Skocz do zawartości
Gość Ojciec

Zawieszenie / wahacze - jaka firma, producent, ceny?

Rekomendowane odpowiedzi

ok dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także zakupiłem Lemfordery zobaczymy ile wytrzymają :):)

Zakupiłem u kolegi z klubu A4 nick kolegi to TOM77 1570PLN z przesyłką.

Zainteresowanym podam namiary na PW bardzo konkretny i pewny gość dziś zamawiasz jutro odbierasz:)

komplet lemforder.jpg

lemf zawiecha.jpg

Lemf.jpg 11.jpg

?acznik.jpg

Edytowane przez Robcyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki za głupie pytanie, ale jak znaleźć konkretnego sprzedawcę na Allegro? Tzn. jak w prosty sposób namierzyć np. TOM77?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na górnym pasku w Allegro masz zakładkę "szukaj", potem klikasz na "znajdź użytkownika" wpisujesz np JarekC1978 i enter.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2500 to jest zdzierstwo komplet febiego tj prawa i lewa strona ze śrubami ze wszystkim 1350 cena zakupu a za tysiąc złotych to każdy z forum to zrobi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja równo rok temu zmieniłem wahacze na HP (hans pries)przejechałem ok 25 tys km i juz sa tak wybite ze szok

 

czyli topran :D największe ścierwo! poczytaj opinie http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=962&highlight=hans+topran

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli topran największe ścierwo!

 

nigdy więcej tego gó...na. powinni zakazać sprzedaży tego czegoś. jak wahacze to tylko oryginalne.!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

 

Ja na wiosnę zeszłego roku wymieniłem cały przód na FEBI, przejechałem ok. 20 tyś głównie po Warszawie i okolicach. (drogi tragiczne) i zaczęły mi stukać dolne z lewej i z prawej. (wymieniłem na nowe i jak na razie stuków brak)

Ale żeby nie było tak miło, jak tylko słoneczko mocniej przygrzało, to zawieszenie zaczęło trzeszczeć jak stara szafa.

Z tego co widzę, to nie pozostaje mi nic innego jak tylko kolejna wymiana, bo do tego trzeszczenia nie można się przyzwyczaić (choć usilnie próbowałem)

 

1500 zł i pół roku spokojnej jazdy - trochę drogo!!!!!

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Mam pytanko odnosnie wahaczy przednich firmy "Mapco" , moze ktos slyszal juz o produktach tej firmy i moze ewentualnie cos powiedziec. Komplet whaczy przednich tej firmy kosztuje 250 euro na niemieckiej stronie "Ebay" , wiec mysle ze cena jest niezla. Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko odnosnie wahaczy przednich firmy "Mapco"
wiec mysle ze cena jest niezla.

 

kolego jest to prawdopodobnie kolejny "no name" robiony w CHRLD więc z jakością nie ma nic

 

wspólnego, cena wcale nie jest niezła!jest tragiczna!!250 euro to ponad 1000 zl, jak chcesz

 

sie bawic w zamienniki to o 300 zl taniej masz MasterSporty na alledrogo (niektórzy twierdzą

 

ze są dobre) ja radziłbym dołożyc i kupic oryginały za około 400 eur (alledrogo). pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja znajomemu załatwiłem wahacze firmy DENCKERMANN jeździ już około roku i jest zadowolony cały komplet prawa i lewa strona wraz ze śrubami kosztuje 550 zł . jak co do mogę załatwić parę kompletów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a i jeszcze jedno komplety które posiadam posiadają 12 części plus śruby a nie jak na np. ALLEDROGO osiem części w zestawie a lemy mam po 1200zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Passata 1,8T (ANB) rocznik1999 Variant. Zaczeło stukać w przednim zawieszeniu jestem zdecydowany na Lemfordera, chociaż wiem że firma jest droga. Ale chodzi mi o bezpieczeństwo moje i mojej rodziny. Robię to dla siebie. Zastanawiam się tylko czy wymieniać komplet czy uszkodzone tylko części. Sądzę że całość z lewej i prawej strony.

Co tym sądzicie. Zna ktoś może firmę rzetelną, która sprzedaje komplet oryginalnego Lemfordera i nie wciska kitu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JarekC1978 kupowałem i są to oryginalne lemfordery takie jak na pierwszy montaż w Passkach 3bg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, w sprawie tych wahaczy Deckerman to te 30 tys. jest tak:1- 2 razy w miesiącu do Monachium, po W-wie 2tys. (praca-dom) i co drugi weekend do domu rodzinnego w jedną stronę 160 kilometrów, a kilometry lecąąą. Wszystko zależy od wyjazdów za granicę raz mniej raz więcej.

Pozdrawiam!:JC_fan:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po ile TOM77 ma wahacze górne? czy trzeba do niego walic na PW i uzgadniac indywidualnie?

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wachacze od b5 FL pasują do B5 ??? jest jakas róznica?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy wachacze od b5 FL pasują do B5 ??? jest jakas róznica?????

 

Jakbyś poczytał trochę forum to byś wiedział że tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności