Skocz do zawartości
fazi

Domykanie szyb z pilota (Moduł Komfortu)

Rekomendowane odpowiedzi

awie ktos co ten programik jeszcze potrafi bo z czeskim troche na bakier jestem

 

Po przetłumaczeniu w google cos mniej więcej takiego:

Główne cechy programu

Identyfikacja wygodne jednostki

Identyfikacja jednostek drzwi

Aktywacji / dezaktywacji zdalnego sterowania oknami

Aktywacji / dezaktywacji alarmu (wersja w przyszłości)

Aktywacji / dezaktywacji innych ukrytych funkcji (wersja w przyszłości)

Ustaw miganie kierunkowskazów oraz sygnału dźwiękowego do blokowania i odblokowywania pojazdu

Aktywacji / dezaktywacji zamek auto / otworzyć drzwi podczas jazdy

Wymagane wyposażenie

Diagnostyka USB KKL Fast lub Fast K-COM KKL (sprzedawany na naszej stronie internetowej) program jest przeznaczony do stosowania z kablami Motordiag!.

PC z systemem Windows 95,98,2000, XP

Obsługiwane pojazdy

MKM wersji Lite 1.20 jest ograniczony do pojazdów z wygodnych jednostek, numer 1C0 959 799, urządzenie o nazwie 3rd generation. Wspierane przez większość pojazdów:

 

Skoda Octavia / Octavia Combi - od r.v. 05/2001

Skoda Superb

VW Passat / Passat Variant od roku modelowego 2001 (→ 2000)

WV Golf / Golf Variant od roku modelowego 2001 (→ 2000)

VW Bora / Bora Variant od roku modelowego 2001 (→ 2000)

VW New Beetle od roku modelowego 2002 (r.v.2001)

Seat Toledo od roku modelowego 2001 (r.v. 2000)

Seat Leon od roku modelowego 2001 (r.v. 2000)

Pełna wersja 2.00 FULL MKM będzie wspierać inne jednostki kontroli wśród 1J0 959 799 S, 1J0 959 799 AH 1J0 959 799 AJ, 1J0 959 799 J 1J0 959 799, 6N0 959 799, 6Q0 959 433

Jest więc możliwe, do pracy světšinou innych samochodów, takich jak: Skoda Octavia (starsze wersje), Skoda Fabia, VW Golf, Bora, Passat (starsze wersje), Polo, Caddy, Seat Ibiza, Cordoba, Inca i inne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy ze mozna ustawic jakies inne mrugniecie kierunkami czy tylko je wylonczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To znaczy ze mozna ustawic jakies inne mrugniecie kierunkami czy tylko je wylonczyc

Tylko wyłączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wszystko da się zrobić spod VDC, tylko trzeba mieć troszkę pojęcia w DOS i kabelek po RS. No i przy okazji robi się to także przed 2000 rokiem (od 1998 - wypadają tylko modele B5 z zielonym podświetleniem). Pozostałe da się robić i szybki i alarm i mignięcie i dżwięknięcie i zamykanie powyżej 15 km/h...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego jak bedziesz w wawie to mów, bo masz wielu zwolenników do robótki zestawu za 30 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z programem zebyz robic domykanie i otwieranie szybz pilota. Dzis przyszła mi koncowka do kabla VAG kkl na rs232 wyglada ona nastepujaco http://www.allegro.pl/item828722904_p4_kabel_adapter_usb_na_com_rs_232_najlepszy_f_vat.html zainstalowalem kabel podlaczylem vaga i uruchomilem MKM po zarejstrowaniu. Pozniej wzielem ustawilem go na port com2 tam samo w menadzerze jak wlaczyl mi sie to wzielem TEST i na poczatku pokazalo mi napis PORT NOT READY odswiezylem znowu i pokazalo mi INTERFEJS OK wiec wzielem ok i kliklem na 3 okienko od góry i po czasie wyskakuje mi komunikat "Jednostka nieodpowiada" Czy moze to byc wina tej przejsciowki czy macie jakies inne uwagi dotyczace tego watku. Oczywiscie posiadam Passka 2003r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi przejściówkami USB>COM to różne cyrki się dzieją. Miałem taką i podobną i żadna do końca nie zdała egzaminu. Najlebszą alternatywą jest http://www.allegro.pl/item843887329_pcmcia_2xcom_fizyczne_dos_uart_diagnost_klucze.html lub http://www.allegro.pl/item833108425_expresscard_2xrs232_fizyczne_dos_diagnostyka_fv.html.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem taką i podobną i żadna do końca nie zdała egzaminu
No zgadza sie ale nie zaplace 120zł za przejsciowke jak kabel jesr warty 50zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No zgadza sie ale nie zaplace 120zł za przejsciowke jak kabel jesr warty 50zł

