Skocz do zawartości
fazi

Domykanie szyb z pilota (Moduł Komfortu)

Rekomendowane odpowiedzi

ok wielkie dzięki już wszystko wiem ale szukam kabla na comie bo pod usb nie działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zimonn1

Witam. Mam problem z centralnym zamkiem, nie dziala mi na pilota a tak to wszystko chodzi bez jakich kolwiek problemow. Na pilocie jak przyciska mroga dioda i jak zamykam recznie zamek to wszystkie drzwi sie zamykaja i alarm sie uzbraja bo dioda mroga w drzwiach. Oczywiscie baterie wymienilem i nic z tego .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie baterie wymienilem i nic z tego .

Oprocz tego musisz jeszcze raz sprobowac dokodowac pilota do modulu(jak to zrobic to uzyj opcji szukaj) bo w takich sytuacjach jak rozladowany aku lub wymieniane baterie w pilocie wlasnie takie cuda sie dzieja.Powodzonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam @ll

Czas leci a obiecanej wersji Motordiag Komfort Manager FULL 2.0 jak nie bylo tak nie ma cały czas jest w planie. Ma ktos moze namiary na jakis inny progam lub wie jak to zrobic interfejsem na usb albo robil to kots to fejsem USB.

Pozdrawiam @ll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy przecież motordiag 1.20 mozna zrobić przez kabel USB

zrobiłem tak u siebie całkiem niedawno

 

ściągasz motordiaga i musisz go zaregistrovać u pepików :) wysyłają ci mailem kod aktywujący i po sprawie

czytasz moduł komfortu i dajesz "kodovani szib" :)

 

jakby ktoś bardzo chciał to moze podjechać do mnie to mu zrobie to bo mam ten programik i vaga usb (katowice, dąbrowa górnicza, będzin)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość martol
koledzy przecież motordiag 1.20 mozna zrobić przez kabel USB

zrobiłem tak u siebie całkiem niedawno

 

ściągasz motordiaga i musisz go zaregistrovać u pepików :) wysyłają ci mailem kod aktywujący i po sprawie

czytasz moduł komfortu i dajesz "kodovani szib" :)

 

jakby ktoś bardzo chciał to moze podjechać do mnie to mu zrobie to bo mam ten programik i vaga usb (katowice, dąbrowa górnicza, będzin)

 

Witam, moze ktos z poznania lub okolic zaoferuja tez taka pomoc bo bajer z domykaniem i otwieraniem szyb z pilota sie przydaje czasami????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy przecież motordiag 1.20 mozna zrobić przez kabel USB

zrobiłem tak u siebie całkiem niedawno

 

A czy ktos mowil ze nie dziala???

Nie dziala na Vag-com Hex usb czyli nowym kabelku ktory leci po lini can, a Ty pewnie uzywasz KWP2000 i on jest na USB,ale komputer go widzi jako com wiec dlatego dziala.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam @ll ponownie i przeprasza, w sumie nie napisałem najważniejszej rzeczy. chodzi mi o zrobienie domykania szyb w samochodzach a konkretnie w passatach ponizej 2000 roku 3B. Wersja 2.0 opisywanego programu miała właśnie obsługiwać starsze komforty, na które nie działa wersja 1.20. Dla tego mam pytanko czy ktoś robił to w inny sposób, jakimś programem który działałby na USB. Poza tym testowałem wersję 1,20 i praktykowałem na passacie po 2001 roku działa, znam obsługę tego programu i wiem, że trzeba go zarejestrować.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość martol

A czy w serwisie vw moga taka opcje uruchomic jak go podlacza do kompa??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy w serwisie vw moga taka opcje uruchomic jak go podlacza do kompa??

 

Nie wiem jak to jest do konca z tymi serwisami, bo jakis czas temu bylem w serwisie vw / audi mniejsza z tym gdzie i pan ktory wpinal sie kompem do samochodu powiedzial ze tylko moze sprawdzic i odczytac ewentualne bledy ponaddto nic innego nie moze. Ale zwrocil uwage ze moze ich glowny elektryk w firmie ma wieksze mozliwosci na swoim kompie - w sumie nie był pewien.

Ponadto podejrzewam ze w serwisie dobrze skroją za taką usługę. Albo powiedza ze trzeba cos zamontowac!

Pozdrawiam @ll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikikocik

działa tylko z kluczyka wlozonego do zamka w dzwiach ,ale z pilota nie domykaja sie nawet jak dluzej przytrzymam,co zrobic zeby sie domykały zdalnie kluczyk jest oryginalny a trzema przyciskami wysuwany z boku.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam Paska z 1999r którego zakupiłem w tamtym roku sprowadzonego ze Szwajcarii. Niestety nie dostałem w komplecie kluczyka typu scyzoryk , czy nawet pilota do sterowania centralnego zamka. znalazłem na allegro sterownik uniwersalny , który rzekomo będzie dobrze pracował z modułem komfortu mojego Paska. http://moto.allegro.pl/item533856452_sterowanie_z_pilota_kierunki_klapa_dioda_sklep.html

Może ktoś mi podpowie, czy taki zakup ma sens?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"koledzy przecież motordiag 1.20 mozna zrobić przez kabel USB

zrobiłem tak u siebie całkiem niedawno

 

ściągasz motordiaga i musisz go zaregistrovać u pepików :) wysyłają ci mailem kod aktywujący i po sprawie

czytasz moduł komfortu i dajesz "kodovani szib" :)

 

jakby ktoś bardzo chciał to moze podjechać do mnie to mu zrobie to bo mam ten programik i vaga usb (katowice, dąbrowa górnicza, będzin)"

 

 

 

 

A co do tego czeskiego programu motordiag, po jakim czasie dostałeś kod do niego? Ja już czekam 3 dni i nic. Jak możesz to prześlij kod który dostałeś, może zadziała tez u mnie.

[email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba w rocznikach starszych tzn.tak jak moj 1998 nie da rady nic zdzialac tym czeskim programikiem.Kiedys probowalem i nic....chyba ze sie cos zmienilo....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba w rocznikach starszych tzn.tak jak moj 1998 nie da rady nic zdzialac tym czeskim programikiem.

Masz rację, wersja 1.20 działa tylko w paskach po lifcie, i to nie we wszystkich. Ale ma być wersja 2.0 i tam jest szansa że zadziała. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisał peter2906

Chyba w rocznikach starszych tzn.tak jak moj 1998 nie da rady nic zdzialac tym czeskim programikiem.

 

Masz rację, wersja 1.20 działa tylko w paskach po lifcie, i to nie we wszystkich. Ale ma być wersja 2.0 i tam jest szansa że zadziała.

A kiedy mozna sie jej spodziewać???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A kiedy mozna sie jej spodziewać???

Ciężko powiedzieć. O ile dobrze rozumiem to co napisali, to wersja 2.00 jest w przygotowaniu. Niestety nie znalazłem żadnej daty kiedy ma się pokazać :( .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kombi po lifcie działa na tym czeskim programie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kombi po lifcie działa na tym czeskim programie

Nie jest ważne czy kombi, czy sedan, tylko jaki ma moduł komfortu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ja mam ten sm problem domykanie szyb z pilota nie działa:( domykam je kluczykiem w zamku jak przytrzymam dłuzej jak mianowicie zrobić by domykały sie z pilota ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności