Panowie mam pytanko, czy ktoś podchodził do tematu wymiany uszczelniaczy w Passacie 1.6 AHL bez ściągania głowicy??? z auta. Mam problem bo bierze mi full oleju , nawet około 1l/1000km, odziwo nie kopci...Miałem pół stanu po około 1000 mam poniżej minimum wiec ???
Panowie mam pytanko szykuję się do wymiany sprzegła w moim pasku , mam 1,6 AHL , co musze wiedziec, jakie sterowanie jest sprzegła, czy łożysko zwykłe czy hydrauliczne???
Panowie mam pytanko czy w B5 1,6 benzynka mozna wyregulowac sprzegło, bo mi sprzegło przy podłodze bierze, a autko niedawno kupiłem,, czy to oznaka zuzycia sprzegła??
Dziekuje za pomoc....