 

Dla tego albo kabelek na USB albo zmień kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy moze to byc wina tej przejsciowki czy macie jakies inne uwagi dotyczace tego watku.

 

podjedź do mnie kiedyś to uruchomimy Ci szybki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chcialbym sie dowiedziec czy tym interfejsem http://www.allegro.pl/item858668795_interfejs_vag_usb_kkl_z_kablami_obd2_piny_promo.html#gallery zrobie domykanie szyb z pilota czy ten jest lepszy od tego http://www.allegro.pl/item855207936_interfejs_diagnostyczny_vag_kkl_obd2_obdii_usb_kb1.html

ktory bedzie bardziej przydatny na dluzsza mete,a moze jekies propozycje i linki z waszej strony

Mam lapka tylko na wyjscie USB i viste na pokladzie z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Chcialbym sie dowiedziec czy tym interfejsem http://www.allegro.pl/item858668795_interfejs_vag_usb_kkl_z_kablami_obd2_piny_promo.html#gallery zrobie domykanie szyb z pilota czy ten jest lepszy od tego http://www.allegro.pl/item855207936_interfejs_diagnostyczny_vag_kkl_obd2_obdii_usb_kb1.html

ktory bedzie bardziej przydatny na dluzsza mete,a moze jekies propozycje i linki z waszej strony

Mam lapka tylko na wyjscie USB i viste na pokladzie z gory dziekuje[/quote

Najpierw napisz w czym chcesz to zrobić,rocznik bo to jest istotne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

calkiem z gowy mi to wypadlo

jest to passat b5 rok produkcji 1998

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
calkiem z gowy mi to wypadlo

jest to passat b5 rok produkcji 1998

To tylko kabel na RS232 i dosowy program

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko kabel na RS232 i dosowy program

 

 

Mozesz podac link do takiego, czy one sie czyms roznia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam taką sprawę zrobiłem domykanie szyb z kluczyka tym czeskim programikiem MKM wszystko działa tylko nie tak jak bym chciał a mianowicie żeby zamknąć szyby muszę chwilę przytrzymać przycisk zamykanie szyba się zamyka ale jak puszcze to staje a ja chciałbym żeby zamykała się do końca. Czy da się to jakoś zrobić VAG-iem na USB? Mój moduł komfortu to 1J0 959 799 B Passat 2003r 101km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam taką sprawę zrobiłem domykanie szyb z kluczyka tym czeskim programikiem MKM wszystko działa tylko nie tak jak bym chciał a mianowicie żeby zamknąć szyby muszę chwilę przytrzymać przycisk zamykanie szyba się zamyka ale jak puszcze to staje a ja chciałbym żeby zamykała się do końca. Czy da się to jakoś zrobić VAG-iem na USB? Mój moduł komfortu to 1J0 959 799 B Passat 2003r 101km

Taki standart w B5 i nic innego nie zrobisz,chyba że dołożysz dodatkowy alarm z funkcją domykania:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jaki mam miec modul zeby sobie poradzil ?? Szwagier ma mkIV z 98' czy z jego modulem sobie poradzi ?? Gdzie mozna znalezc informacje jaki modul jakie ma funkcje ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jaki mam miec modul zeby sobie poradzil ?? Szwagier ma mkIV z 98' czy z jego modulem sobie poradzi ?? Gdzie mozna znalezc informacje jaki modul jakie ma funkcje ??

Jeśli masz na myśli czeski program to od modelu 2001:):)

w starszych tylko program pod dos,ewentualnie dodatkowy alarm z funkcją domykania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności