Skocz do zawartości

supinski88

  • Liczba zawartości

    51
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O supinski88

  • Urodziny 12/07/1988

Informacje osobiste

  • Imię
    Grzesiek
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Kraków

Samochód

  • Silnik
    B5(3B) 1.8 T 150KM (AEB)
  • Rok produkcji
    1997

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. na stronie 9 tematu macie fotki jak rozwiązałęm mocowanie, jak świeci też są zdjęcia
  2. Patryk_ daj jakieś fotki (jak masz) jak rozwiązałęś mocowanie. capslock82 jak chcesz zobaczyć jak to świeci to wrzuciłem fotki jak świeci u mnie na stronie 9 tego tematu. I czytajcie temat bo niektóre pytania pojawiły sie już z 50 razy a odpowiedzi na nie są na poprzednich stronach;)
  3. nie każdy miał... były dwie wersje lamp przednich z przeciwmgielnym i bez...
  4. kupując taki przewód jest on gotowy do montażu.. krótko mówiąc ma podkładke
  5. jak byś dalej miał jakieś problemy to pisz na pw, przesiadłem się z paska do hondy jakiś rok temu (pasek do ojca wrócił) a honde już na wszystkie strony rozbierałem więc jak coś służe pomocą
  6. Przeczytaj post nr 13 którego napisałem... Dodam tylko tyle że nic nie cieknie.
  7. oszaleli, nowy przewód już taniej kupisz
  8. jest to najzwyklejsza kratka od b5
  9. jak będzie czas i sprzyjająca pogoda to postaram się rozłożyć przód i zrobić foto aby to wszystkim zobrazować
  10. starałem się to zrobić jak najlepiej, i kleju na łączenia nie żałowałem, troche już z tym wynalazkiem pojeździłem i nic się nie stało ani z nim ani z ic. więc jednak jakieś rozwiązanie jest a lampy od tej skody wcale źle nie wyglądają. a wręcz nawet ładniej auto wygląda z nimi niż bez nich:D Pozdo
  11. da sie i jedno i drugie. ja osobiście przerobiłem wlot bierze zimne powietrze obok halogena i spod auta. Do przerobienia potrzebny był tylko pistolet do kleju na ciepło i dwie butelki po płynie do spryskiwaczy.
  12. supinski88

    Nowa zabawa...

    Poproszę jakiegoś fajnego hot roda
  13. supinski88

    Nowa zabawa...

    Przepraszam, pośpieszyłem sie zabardzo tu jest czerwony z czerwoną skórą. http://motooferta.pl/zdjecia.html,2,1342,58272,1 No i tak jak wyżej, poproszę coś szybkiego
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności