Skocz do zawartości
fazi

Domykanie szyb z pilota (Moduł Komfortu)

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zainstalowałem MotorDiaga i bez żadnych problemów uaktywniłem domykanie szyb z pilota, aututomatyczne zamknięcie drzwi po przekroczeniu 15 km/h, i automatyczne otwarcie po wyjęciu kluczyka, kabel na usb, świetny programik

Nie drazni cie jeszcze to automatyczne ryglowanie??Ja to mialem wlaczone kilka godzin i wylaczylem bo dostawalem szalu za kazdym razem jak zamki mi sie trzaskaly kolo ucha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie, jak zacznie to wyłączę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli Ktoś by chciał odpalić u Siebie to mieszkam na Woli i chętnie pomogę.

dzięki za przysługę, szybki śmigają bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez moge pomoc tym programikiem z szybkami komus z okolic Zawiercia , Dabrowy G. ....slaskie oczywiscie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chce ktoś z okolic Gołdapi to też damy radę odpalić szybki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak ze Szczecina i okolic to też damy radę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w podlaskim też damy radę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ma ktoś może z okolic Szczecina kabelek na COMA bo ponoć tylko to zadziała z pasztetem z 1998:)

 

 

Vdc_e posiadam bootowalne na płycie ale szukam kogoś z lapkiem i kabelkiem na COMA czyli rs 232:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,czy jest ktoś chetny do pomocy w okolicach Chojnic-Człuchowa lub Łeby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze ktos podpowiedziec jak naprawic nastepujaca rzecz: chcialem bym ustawic aby szyby po zakmnieciu auta z pilota domykaly sie automatycznie ja narazie bawilem sie funkcjami ale z pilota a jak to zrobic w Vagu? namieszalem sporo najpierw wylaczylem autolock ale mnie draznil to wylaczylem ale w zamian za to wlaczylo mi otwieranie szyb po otwarciu z pilota, a teraz szyby sie nie opuszczaja ale nie zamyka sie zamek od kierowcy. A chcial bym tylko aby mi sie wszystkie zamki zamykaly a szyby domykaly po zamknieciu auta z pilota to chyba nie zbyt wiele ;] prosze wicec o pomoc gdzie i co wpisac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mesyjasz

Ja mam prośbę i propozycję jednocześnie.. może ktoś skoro już wie i robił domykanie za pomocą morotdiaga ... zrobi foty i zrobi krok po kroku instrukcję dla wszystkich

 

o ile nie mam problemu z odczytaniem treści w innych językach o tyle ten czeski jest masakra.. nie mam pojęcia co trzeba zrobić aby włączyć domykanie...

:confused::confused::confused::confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest prostrze od jedzenia chleba :)0)

 

juz za bardzo nie pamietam jak to wygloadalo,ale otwierasz programik i ci sie wyswietli tak modul komforu to naciskasz przycisk po lewej stronie "Nacti ID'' i wtedy programik odczyta dane z modulu pozniej naciskasz tylko aktivace oken i po przepisaniu eepromu robisz exit i tyle jesli szybki nie rusza to sprobuj jeszcze raz pare razy tak sie u mnie prztyrafilo ze za drugim razem poszlo powodzonka

34267992.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam prośbę i propozycję jednocześnie.. może ktoś skoro już wie i robił domykanie za pomocą morotdiaga ... zrobi foty i zrobi krok po kroku instrukcję dla wszystkich

 

o ile nie mam problemu z odczytaniem treści w innych językach o tyle ten czeski jest masakra.. nie mam pojęcia co trzeba zrobić aby włączyć domykanie...

 

Chyba prościej niż tu jest napisane na forum nie można opisać tego jak zrobić domykanie szyb - mesjasz przeczytaj uwaznie, raptem chyba ze dwa kliknięcia myszą trzeba zrobić i wszytko smiga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Focal

Niestety u mnie ten czeski programik nie działa wiec pozostaje mi VCD_PRO jaki kabelek (jak najtańszy) kupić pod ten program? rozumiem ze wtedy robie praktycznie każde auto z modułem komfortu tak np. vw polo, seat altea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Motordiagu mozna od razu dac "Aktivace oken" i bedzie smigac. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam... mam paska 1.8 98r sedan i mam takie cudo ze..

W drzwiach od kierowcy nie mam zamka na kluczyk,tylko jest zaślepiony,ale gdy przekręce kluczyk w zamku od bagaznika to;

-gdy zamykam auto i przytrzymam dluzej kluczyk przekrecony w zamku to szyby sie otwieraja,niestety w druga strone juz nic nie działa

 

Teraz moje pytanie;

 

Czy moge ustawic moduł komfortu tak,aby szyby domykały się z kluczyka??

Niestety nie znam nr modulu komfortu bo nie mam dostepu do Vag'a jak narazie..a rozkrecac fury nie chce.

Prosze o wasze opinie na ten temat.Bo jak wiadomo..jestescie najlepsi.

 

---------- Post added at 11:27 ---------- Previous post was at 11:17 ----------

 

Witam... mam paska 1.8 98r sedan i mam takie cudo ze..

W drzwiach od kierowcy nie mam zamka na kluczyk,tylko jest zaślepiony,ale gdy przekręce kluczyk w zamku od bagaznika to;

-gdy zamykam auto i przytrzymam dluzej kluczyk przekrecony w zamku to szyby sie otwieraja,niestety w druga strone juz nic nie działa

 

Teraz moje pytanie;

 

Czy moge ustawic moduł komfortu tak,aby szyby domykały się z kluczyka??

Niestety nie znam nr modulu komfortu bo nie mam dostepu do Vag'a jak narazie..a rozkrecac fury nie chce.

Prosze o wasze opinie na ten temat.Bo jak wiadomo..jestescie najlepsi.

Czy moge ustawic moduł komfortu tak,aby szyby domykały się z kluczyka??

Niestety nie znam nr modulu komfortu bo nie mam dostepu do Vag'a jak narazie..a rozkrecac fury nie chce.

Prosze o wasze opinie na ten temat.Bo jak wiadomo..jestescie najlepsi.

 

Jakiego programu do tego uzyc?

Tego czeskiego? czy vag'a??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś już jak zrobić domykanie szyb po jednym naciśnięciu na zamykanie na pilocie??

tak jak tu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Nie mam internetu na laptopie,wiec nie moge zarejestrować programu żeby szyby sie domykały.Czy jest jakis sposób na obejście tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pitbolo

Jak co mogę pomóc odpalić szybki .pozdr

Edytowane przez pitbolo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie mam internetu na laptopie,wiec nie moge zarejestrować programu żeby szyby sie domykały.Czy jest jakis sposób na obejście tego?

 

Jak już zainstalujesz motordiag na kompie odpalasz go i spisujesz nr seryjny programu.

Siadasz przy kompie z dostępem do internetu i rejestrujesz program na tej czeskiej stronce.

Odsyłają Ci klucz na e-mail i ten klucz wpisujesz w programie zainstalowanym na kompie i wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności