Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

ciekaw jestem czy istnieją jakieś sprawdzone sposoby na oszukanie fotoradaru? Osobiście posiadam CB radio ale niestety przed fotkami cięzko się czasmi ustrzec :kwasny: Czy ktoś z szacownego grona kolegów posiada jakiś patent na to żeby tablice rejstracyjne po zrobieniu takiej fotki nie byly czytelne? Pytam bo może akurat ktoś coś takiego używa i podzieli się doświadczeniami.

pozdrawiam :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wolniej jezdzic, to lepiej chroni niz cokolwiek

 

mozna liscia na tablice nakleic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 4MOTION_LBN

Słyszałem o pomocnym spryskaniu lakierem do włosów tablic, podobno skutkuje. Sam nie sprawdzałem, ale radyjko zawsze pomocne i wiesz przecież które stacjonarne dziś pstrykają oraz gdzie postawione przenośne sprzęty, gdzie latają "cywile" oraz każde inne info o misiaczkach. Wystarczy być czujnym.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Automapa też nieźle sobie radzi jak poświęcisz kilka minut na skonfigurowanie ;)

(przynajmniej jeśli chodzi o stacjonarne)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(przynajmniej jeśli chodzi o stacjonarne)

 

Przenośne też :) no ale jak wiadomo są mobilne choć na AM są punkty gdzie najczęściej stoją no ale na to jest też sposób - CB :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cywilne pomijam, bo za tymi zmianami nikt nie nadąża.

Co do CB, to zdarzają się podpuchy. Znane są takie przypadki np. z ITD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklamowali parę miesięcy temu - jakiś preparat w SPRAY-u. Wystarczy popsikac tablicę i na zdjęciu wychodzi jako biały prostokąt. Choć ja osobiście nie wierzę, że tak to może działac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chodzilo mi o jakieś preparaty do spryskania tablic,czy takowe istnieją, czy faktycznie dają zamierzony efekt? Ale skoro jednak spośród tylu osób na tym forum nikt nic pewnego nie słyszał to można przypuszczać że jednak czujność będzie najlepszym sposobem na "bliskie spotkanie III-go stopnia" :zalamany:

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BZDURA, nic takiego nie ma racji bytu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebwys
BZDURA, nic takiego nie ma racji bytu...

 

oczywiście, że nie... jeśli oko ludzkie widzi, to oko kamerki tym bardziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Skulek

Nie Nie słuchajcie chłopcy są takie preparaty.. I to prawda działają, ale na fotoradary które mają FLESZ (np. radary na niemieckiej autobanie) u nas w Polsce nie ma takich radarków z fleszem, więc one nic nie pomagają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radary z fleszem są-sam widziałem w Poznaniu :) w brzydką pogodę lub noc włączają lampę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są fotoradary z fleszem i na pewno się włączają. Ostatnio błysnął mi taki jeden w przepiekne sobotnie przedpołudnie na Modlińskiej w Warszawie. Chyba zdążyłem się uśmiechnąć, czekam na fotkę. ;). Zdaje się, że był to jakiś nowszy model, w każdym razie mniejszy niż te, które policjanci zwykle rozstawiają przy drogach. Zwykle lampa błyskowa jest czerwona w tym była biała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie Nie słuchajcie chłopcy są takie preparaty.. I to prawda działają, ale na fotoradary które mają FLESZ (np. radary na niemieckiej autobanie) u nas w Polsce nie ma takich radarków z fleszem, więc one nic nie pomagają...

 

To tylko chwyt reklamowy i napewno te preparaty są po to aby naciągać naiwnych !

Co do fleszy to są jak najbardziej w polsce jakiś czas temu bratu migło i foto przyszło.A te co nie migają to poprostu albo atrapy albo wyłączone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hary ma racje , te preparaty to podpucha , widziałem taki test na tvn turbo , w każdych warunkach okazywał sie lipny . Co do foto z fleszem to jak najbardziej są w naszej milicji, tylko flesz włącza sie w odpowiednich warunkach pogodowych ( tak jak w aparatach foto ) Jest jedna różnica błysk jest koloru czerwonego! Co do fotoradarów to w Nysie jest taki wypaśny sprzęt , że można ustawić taki parametr że rozpoznaje osobówkę lub ciężarowe, i osobne prędkości dla tych aut, przy których cyka zdjecia. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej motorem, z przodu nie ma rejestracji, tyl podgiac na wszelki wypadek i mozna szalec :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej motorem, z przodu nie ma rejestracji, tyl podgiac na wszelki wypadek i mozna szalec :rotfl:

 

albo założyć majteczki od dziewczyny na rejestrację :rotfl::rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnosnie zdjec na niemieckiej autostradzie. czy to prawda,ze Polska,podpisala porozumienie z Niemcami i teraz moga oni wysylac zdjecia do nas? wiem, ze do Danii moga,bo dostalem jedno (32 za duzo), ale sprawa sie sypla bo samochod byl sluzbowy i nikt nie byl w stanie mnie rozpoznac :rotfl::rotfl::fuckyou2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności