurza mnie zawieszenie, trzeszczące plastiki i prostowanie felg co 2 lata, ale nie do producenta mam te pretensje bo na ich drogach nie ma takich efektów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w tytule.

To mój czwarty pasztet i tak miało być! Trzy poprzednie (B3, 2xB4) były w benzynie. Na warszawskich ulicach w korkach średnie spalanie było porażką (12-13 l/100). Prawda że żaden z nich nie sprawiał mi kłopotów technicznych (zero awarii), tyko normalne wymiany eksploatacyjne. Szkoda się było ich pozbywać, ale lepsze jest wrogiem dobrego.

Obecnie przesiadłem się na klekota Varianta z 2004 r. z AWX-em. wyposażony we wszystko oprócz NAVI i sensorów deszczu. Klekot pali mi w Wawie przeciętnie 7,9 l/100. Niedawno robiłem trasę 2000 km i pomimo butowania wyszło 6,4 l/100. To mi się też nie podoba. Nafciarze zbankrutują!

Najbardziej w nim nie lubię tego, że tak mi się podoba i nie mogę go widzieć z zewnątrz jak nim jadę (ktoś już tak napisał)!

Klekot dostał 10. 11. 08 nowe zimowe buty i będziemy się mierzyć z zimą.

 

Jestem tak bardzo zawiedziony, że następny też będzie pasztet. Jestem masochistą i lubię sobie pocierpieć.

Edytowane przez netadmin_47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie że ciągle ściąga w prawo i nie mogę dojśc co jest tego przyczyną. Podejrzewam że był walnięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sciąga na lewo;-/Prawdopodobnie dzwon przesuniety lub wózek...Jak najszybciej do stecji diagnostycznej i dobrego blacharza:)Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi sciąga na lewo;-/Prawdopodobnie dzwon przesuniety lub wózek...Jak najszybciej do stecji diagnostycznej i dobrego blacharzaPozdrawiam
Wkurza mnie że ciągle ściąga w prawo i nie mogę dojśc co jest tego przyczyną. Podejrzewam że był walnięty.

Zamiencie sie co jakis czas to moze wam sie bedzie wydawac ze jest wszystko OK, albo chociaz jakies urozmaicenie bedzie:DPozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky

tylko jedno - łuszczyca przy obudowie konsoli opuszczania szyb, auto w środku wygląda jakby zeszło wczoraj z taśmy a wygląd łuszczących się plastików przyprawia o młdłości,

dziwne ,że wszystkie auta koncernu vw seat cierpią na to samo, tylko w audi jakoś udało się temu zapobiec .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak stane na światłach to czuję się jak rybka w wodzie : cały czas ją słyszę - tę wodę mam na myśli. Bulgocze, przelewa się i wraca, znowu bulbul....i znowu bul... i zielone i ruszamy ....uffff nabieram powietrza i już nie słychać bulbul....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak stane na światłach to czuję się jak rybka w wodzie : cały czas ją słyszę - tę wodę mam na myśli. Bulgocze, przelewa się i wraca, znowu bulbul....i znowu bul... i zielone i ruszamy ....uffff nabieram powietrza i już nie słychać bulbul....

Jest na ten temat na forum. Poczytaj.

Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodam jeszcze jedno do tej listy...

WKU........JĄ mnie te cholernie szerokie przednie słupki!!

co za palant je takie zrobił... wcześniej miałem stare Audi 80 B4 i jadąc w zakręcie, który szedł w lewo mogłem spokojnie patrzeć "przez słupek" i widzieć co jest za zakrętem, a tutaj ten słupek przy kierowcy to jest jak "ruba baba w ciąży" - do przesady gruby (partactwo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość paulo26rp

codo tylknych lap to sie zgadzam:P ale każdy kombii tak ma nie tylko VW:P

(posiadacz passata 2002rok) stuka coś w kokpicie jak cholera, tempomat sie zdu..ł, za dużo ruchomych części w zawieszeniu:/ za mały zbiornik spryskiwaczy(a mam xenony co dodatkowo jest obciązające:/) ale ogólnie silnik jest nie do zajeba..a:) kuzyn ma takeigo i już bez większych usterek 320tyśkm i non stop FULLPOWER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności