Skocz do zawartości
hevi

przednie halogeny do b5(3b)

Rekomendowane odpowiedzi

pokaz foto kolego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak będzie czas i sprzyjająca pogoda to postaram się rozłożyć przód i zrobić foto aby to wszystkim zobrazować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marek664 gdzie kupiles takie kratki?mozesz pokazac jakiegos linka bo ja nigdzie nie moge takich znalesc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40870f8d6741b36cm.jpg

jest to najzwyklejsza kratka od b5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"manual" know how jest chyba na 8 stronie tego tematu szukać .fotka powyżej również

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o takim zderzaku?Otwory ma gotowe, nie wiem czy to jest w całości czy to cała taka kratka jest wpinana ale jak dla mnie jest świetny i cenowo nienajgorzej 260-290 zł.

zderzak.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co powiecie o takim zderzaku?Otwory ma gotowe, nie wiem czy to jest w całości czy to cała taka kratka jest wpinana ale jak dla mnie jest świetny i cenowo nienajgorzej 260-290 zł.

 

w twoim przypadku to by przeszło, ale jeśli ktoś ma IC to nie polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w twoim przypadku to by przeszło, ale jeśli ktoś ma IC to nie polecam
Zawsze można dorobić dolot z tej kratki obok, ale fakt faktem ori. wlot bedzie zasłonięty, no ale myślę że taki zderzak nie jest "głupi".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

Czy znajdzie sie ktoś kto wie gdzie mozna takie chalogeny do pasata b5 (3b) mozna zamówic?? przekopalem cale allegro i tom nic nie znalazlem

Prosze o pomoc

z góry bardzo dziekuje

Pozdrawiam

Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To poszukaj np do 3BG,bo do 3B napewno nie znajdziesz ;) Poprostu ich nie było,nawet nie można było dokupić.Oryginalnie halogeny są w reflektorach.Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do 3B napewno nie znajdziesz Poprostu ich nie było,nawet nie można było dokupić

 

Są w USA i Kanadzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać że w Europie ;) zza wielkiej wody można ściągnąć :D chyba że akurat się trafią...Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie je oglądałem i troszkę mnie przeraża że ta atrapa jest nakładana na oryginał. Nie wygląda to za solidnie i ktoś podejdzie i wyrwie:(

Jeszcze mam takie pytanie, czy jak miałem oryginalnie halogeny w lampach oryginalnych to jak bym sobie te zamontował to mogę je podłączyć pod tamte przewody?

tylko ta cena:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I oczywiście te "halogeny", ups sorry - lampy dalekosiężne :rotfl: maja oczywiście homologację itd...

Koledzy - nie możecie montować do swoich aut żadnego dodatkowego oświetlenia ponad to co wskazuje producent oraz/lub posiada odpowiednią homolagację.

Bez tego takie światełka i świecidełko mażna czepiać do wozu drabiniastego lub na choince...

No chyba, że chcecie ciągle się tłumaczyć z tych wynalazków.

 

BTW: prawie 3 stówy za światełka by móc je włączyć dwa, no może trzy razy w roku?? No chyba, że mówimy o sk.... jeżdżących na przeciwmgłowych w czasie deszczu lub w nocy przy normalnej widoczności...

Edytowane przez tony_w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja własnie je kupiłem i powiem ze fajnie to wyglada,kupiłem je raczej zeby porpawic wyglad nie koniecznie muze ich uzywac,jezcze nie sa załozne bo mylalem zeby w nie zapodac jakies soczewki ale sam nie wiem,one sa montowane do zderzaka na 4wkreciki,jutro porobie dokłądne foty i wkleje do tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a jakby tak kupic kratki od fl'a i zabrac je tutaj http://www.autogamma.pl/Kontakt.html ??? zajmuja sie spawaniem i obroboka plastiku. Moze cos ciekawego by wymodzili ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy a jakby tak kupic kratki od fl'a i zabrac je tutaj http://www.autogamma.pl/Kontakt.html ??? zajmuja sie spawaniem i obroboka plastiku. Moze cos ciekawego by wymodzili ??

 

W czym problem? ;) Jeżeli się da to jak najbardziej...Przerabiać,montować... Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności