Skocz do zawartości
MłodyWilk22

Złodzieje!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W związku z przeprowadzanym konkursem na największy przebieg postanowiłem sprawdzic autentyczność swojego przebiegu po nr VIN w salonie VW, bo jak widze wiekszośc osób miła nieźle krecone liczniki, więc dlaczego ja mam być wyjątkiem :)

Pojechałem więc do salonu VW Świtoń-Paczkowski w Lubinie i zapytałem o taką tez usuługe... Pan z usmiechem na twarzy stwierdził, ze jest oczywiście taka mozliwośc za symboliczną opłatę 150zł :mur:

Czytałem już wiele postów i w większości servisów VW usługa ta była darmowa a w jednym przypadku spotkałem się z opłatą 50zł... Ale 150zł?!?!?

Czy opłata za tą usuługe nie powinna być we wszytskich servisach ustalona z góry?!?!?!

Aż mi sie odechciało tego sprawdzać :(

 

Ma może ktoś taką mozliwość, albo bedzie sie na dniach wybierał do servisu gdzie usługa ta jest darmowa?

 

Z góry wielkie dzięki

Pozdrawiam

Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadzwoń do serwisu do rzeszowa, tam Ci powiedzą za darmo

 

Król & Knapik

Al. Armii Krajowej 60, 35-307 Rzeszów tel. 017 862 79 58 fax. 017 857 85 27 email: [email protected]

 

i nie musisz odwioedzać ich osobiście, przez telefon się dowiesz :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cennik to powinien byc taki sam we wszystkich salonach! A co do tego salonu zobacz w moich postach jaka opisalem historie jaka mi sie wydarzyla w tym salonie, nie umieli przegubu dobrze wymienic!!! I to ma byc salon VW, takie tylko zmniejszaja wartosc i jakosc tej marki, pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czytałem już wiele postów i w większości servisów VW usługa ta była darmowa a w jednym przypadku spotkałem się z opłatą 50zł... Ale 150zł?!?!?

Czy opłata za tą usuługe nie powinna być we wszytskich servisach ustalona z góry?!?!?!

Aż mi sie odechciało tego sprawdzać :(

 

No, cóż są ludzie, którzy mają wysoka gotowość do "skubnięcia" bliźniego, gdy sie tylko zdarzy okazja. Dla mnie to sygnał, że ten "salon" trzeba omijać szerokim łukiem.

pozdrawiam

Piotr

PS. To mój pierwszy post na tej liście, więc pozdrawiam wszytkich piszących-czytających.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śliczne dzięki adams, jutro tam zadzownie i mam nadzieję wszystkiego sie dowiem:)

Trochę sie denerwuje tej prawdy, ale chce ją znac :)

No nic, trzymajcie kciuki, jutro dam znać co z tego wyszło...

Pozdrawiam

Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz też sprawdzic w ASO skody w Legnicy na ul. Jaworzyńskiej. Koszt to około 50 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ja sprawdzalem w zeszlym tygodniu w Olsztynie. Mily Pan chcial 80 zl, ale w koncu nic nie wzial. Ladnie wydrukowal 3 strony:):) Popros o rachunek na te 150 zl. Ciekawe jaka bedzie reakcja. Pewenie kolo te 150 wezmie w kieszen i juz. To jest pare klikniec mysza i kilka stukniec w klawiere. POGIELO ICH !

 

Pozdrawiam,

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gurdua

Witam.Ja tylko na chwilę . Koszt w ASO Olsztyn-100zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mbalce
jutro tam zadzownie i mam nadzieję wszystkiego sie dowiem:)

Koniecznie daj znać jak Ci poszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mozesz też sprawdzic w ASO skody w Legnicy na ul. Jaworzyńskiej. Koszt to około 50 zł

 

Ja jakos sie zrazilem do ASO Skoda. Kiedys tam bylem z pytankiem o ceny pompowtryskow (podajac numer), to pan za lada cos po "brzeczal" i jak bylem juz w drzwiach wyjsciowych to raczyl laskawie sprawdzic w kompie ile pi razy oko cos takiego kosztuje.

Nie wiem jak z podpieciem pod VAG-a czy sprawdzeniem VIN (rok temu za free sprawdzili mi w ASO u Switonia - bylem u nich razem z ksiazka serwisowa).

Pod VAG-a podpinam sie sam w razie potrzeby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja sprawdzalem w zeszlym tygodniu w Olsztynie. Mily Pan chcial 80 zl, ale w koncu nic nie wzial. Ladnie wydrukowal 3 strony

 

To troche dziwne, ode mnie w Olsztynie chcieli 100zł. Długo negocjowałem i udało mi się tylko dowiedzieć kiedy był ostatni przegląd i przy jakim przebiegu był wymieniany rozrząd. To za free! A 100 chcieli za pełen wydruk z kompa. Dzięki forum dowiedziałem się o przyjaznym ASO Białystok i tam zadzwoniłem. Powiedzieli mi przez telefon całą historię przeglądów mojego paska. Co tylko chciałem. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Krośnie też mi przez telefon sprawdzili przed zakupem - w Rzeszowie w ASO byłem osobiście ale wtedy niestety baza im nie chodziła - od razu mnie skierowali telefonicznie do Krosna. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w ASO Olsztyn dostalem pelen wydruk wszystkich napraw samochodu podczas serwisowania. Ostatni wpis byl przy 151 tys. Razem 3 strony. Cos tam wydrukowalo sie podwojnie ale Pan mi to pokazal i poskreslal. Tak jak mowilem na poczatku chcial 8 dyszek, a w rezultacie bylo za free.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w kielcach za free powiedziano mi tylko kiedy był ostatni przegląd i przy jakim przebiegu, co prawda zapytano się mnie o dowód rejestracyjny, któego nie miałem przy sobie. Myślę że gdyby sprawdzono dowód uzyskałbym pełne info. O cenie nic nie mówiono, myślę że byłoby free, gdyż pan z obsługi nie dawał żadnej sugestii,że topłatna usługa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ASO Kalisz VW Ignaszak - raz bylem zapytac o cene jakiejs pierdoly (nie pamietam co bo zaraz na poczatku jak kupilem VW) to koles 3 razy odchodzil od biurka bo ktos go wolal, potem sie przepadl gdzies na hali, wiec po pol godzinie odjechalem :mur: Przedtem jeszcze widzialem jak koles pcha z rodzinka Golfa IV przy Tesco i krzyczal "niech ludzie ku*** zobacza co Ignaszak sprzedaje"... hmmmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 4MOTION_LBN

Danelczyk Lublin pełen wydruk i informacje na jego temat oraz komentarz do niego za 0 zł, bardzo miła obsługą oczywiście, polecam.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

a jak furka byla sprowadzana to historie z Rajchu tez mi sprawdza ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie,

a jak furka byla sprowadzana to historie z Rajchu tez mi sprawdza ??

 

Jeszcze szybciej "wygrzebiesz" historie autka z Reichu aniżeli z krajowego salonu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 4MOTION_LBN

Preziu najlepszą historię masz z zachodniej Europy bo tam nawet żarówki w ASO są zmieniane.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zadzwoń do serwisu do rzeszowa, tam Ci powiedzą za darmo

 

Król & Knapik

Al. Armii Krajowej 60, 35-307 Rzeszów tel. 017 862 79 58 fax. 017 857 85 27 email: [email protected]

 

i nie musisz odwioedzać ich osobiście, przez telefon się dowiesz :ok:

 

 

Witam

 

Dzwoniłem do nich dzisiaj. Pan z serwisu powiedział, że owszem jest taka możliwość ale muszę się osobiście u nich zjawić oraz uiścić symboliczną opłatę w wysokości 50 zł. Jestem z Wawy. Podziękowałem. Ktoś ma jeszcze jakieś namiary?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności