Skocz do zawartości
sergiusz-

[B5] Rozmiar felg do B5 3BG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szanowne Grono Passaciaków - pytanko mam :)

czytałem czytałem i już troche wiem.

ale celem potwierdzenia pytam:

mam felgi 6,5Jx16 ET42 - od B6

i tak kombinuje czy do B5 założyć na nie opony 205/60/16 czy 195/60/16(zimówki), dlaczego takie duże fele i wysokie opnony ktoś zapyta, ano dlatego że jak naj....ie śniegu to musze się przedzierać przez zaspy, więc kombinuje jak by tu troszkę do góry dzwignąć passka.

ktoś śmiga B5 na podobnych parametrach??

 

z góry dzięki za odpowiedź

 

pzdr marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, znajomy ma do sprzedania takie felgi http://moto.allegro.pl/felgi-alu-17-oryginal-seat-leon-altea-nowe-i1357613722.html pytanie - czy podejdą te fele do passata jeśli tak to czy wybrać oponki 205/50 czy 225/45 proszę o poradę dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, znajomy ma do sprzedania takie felgi http://moto.allegro.pl/felgi-alu-17-...357613722.html pytanie - czy podejdą te fele do passata jeśli tak to czy wybrać oponki 205/50 czy 225/45 proszę o poradę dzięki

 

Witam

Felgi będą pasowały ale potrzebowałbyś dystansu 15mm żeby wszystko było OK.

Moim zdaniem 205/50 byłoby OK

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Szanowne Grono Passaciaków - pytanko mam

czytałem czytałem i już troche wiem.

ale celem potwierdzenia pytam:

mam felgi 6,5Jx16 ET42 - od B6

i tak kombinuje czy do B5 założyć na nie opony 205/60/16 czy 195/60/16(zimówki), dlaczego takie duże fele i wysokie opnony ktoś zapyta, ano dlatego że jak naj....ie śniegu to musze się przedzierać przez zaspy, więc kombinuje jak by tu troszkę do góry dzwignąć passka.

ktoś śmiga B5 na podobnych parametrach??

 

z góry dzięki za odpowiedź

 

pzdr marek

 

Witam

Felgi będą pasować do Passata B5

Opony na zimę to 195 chyba będą lepsze

To wcale nie są duże felgi z wysokimi oponami, jeśli przyłożysz je do porównania z ori felgami 15" to będą miały dokładnie taką samą wysokość więc Passka wcale one nie podniosą do góry

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie.

felgi to 7 cali szerokosci i 35 et.

Temu tak pozno bo ciezko jest dogadac sie z wlascicielem sklepu.

I beda wystawac ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będą, o czym pisałem chwilę wcześniej, zanim zapytałeś.

Miałem przez kilka lat 7.5 z et 35 i było OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, bo jestem tu nowy i mam pytanie czy do B5 wejdą 8x16 et 35 i jakie oponki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam chciałbym wiedzieć jak sie nazywają takie oryginalne felgi jak na zdjęciach i jakie opony do nich najlepiej dobrać do B5 fl sedan

fa5a75d0.jpg

1402259483_2

48795132.jpg

Edytowane przez stinger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki tomek1790

 

a może ktoś z was ma takie do sprzedania? Aktualnie mam road america i te chce jako drugie ?

Edytowane przez stinger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam na allegro są 2 komplety takich alufelg z oponami. Jedne za 1000zł a drugie nie mam pojęcia. Poszukaj trochę na allegro lub załóż na forum w dziale Kupię temat, że poszukujesz takich kół.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko...w przyszłym tygodniu jadę po alufelgi RONAL 17" SKRĘCANE - 2 CZĘŚCIOWE 5X112 8JX17H2 ET 35 z oponami PIRELLI P ZERO ROSSO 225/45/17 91Y czy pod względem technicznym będą pasowały do mojego passata?? Nie będzie z nimi żadnego problemu? Na miejscu nie mam możliwości założenia ich i przejechania się na nich. Sam też dobrze nie orientuję sie w tym temacie:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam pytanko...w przyszłym tygodniu jadę po alufelgi RONAL 17" SKRĘCANE - 2 CZĘŚCIOWE 5X112 8JX17H2 ET 35 z oponami PIRELLI P ZERO ROSSO 225/45/17 91Y czy pod względem technicznym będą pasowały do mojego passata?? Nie będzie z nimi żadnego problemu? Na miejscu nie mam możliwości założenia ich i przejechania się na nich. Sam też dobrze nie orientuję sie w tym temacie

Koła wejdą bez najmniejszego problemu, nie będą o nic ocierać. Poprawią wizualnie trochę wygląd samochodu bo koła będą stały trochę szerzej w porównaniu do ori kół

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie OK.

Ja miałem w B5 8x18 z et 35 więc to samo.

Do tego guma 235/40, a więc wyższa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Właśnie o nich myśle ale nie ma 2 dekielków narazie nie znalazłem na allegro innych dekli. Opony nowe jeszcze nie wiem jakie, jakie byście polecili ?

P.S. Ile kosztuje malowanie felg?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Opony nowe jeszcze nie wiem jakie, jakie byście polecili ?

 

Tutaj masz temat o letnich oponach, poczytaj i jak coś to dopytaj się w nim:

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=1076&page=20

 

P.S. Ile kosztuje malowanie felg?

 

To już zależy od rozmiaru felg i zakładu w którym będziesz je malował. Myślę, że mniej/więcej 400-450zł za 17'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma parametrów felg w aukcji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności