Skocz do zawartości

-ERNI-

  • Liczba zawartości

    252
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O -ERNI-

  • Urodziny 05/10/1988

Informacje osobiste

  • Imię
    Damian
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    śląsk / wlkp

Samochód

  • Generacja
    Nie passat
  • Silnik
    Nie passat
  • Rok produkcji
    2011
  • Link do tematu o samochodzie
    140562

Ostatnie wizyty

1043 wyświetleń profilu
  1. Dawno już tych Waszych wesołych mord nie widziałem... może by się wybrać...
  2. U nas lekka obsuwa z podziekowaniami, bo sie urlopujemy, ale rowniez wielki szacun dla Wojtka i calej jego rodzinki oraz wielkie dzieki za udane spotkanie i wesola zabawe z całym bractem i siostrami forumowymi do zobaczenia mam nadzieje szybciej niz za rok :kumple
  3. Może jeszcze sie uruchomią Wojtuś bliżej terminu :kumple
  4. Nie moze zabraknac i nas, Wojtus prosze o dopisanie do listy:kumple -ERNI- Julita
  5. My tez juz u siebie. Dla Ziewala i Marleny ogromny szacunek i uklony za mega robote, daliscie czadu! Dzieki wielkie wszystkim i do szybkiego zobaczenia! :kumple
  6. I w tym cała zabawa od razu przecież się nie zarwie - - - - - aktualizacja - - - - - Że jak??
  7. no to jak nie ma miejsca i nie będzie można odseparować jakiegoś placu to temat oczywiście spalony. Ale np takie coś na rowerku trójkołowym, na kacu, może być wesoło
  8. Glosno mysle, moze jakis slalom z parkowaniem tylem na czas lub cos podobnego. Skombinujemy jakies pacholki, albo zrobi sie slupki z butelek plastikowych. Jezeli jest oczywiscie jakis kawalek miejsca na cos takiego. Moze sie to fajnie ogladac
  9. No to czekamy na formularz i byle do czerwca :kumple
  10. dzięki Wojtuś, jak zwykle było extra i do następnego :kumple
  11. Nie może zabraknąć i nas :kumple Romeo9999 + 1 + wlepa Waldekimegi + 1 + wlepa mkpol + Daria R-line thomeck + 1 marcin_pesel + Marlena -ERNI- + Julka
  12. https://www.facebook.com/100009935707732/videos/300846780256510/ Sorry za jakość i muzykę (musiałem wrzucić coś legalnego :dupablada) atomosfera nie do opisania, jak co roku !!! :party
  13. My też już w domu. Wielkie dzięki wszystkim jak zawsze za super udany weekend i do zobaczenia za rok ! Oby nam wszystkim szybko zleciało :kumple
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności