Skocz do zawartości
sergiusz-

[B5] Rozmiar felg do B5 3BG

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie interesuje założenie felg 18"

http://allegro.onet.pl/vw-passat-golf-audi-a6-a8-18-komplet-alu-lato-i1431101137.html

Takie jak te ciekawe czy podejdą takie z oponami 215/55/18 ????????

z takimi oponami nie podejdą 225/40 mają być,raczej ET 45 mają jeśli są oryginały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam obecnie mam taki sam zestaw i jest ok zadnych przytarc ani tym podobnych ale wcześniej miałem 19/35/215 i musze ci powiedziec ze jedyne przytarcia były na dolnej cześci nadkola od strony zdezaka w kształcie jaja wiec nic wielkiego wyglad zaj.. ale odradzam pojeżdziłem troche i zmieniłem na mniejsze zero komfortu i zawieszenie do wymiany pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy przy ET42 i 8,5J 18", opona 225/40 nie bedzie "naciągnieta" i czy jakiś dystans do tego bedzie trzeba/można? z gory dzieki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Czy przy ET42 i 8,5J 18", opona 225/40 nie bedzie "naciągnieta" i czy jakiś dystans do tego bedzie trzeba/można? z gory dzieki za odp.

opona będzie miała lekki naciąg,jeśli chodzi o dystans to jedynie z tyłu,bo z przodu nic nie wejdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale z przodu obcierac tez nie powinna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale z przodu obcierac tez nie powinna?

nie będzie obcierać masz jeszcze z 7mm luzu od błotnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam są rozne opinie na temat felasi ja osobiscie praktykoje ja fabryczna 15cali to na takich jezdze zima blaszak lato alusy 195/65/15 , a dlaczego , mianowicie licznik nieoszukuje predkisci , i niwybija tak szybko wachaczy . Podrawiam wszystkich.

P.S. Wiem ze młodzi lubią miec ladne fele i szerokie no ladnie to wygląda powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko chcem kupić aluski ASA LICENSED BY BBS przód 8x17 tył 9x17 ET35 oponki 205x40 /225x35 Dunlop sp sport 9000 czy nie będą obcierać i wystawać za obrys passka?? jak to będzie wyglądać??

 

POZDRAWIAM!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam pytanko chcem kupić aluski ASA LICENSED BY BBS przód 8x17 tył 9x17 ET35 oponki 205x40 /225x35 Dunlop sp sport 9000 czy nie będą obcierać i wystawać za obrys passka?? jak to będzie wyglądać??

 

POZDRAWIAM!!!

nie będą tym bardziej że te z przodu są za wąskie i za niskie,a z te z tyłu również za niskie do passata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jakie oponki będą najlepsze??

 

POZDRAWIAM!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jakie oponki będą najlepsze??

 

POZDRAWIAM!!

 

Do felgi 8" jakieś 215/225,a do 9" 235 bym założył :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakie oponki będą najlepsze??:niekumam

 

---------- Post added at 21:18 ---------- Previous post was at 21:15 ----------

 

To znaczy jaki profil??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jakie oponki będą najlepsze??:niekumam

 

Czy ja aby mam drukowanymi pisać? :hmm

 

Zależy czy ma wyglądać czy być wygodne ;)

Jak wyglądać to węższe :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

215/45 przód lub tył 225/45 ,235/40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam fabryczne 18" i jest ślicznie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Planuje kupic do paska alufelgi 18' i jakies opony letnie. Juz od dawna rozgladam sie po allegro i generalnie nic ciekwego nie ma.. a jak juz sie cos znajdzie to albo drogo, albo daleko, z wysylkami nie chce mi sie bawic bo wolal bym je najpierw zobaczyc.. W koncu znalazlem cos sensownego i za rozsadna cene, tylko teraz pytanie czy to bedzie pasowac do mojego paska..

 

Felgi sa dosyc szerokie, nie obcieralo by nic z przodu?

http://moto.allegro.pl/felgi-rh-8-x18-5x112-vw-audi-seat-skoda-i1460654506.html

 

Ktore z tych opon byly by najlepsze? Nie sa to jakies markowe opony, jak bedzie z jakoscia? Czy moze szukac jakis uzywek ale markowych?

 

http://allegro.pl/225-40r18-rockstone-f-105-wyprzedaz-lato-krakow-i1455263509.html

http://allegro.pl/225-40r18-nowe-opony-letnie-fullrun-225-40-r18-i1461540337.html

http://allegro.pl/minerva-225-45-18-nowe-asymetryczne-ciche-i1450881468.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Felgi sa dosyc szerokie, nie obcieralo by nic z przodu?

http://moto.allegro.pl/felgi-rh-8-x1...460654506.html

 

Felgi wejdą bez problemu, o nic nie będą tarły

 

Jedyne opony o jakich słyszałem spośród wymienionych to Fullrun ale nie miałem do czynienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. przeczytalem uwaznie. I sam juz nie wiem co i jak. Mapet mnie jeszcze zrazil, ze mu opona blotnik wypchala troszke a chcialem wlasnie rozmiar opon 225/40r18 Zamierzam zmienic felgi z orgi na 18"'

Inetersuje mnie czy podejdzie na przod felga 8,5J z opona 215/40r18 i jakie ET felgi by nic nie obcieralo? Bo Felgi planuje nowe wiec jest jeszcze mozliwosc doboru.

 

Natomiast na tyl chcialbym szersza felge 9,5J z opona 225/40r18 badz jesli by nie weszla to 225/35/18 i tez jakie ET proponujecie by nie obcieralo.. Felgi do jakich sie przymierzam to Felgi KESKIN model KT5. Narazie jest to w facie mysli dobierania jak w poprzednim aucie ale dzieki pomocy forum wyszlo idealnie wiec i teraz licze na pomoc. :-)

 

 

Druga opcja to felgi 17" przod i tyl 7,5J

Z opona 215/40r17

Z tym, ze 17" kola to mam w VENCIE i wydaje mi sie, ze do passata za male troszke..

Edytowane przez Sesek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej. przeczytalem uwaznie. I sam juz nie wiem co i jak. Mapet mnie jeszcze zrazil, ze mu opona blotnik wypchala troszke a chcialem wlasnie rozmiar opon 225/40r18 Zamierzam zmienic felgi z orgi na 18"'

Inetersuje mnie czy podejdzie na przod felga 8,5J z opona 215/40r18 i jakie ET felgi by nic nie obcieralo? Bo Felgi planuje nowe wiec jest jeszcze mozliwosc doboru.

 

Natomiast na tyl chcialbym szersza felge 9,5J z opona 225/40r18 badz jesli by nie weszla to 225/35/18 i tez jakie ET proponujecie by nie obcieralo.. Felgi do jakich sie przymierzam to Felgi KESKIN model KT5. Narazie jest to w facie mysli dobierania jak w poprzednim aucie ale dzieki pomocy forum wyszlo idealnie wiec i teraz licze na pomoc. :-)

 

 

Druga opcja to felgi 17" przod i tyl 7,5J

Z opona 215/40r17

Z tym, ze 17" kola to mam w VENCIE i wydaje mi sie, ze do passata za male troszke..

 

 

Z przodu bez obcierania i przeróbek wchodzi R18 8 cali przy ET max 35, opona 225/40 i masz wtedy równo z nadkolem. Z tyłu bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R18 8 cali et 38 opona 235/40 i nic nie obciera.wiem bo mam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności